Zobacz wątek - Dlaczego zamknięto mój temat?
NAS Analytics TAG

Dlaczego zamknięto mój temat?

O wszystkim
_________

Dlaczego zamknięto mój temat?

Postprzez devxx » 23/6/2009, 15:27

Założyłem temat
viewtopic.php?p=401873&highlight=#401873
było tam parę ciekawych odpowiedzi, kilka osób pod koniec zrobiło mały OT, a admin zamiast ich upomnieć zamyka temat bez uzasadnienia.
Why... :?: :?:

Przecież to po pierwsze pożyteczny artykuł, który choć może jednej osobie da do myślenia, po drugie nie jest to kolejny głupi temat, gdzie 90% odpowiedzi to "spal mu skuter".

Tych tematów jakoś nikt nie blokuje:
Jak uświadomić ojca...
viewtopic.php?t=35661
Spray pod dupÄ…:
viewtopic.php?t=35804
Koszmary senne z moto.. :?: :?:
viewtopic.php?t=35743
Dlaczego ten kraj jest taki...
viewtopic.php?t=35813

Jeżeli takie, żeby nikogo tu nie obrazić zbytnio idiotyczne tematy żyją, to czemu tamten zamknięto..?

YZF nie mam do ciebie nic, ale skoro już masz moda, to nie wprowadzaj niepotrzebnej czystki na siłę.
To że Ty masz odmienne zdanie na jakiś temat, nie znaczy, że inni się muszą z Tobą zgadzać, a blokując temat nie mogą go wyrazić.

AMEN
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… tacy debile...?


Postprzez YZF R1 » 23/6/2009, 15:31

po primo mod musi robić czystki i wcale nie na siłę
po sekundo to skąd masz pewność ze to ja zamknąłem temat tylko ja tu jestem modem?????????????????
a po drugie sekundo to tematów o 600 jest w bród poszukaj szukajką a znajdziesz wystarczy odświeżyć a nie zakładając nowy tak jest w regulaminie aaaa też go przeczytaj.

i też do Ciebie nic nie mam. :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez devxx » 23/6/2009, 15:48

Skoro masz pod avkiem "Moderator", a Twoja wypowiedź była ostatnia i do tego nie była ona pochwalająca, to wniosek nasunął się sam. ;)

OK, to nie byl temat stricte o 600tkach, ale ogólnie o sportach na pierwsze o2o i ewentualnych tragicznych skutkach nieopanowania takiego sprzętu.
W temacie nt. pierwszego moto art. zaraz by przepadł. Do tego umieszczony był w HP, który z założenia służy do wolnych wypowiedzi, więc ponownie pytam, po co zamykać?

Jakoś nikt nie zamknął tematu o wypadkach samochodowych (btw, temat o wypadkach już jest, w HP), umieszczony w dziale, uwaga... Motocykle, a jakże... :roll:
viewtopic.php?t=35349&start=20

Ps, chciałbyś mieć na sumieniu gówniarza, który rozsmaruje się na asfalcie po dzwonie na erłanie, którego dostał od tatusia na 18tke..? Tylko dlatego, że ktoś zablokował (nie mówię już że Ty) temat, który być może mógłby dać do myślenia?
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… tacy debile...?

Postprzez Bystry » 23/6/2009, 16:08

a mój wniosek to ciesz się, że warna nie masz za reklamę ... może to Ty tam piszesz ? a może Twój koleżka ...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Demotywatrrro » 23/6/2009, 16:19

A mój wniosek jest taki, że niektórzy liżą rowa moderatorom. A zaczynać od pincety to wstyd i strata czasu. Śmierć jest wliczona w ryzyko jazdy na motocyklu.
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez devxx » 23/6/2009, 17:20

Bystry napisał(a):a mój wniosek to ciesz się, że warna nie masz za reklamę ... może to Ty tam piszesz ? a może Twój koleżka ...


ReklamÄ™? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stary, a niby co miałbym reklamować? nc..
Może jeszcze zabroni się wklejać aukcji w alleg**, bo ktoś komuś zrobi reklamę?
Ciesz się, że Ty jeszcze nie dostałeś warna za wypisywanie takich głupot...


*cenzura, bo jeszcze przypadkiem zareklamujÄ™ znany portal aukcyjny
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… tacy debile...?

Postprzez Bystry » 23/6/2009, 18:44

a kto Cię wie ... może dlatego, że temat jest z dupy ? każdy wie czym pachnie pasja motocyklami ... każdy rozważny, obeznany w temacie, z wyobraźnia
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Trener » 23/6/2009, 19:14

devxx życie k.... życie .
Zamkli i tyle . No nic nie poradzisz .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez C-bool » 23/6/2009, 19:19

Twardym cza być a nie mientkim.
A tematów o 600tkach na pierwszy motór było rzeczywiście pełno.. a Ci którzy chcą >100KM na pierwsze moto to i tak kupią co zechcą, taka to hołota jest, mi ich nie szkoda. Ich życie.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bystry » 23/6/2009, 19:23

Ich życie - nasza opinia i statystyki ... Miny i bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich oraz osób postronnych ;)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez mar111cin » 23/6/2009, 19:29

jak ja patrze na ten temat, na ten zamknięty i na jeszcze pare innych w hydeparku to mam ochote wypierdzielić je wszystkie i będzie spokój.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez devxx » 23/6/2009, 19:36

To przez tą pogodę, jeździć się chce, a tu leje... :(

Może i dobrze ktoś wyżej napisał, ich życie, ich sprawa.. :/

btw, ciekawe ilu riderów w klapeczkach, na sportach skończyło na tej stronie...
"tu był link do fotek, był"
Mam nadzieję, że znowu nie robię komuś reklamy.. ;)




ok, to juz było przegięcie... za chwile naprawde polecą warny i bany
mar111cin
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… tacy debile...?

Postprzez Bystry » 23/6/2009, 19:39

Mar111cin skasuj wszystko w piz** :D i będzie spokój :D
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez devxx » 23/6/2009, 19:48

Obrazek (otwórz link)
I nie będzie niczego :twisted:

Odnośnie powyższego warna.
Jedna z najbardziej znanych stron propagujących BEZPIECZNĄ jazdę, pokazującą skutki jazdy w dżinsach nazywasz przegięciem?

Dużo gorsze fotki i linki przechodzą na tym forum. :/

Toż to się powoli robi forum dla wyznawców RM, bez przesady..

Ps, jakoś w poniższym temacie kilka osób podało ten link jako wartościowy i jakoś im nikt warnami nie sypał. Mam nadzieję, że można jeszcze podawać linki do forum scigacza..
viewtopic.php?t=12938&postdays=0&postorder=asc&start=0

Także Panowie Moderatorzy, nie szukajcie na siłę pretekstów, aby "zgnoić" kogoś, kto nie zawsze ma takie samo zdanie co Wy!
Z mojej strony to wszystko, bo temat rzeczywiście stał się bezsensowny i komiczny.
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… tacy debile...?

Postprzez mar111cin » 23/6/2009, 21:13

powiem Ci tak, przeszukałtem ten temat z Twojego linku dwa razy i nie znalazłem ani jednej osoby co by wstawiła ten link co Ty.
Za ten link jednak juz nie raz leciały warny.
Ty za to chcesz za wszelką cene wkurzyć moderatorów i administratorów. WIdze że mocno Cię nosi, bo ciągle coś dopisujesz do tego swojego postu.
Tak że lepiej będzie jak nie przestaniesz wkurzać moderatorów. Ostatnio wchodze tutaj rzadko, ale widze że bardzo szukasz zaczepki.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Demotywatrrro » 23/6/2009, 21:25

C-bool napisał(a):Twardym cza być a nie mientkim.
A tematów o 600tkach na pierwszy motór było rzeczywiście pełno.. a Ci którzy chcą >100KM na pierwsze moto to i tak kupią co zechcą, taka to hołota jest, mi ich nie szkoda. Ich życie.


A mi szkoda ludzi, którzy myślą że 600 to potwory, a nawet na tym nie siedzieli. Po prostu 110 konna szejseta z mojego punktu widzenia jest normalnym motocyklem do jazdy, moc oddaje na tyle wysoko, że w ogóle tego nie czuć podczas normalnej jazdy, litr pewnie co innego ale się nie wypowiadam bo jezdzilem na litrze jak c bool na szejsetce.
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez deyna » 23/6/2009, 21:29

Stara 600 nie jest straszna bo ich moc wacha się w granicach 100koni co innego nowa gdzie jest ich ok 130. Jeżeli ma się głowę na miejscu to można sobie pozwolić.
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Bystry » 23/6/2009, 21:33

deyna napisał(a):Stara 600 nie jest straszna bo ich moc waha się w granicach 100koni co innego nowa gdzie jest ich ok 130. Jeżeli ma się głowę na miejscu to można sobie pozwolić.


nie do końca bym się z tym zgodził, ponieważ często na drodze przeważają umiejętności, a nie "głowa na miejscu"
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez C-bool » 23/6/2009, 21:35

O tej "głowie na miejscu" to było wiele razy mówione ile w tym prawdy...
A na 600 jechałem, dokładnie na 636 i nie jest to motocykl dla początkującego.
Demotywatrrro coś przeczuwam, że twoja kariera na tym forum nie będzie zbyt długa i przyjazna dla otoczenia.
Tak czy inaczej pozdrawiam
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez devxx » 23/6/2009, 21:46

mr_neox napisał(a):
melvin napisał(a):obczaiłem te stronkę www.ride2die.com czy jakoś tak i bez ciuchów na moto nie wsiadam, nigdy nie byłem zwolennikiem jazdy na luzaka ale teraz to już nawet po bułki nie będę jeździł w koszulce...


zachęcam i innych do oglądnięcia fotek na tej stronie, może dadzą coś do myślenia...


Grubas napisał(a):W temacie proponuję Tobie glebę na rowerze przy prędkości 20-30 km/h na asfalcie. Tak byś za dużo krzywdy sobie nie zrobił a zrozumiał o czym piszesz.



Grubas "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" :lol:


Swoja droga to osobiscie mialem takiego dzwonka przy zawrotnej predkosci parkingowej ok. 30 - 35 kmh i ciesze sie niezmiernie ze mialem wtedy na sobie grube jeansy, kask i rekawice a nie spodenki - od tamtej pory minal juz ponad rok a blizna na kolanie wciaz mnie zacheca do zakladania ochraniaczy :roll:

ps. wszystkim golasom zycze z tego miejsca przyczepnosci i gumowych katamaranow :wink:



Żeby nie było, że to znowu ja wrzucam, to tylko cytat i z mojej strony koniec tematu.

Pozdr
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… tacy debile...?

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê