Zobacz wÄ…tek - jak sprawdzi znizki na OC
NAS Analytics TAG

jak sprawdzi znizki na OC

Przepisy, prawo
_________

jak sprawdzi znizki na OC

Postprzez tarantura13 » 2/7/2009, 04:37

Witam,

pytanko jak w temacie..... jak mozna sprawdzic ile procent znizek mi przysluguje?

do tej pory zawsze bylem jako wspolwlascicel samochodow i mialem znizki taty 60%, teraz chce zarejestrowac moto na siebie bez taty ale nie wiem jak sprawdzic ile znizek mi przysluguje :-(
tarantura13
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9/4/2009, 20:03


Postprzez adam_89 » 2/7/2009, 06:51

Nie wiem ile procent zniżek Ci przysługuje, najlepiej iść do ubezpieczalni i sie spytać. Napewno warto zarejestrować moto na siebie ponieważ bd Ci leciały zniżki, a poza tym w razie np wypadku stłuczki (czego Ci nie życze) jest to wyłacznie Twój problem a nie ojca. Według mnie lepiej zapłacić za ubezpieczenie te 100 zł więcej ale mieć na siebie.
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez Czester » 3/7/2009, 13:26

A co my wróżki jesteśmy? Nie lepiej posadzić d*pę na sprzęta i przejechac sie do pierwszego lepszego agenta ubezpieczeniowego? Każda firma nalicza zniżki na swój sposób więc nie ma konkretnej odpowiedzi.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez reeich » 4/7/2009, 09:23

adam_89 tez mialem ostatnio taki problem !mialem motorower 7 lat w na siebie! pozniej samochod 4 lata w roznych ubezpieczalniach figurowałem jako współwłaściciel!kupiłem moto i chciałem te wszystkie zniżki mieć !udałem sie do agencji ubezpieczeniowej gdzie pani sama po sprawdzała sobie moje zniżki o ile z PZU nie było problemu telefonicznie ja po informowali o tyle z alienzem i hdi byl troszke problem bo oni to wysyłają poczta i było trzeba czekać :(ale tym sposobem mam 60 % zniżek :D na końcu kupiłem pani kawe za fatyge bo troche Jej to zajeło :Dzależy w ilu firmach ten samochód miałeś jak w jednej to nie powinno być problemu idziesz do ubezpieczyciela a on sie reszta powinien zająć i sprawdzić ilość zniżek jesli zalezy mu na kliencie
Avatar użytkownika
reeich
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 19/2/2009, 18:45
Lokalizacja: Bąków



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê