Zobacz wątek - Suzuki GT 380 czy warto kupić?
NAS Analytics TAG

Suzuki GT 380 czy warto kupić?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Suzuki GT 380 czy warto kupić?

Postprzez Neoxis » 21/6/2009, 13:56

Witam.
Całkiem niedawno zrobiłem prawo jazdy kat. A i B. Samochód już mam, ale planuję do tego zakup jakiegoś motocykla. Niestety za dużo pieniędzy nie mam (myśle przeznaczyć ok. 2000zł). Jest do kupienia motocykl Suzuki GT 380 za ok. 1000zł, tyle, że do remontu. Silnik działa, do zrobienia jest elektryka, malowanie oraz trzeba by motocykl skompletować (brak np. lamp, przełączników). Trochę się znam na mechanice, a przy dwusuwach siedzę od 5 lat, więc co nieco mogę przy motocyklu zrobić, zastanawiam się jednak jak z częściami... Czy można w Polsce gdzieś takie części kupić/zamówić? Miałem już jeden unikalny motocykl, Bochod 3M 175 i nic praktycznie nie można było do niego kupić.
Dziękuję serdecznie i pozdrawiam,
Neoxis.
Neoxis
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10/11/2007, 16:00
Lokalizacja: Nidzica


Re: Suzuki GT 380 czy warto kupić?

Postprzez TOM67 » 22/6/2009, 08:30

Neoxis napisał(a):Witam.
. Czy można w Polsce gdzieś takie części kupić/zamówić?
Dziękuję serdecznie i pozdrawiam,
Neoxis.


Myślę że trzeba podzwonić po serwisach i google i będzie wszystko wiadomo.
TOM67
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 4/6/2008, 13:27


Postprzez bast » 22/6/2009, 09:18

podejzewam ze czesciami bedzie trudno, to jest sprzet z czasow kiedy u nas nie bylo prawie japonczykow, a wszystkie egzemplarze w kraju pewnie mozna policzyc na palcach rak, wystarczy popatrzec na allegro czy znajdzie choc jedna czesc do takiego modelu, tak wiec jesli jest niekompletny to moze byc problem nawet z filtrami, nie mowiac juz o elementach nadwozia
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê