Zobacz wątek - Ukraina, Krym 2009
NAS Analytics TAG

Ukraina, Krym 2009

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Ukraina, Krym 2009

Postprzez Piluch » 12/4/2009, 21:29

Witam wszystkich!

Myśle o wypadzie wakacyjnym na wschód na Ukraine - docelowo Krym (w tym np. objechanie półwyspu, Jałta itp.)
Czyli tam gdzie oprócz jeżdżenia i zwiedzania można sie jeszcze wybyczyć. Szukam chętnych którzy się piszą na taki wakacyjny wyjazd. To taki ogólny pomysł reszte tzn. trasy i terminy do ustalenia.
Pozdrawiam
Honda CBR 900 RR Fireblade old school
Piluch
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9/4/2009, 21:39
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez binio » 12/5/2009, 09:57

Jestem ;)
Bylem na Krymie w ubieglym roku ale samochodem. W tym roku mam w planach Balkany ok 2 tygodni (bo jeszcze nie bylem) i wlasnie Krym (bo bylem, widzialem i sie zakochalem) ok tydzien. Mam urlop od 20 lipca do 20 sierpnia wiec w tym terminie musze sie wyrobic.
Poki co zabieram sie ostro za trenowanie zakretow bo na wschodnim wybrzezu polwyspu (miedzy Sudakiem i Jalta) sa niesamowite!!! :)
Jakbys sie zdecydowal i termin Ci pasuje to daj znac, mozemy sie jakos zgadac.

Dodam jeszcze za w ubieglym roku za dwa tygodnie pobytu wydalem 1300zl (z tym ze w jedna strone lecialem samolotem a pozniej samochodem juz sie wozilem) z dojazdami z/do Warszawy wiec naprawde warto tam jezdzic bo ceny ciagle ida w gore (jeszcze 4 lata temu za pokoj placilo sie 5$ prawie nad samym morzem...)
12-14 lat - Komarek
15-25 lat - nic...
26 lat - Honda Varadero XL1000V...
gdzie tu logika ktoś zapyta, taki duży i mocny sprzet na peirwszye moto??
odp: W MOJEJ KUR** GŁOWIE!!!
po miesiacu jazdy na Viadrze zmiana na VFR 800FI -> kocham ją :)
binio
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24/3/2009, 09:58
Lokalizacja: Warszawa


krym 2009 witam

Postprzez urbacek » 20/6/2009, 22:13

witam zmienily mi się plany wakacyjne mialem jechać z kolegą przez krym
do soczi w rosji ale kolega odpadl więdz szukam osoby lub grupy jadącej w
lipcu lub sierpniu na krym na ok 2 tygodnie. Ze swojej strony dodam że
bylem na pólwyspie 3 lata temu przalotem do rosji zwiedzilem tylko
feodosje i kercz a teraz mam ochotę na więcej. latam ma yamaha tdm 850
bywalem już na wschodzie wiec mogę się przydać
urbacek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/6/2009, 21:32
Lokalizacja: Będzin

Postprzez Piluch » 1/7/2009, 14:25

Cześć,
Moje plany też się zmieniły tzn. nie wytrzymalem i wyjechałem sam w nieco innym kierunku. W ten weekend wróciłem z mojej eskapady na Bałkany. Pojechałem przez Węgry, Chorwacje, Czarnogóre aż do Albanii. Zrobiłem 4 500km i 1000 zdjęć. Super wyjazd. Wszystkim szczerze polecam takie wojaże. Mega przeżycie. Mnie już nosi i myśle że jak uda mi się do wrzesnia uzbierac jakies pieniądze to gdzies jeszcze wyskocze ;)

Pozdrawiam
Honda CBR 900 RR Fireblade old school
Piluch
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9/4/2009, 21:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KOSA » 1/7/2009, 15:10

no no Piotrek gratuluję i jestem pełen podziwu dla Ciebie a co Ci zazdroszczę ;) qrde napisz jakieś krótkie sprawozdanie poparte zdjęciami i jak odpoczniesz to może jeszcze poopowiadasz o całej otoczce takiej imprezy związanej chociażby z kosztami pozdro!! Kosa!
GSX 750 F
Avatar użytkownika
KOSA
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 14/3/2008, 21:42
Lokalizacja: wawa/śró-płd

Postprzez Piluch » 1/7/2009, 19:05

Siemanko Mario,
Jak tylko znajde wolny czas to napisze sprawozdanie i jakieś zdjęcia spróbuje wstawić (nie wiem tylko gdzie). Pisałem notanik każdego dnia więc wszystko mam :) Pozdro!
Honda CBR 900 RR Fireblade old school
Piluch
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9/4/2009, 21:39
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr