Zobacz wątek - Spawanie, lakierowanie. Pomóżcie proszę.
NAS Analytics TAG

Spawanie, lakierowanie. Pomóżcie proszę.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Spawanie, lakierowanie. Pomóżcie proszę.

Postprzez Klamson » 16/6/2009, 10:04

Witam wszystkich.
Kilka dni temu zaliczylem malego szlifa na mojej maszynie :cry: , i troche sie owiewki porysowaly i popekaly.
Zwracam sie do Was z prosba o pomoc.
Napewno wielu z Was mialo podobne sytuacje i chcialo doprowadzic swoja maszyne do stanu poprzedniego, wiec poprosze Was o namiary solidnych i rzetelnych firm zajmujacych sie spawaniem i lakierowaniem elementow moto, z ktorymi mieliscie stycznosc i ktore mozecie polecic badz ktorych najlepiej unikac.Chodzi mi glownie o owiewki, chociaz bak tez mam do lakierowania.
Z gory dzieki wszystkim pomocnym, mam nadzieje, ze jak najszybciej doprowadze maszyne do stanu poprzedniego.
Pozdrawiam
Klamson
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9/3/2009, 15:58
Lokalizacja: Świętokrzyskie


Postprzez kosta » 16/6/2009, 10:06

patrząć na miejscowość z której jesteś do suwałk masz troche daleko, niemniej jednak polecam firmę streetfighter, tomi poklei i pomaluje ci owiewki, pospawa co trzeba i klocki wymieni :wink: hehe
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA


Postprzez Klamson » 16/6/2009, 10:14

Dzieki Kosta, zostaw jeszcze jak mozesz jakies namiary na ta firme, strone internetowa, nr tel. a co do odleglosci to mysle ze problemu raczej nie ma, zawsze mozna wszystko ladnie zapakowc i wyslac kurierem.
Klamson
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9/3/2009, 15:58
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez melvin » 16/6/2009, 11:04

Piotrków trybunalski ulica Przemysłowa, jak chcesz GG do kolesia co się tym zajmuje to wal na PW.
jakoś na wiosnę gość składał moto jednemu z userów tego forum (user ma nick rocca) możesz go zapytać o opinię...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Klamson » 17/6/2009, 10:45

Co kto ma, jakis kontakt do osoby luib firmy zajmujacej sie tym i godnej polecenia, stronke, numer, slijcie mi na PW, bede Wam bardzo wdzieczny. w tym tygodniu chcialbym juz zaczac cos dzialac w tym temacie, nie moge patrzec na moja maszyne w tym stanie i stojaca tak bezczynnie w garazu :cry: .
Klamson
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9/3/2009, 15:58
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez Klamson » 17/6/2009, 11:33

A wie ktos z Was moze cos na temat tych owiewek?http://moto.allegro.pl/item648042842_suzuki_gsx_r600_gsxr750_k6_k7_komplet_owiewek.html#gallery
czy sa to podrobki?a jesli tak to czy wogole oplaca sie taki zakup?
co z wytrzymaloscia?bardzo roznia sie od oryginalu?
Klamson
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9/3/2009, 15:58
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez Czester » 18/6/2009, 09:54

kosta napisał(a):patrząć na miejscowość z której jesteś do suwałk masz troche daleko, niemniej jednak polecam firmę streetfighter, tomi poklei i pomaluje ci owiewki, pospawa co trzeba i klocki wymieni :wink: hehe

Nawet nie wiedziałem, że w Suwałkach jest taka firma :)
Apropos, skąd Warszawiak wie o istnieniu takiej firmy w Suwałkach?
Czyżbyś był suwalskim emigrantem? :D
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez KawiarzErPiontacz » 18/6/2009, 18:46

ja bym to sklecił na kropelke
Avatar użytkownika
KawiarzErPiontacz
Świeżak
 
Posty: 76
Dołączył(a): 31/10/2008, 18:11



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr