Zobacz wÄ…tek - FJ 1200
NAS Analytics TAG

FJ 1200

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

FJ 1200

Postprzez karas28-03 » 6/6/2007, 19:24

CO MYSLICIE O FJ 1200 ? a moze ma ktos inf ile moze kosztowac naprawa 2 biegu?
karas28-03
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26/12/2006, 21:24


Postprzez torowiec » 6/6/2007, 20:49

To byl moj pierwszy "japoniec".Duzo mocy i momentu ale tez niestety wagi.Swietny do szybkiej turystyki oczywiscie jak na swoja generacje.Kiedys nazywany byl sportowo turystycznym ale z tym sportem to nie jest dobry pomysl.Motocykl ciezki ,jak na dzisiejsze standarty slabe hamulce i" wiotka" rama.Nie polecam jesli nie masz doswiadczenia z ciezkimi motocyklami ,ja glebilem czesto gesto wlasnie ze wzgledu na brak doswiadczenia i odpowiednich umiejetnosci a mocy ci tu dostatek.Ze spalaniem mozna zejsc ponizej 6l ale w praktyce to jest ok 8l/100km w moim wypadku ,dodam ze mialem dosyc ciezka reke.
Co do awaryjnosci to w mysl zasady jak dbasz tak masz .Zrobilem nia w ciagu 4-rech lat ponad 50 tys i jesli mnie zawiodla to tylko z powodu mojej ignorancji w temacie czynnosci serwisowych i podstawowych zasad dotyczacych obchodzenia sie z wysokoobrotowym silnikiem.To byla polowa lat 90tych wiec nie bardzo bylo skad czerpac wiedzy na ten temat.
Z twojego pytania wynika ze masz padnieta dwojke ,nie pomoge bo w wypadku FJ1200 nie slyszalem o takim problemie
pozdr
PS. jesli chcesz wiecej info to wal smialo o tym moto wiem naprawde wiele
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask


Postprzez efjota » 29/6/2009, 21:29

Miłośników modelu lub szukających świetnego motocykla zapraszam na stronę poświęconą FJ1200 (otwórz link) oraz forum www.fj-fjr.com
efjota
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/6/2009, 21:06



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê