Zobacz wątek - Imbecylne pomysły i wpadki naszego rządu
NAS Analytics TAG

Imbecylne pomysły i wpadki naszego rządu

O wszystkim
_________

Imbecylne pomysły i wpadki naszego rządu

Postprzez falconiforme » 17/6/2009, 08:02

Rząd jak zwykle chce ujarzmić internet.
Nie dość że TV i Radio kontrolują to niedługo nic nie napiszesz na żadnym forum.
Jakie oni Q**a mają pojęcie o technologii internetowej czy w ogóle nauce by takie dyrdymały przychodziły mi do głowy??

http://www.tvn24.pl/-1,1605480,0,1,rzad ... omosc.html
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez patryk83 » 17/6/2009, 08:47

Tak dla jasności to rząd nie kontroluje TVP, nie wiem jak z radiem ale też tam sa jaja. TVP kontroluje Farfal czyli powiązany z Libertasem czy LPRem ziomek który za nasze pieniądze gości w TVP swoich znajomych i realizuje "misje" LPRowska....

Co do tematu to ciekawe jakie koszta będziemy ponosili za taką rejestrację bo przecież darmowe to to nie będzie.
Kolejny sposób na łatanie dziury budżetowej ?
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Leitho » 17/6/2009, 08:51

A jezdzic po czym nie ma....
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez kondraxk » 17/6/2009, 08:59

Ujarzmić internet, czyli że niby co? w konsekwencji ograniczyć wolność słowa?

Za darmo u nas co najwyżej w pysk można dostać. Będzie więcej ciepłych posadek urzędniczych...
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez Trener » 17/6/2009, 09:16

kondraxk co ty za bzdury gadasz . W pysk za darmo nie dostaniesz . Musisz najpierw wlotke na impreze wykupić :lol:
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez turboponczek » 17/6/2009, 09:47

Ja j*bie. Ci ludzie mają nie wąsko nasrane pod kopułami.
O co im kurywa chodzi. Co oni ćpali. Co oni pi*gali że mają takie chore tripy.

Nie wierze, poporstu nie wierze w to co sie dzieje w państwie polskim.
Pracy nie ma... ludzie chcą pracować a nie mają gdzie...
10 radiowozów mi się przewija przed ryjem w mieście co pół minuty... zasrany prezydent i jego chore misje z państwem policyjnym... nie wierze... na wszystko znajdą się pieniądze ale nie na drogi... i wiele innych rzeczy... bardziej istotnych i potrzebnych.

Mój umysł tego nie ogarnia. Nie wiem czemu. A potem znajomi krzywo na mnie patrzą gdy nie wiem kto jest bieżącym ministrem... czemu ? Bo nie wnikam , nieee WNIKAM w polityke naszą, krajową bo to grozi bezpłodnością.

A te wybory do Europarlamentu ?
KU*WA MAĆ, widać że to wszystko robione po to żeby dojść do stołka na którym każdy co miesiąc bedzie zawijał 148ys zł + premie + delegacyjne. posiedzi ku*wa taki ćwierćmózg który tam trafił przez to że jest wujkiem syna dziadka ciotecznego premiera taty i przytuli 6 sytych baniek po 3 latach + inne matactwa... a potem po tych 3 latach wyjebie na Floryde i będzie zbijał bąki do końca swojego życia..

tak być nie może.

I choć polonistą nie jestem to chyba napisze jakieś zażalenie.skarge do tych śieczobrzęków na Adres Wiejska/Wwa..

Albo zadzwonie do Rysia Grobelnego żeby powiedział tym pedałom z rządu żeby się kurywa ogarnęli bo naród czeka na zmiany od paru grubych lat.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Justyn » 17/6/2009, 10:09

patryk83 napisał(a):Tak dla jasności to rząd nie kontroluje TVP, nie wiem jak z radiem ale też tam sa jaja. TVP kontroluje Farfal czyli powiązany z Libertasem czy LPRem ziomek który za nasze pieniądze gości w TVP swoich znajomych i realizuje "misje" LPRowska....

Co do tematu to ciekawe jakie koszta będziemy ponosili za taką rejestrację bo przecież darmowe to to nie będzie.
Kolejny sposób na łatanie dziury budżetowej ?


Jest coś takiego jak KRRiT (krajowa rada radiofonii i telewizji) Powoływana i wybierana przez Rząd tak więc patryk83 nie zgodzę się z Tobą żę rząd nie kontroluje TVP. Wszystko jest skrupulatnie kontrolowane jak za komuny tylko że dziś nikt tego nie nazywa cenzurą i tyle. Nasze Państwo to jedno wielkie g*wno
Kawasaki Er 5

Przypadki są przypadkami tylko dla ignorantów
Avatar użytkownika
Justyn
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 18/1/2009, 16:14
Lokalizacja: Wolbórz/Łódź

Postprzez patryk83 » 17/6/2009, 10:27

Justyn
Jak by rzad cokolwiek kontrolował to najpierw pozbyłby się Urbańskiego po przejęciu władzy w pl i nie pozwoliłby na takie coś jakie teraz mamy z TVP, że rząd tak naprawdę ma gó** do powiedzenia o tym co się tam dzieje, co jest puszczane i jaka jest "misja".
Myślisz, że po co rząd czeka na wprowadzenie nowej ustawy o radiofonii i telewizji? Właśnie po to, żeby mógł odwołac Farfała i zmienić sposób tam rządzenia a nie tak jak to teraz wygląda, że jest sobie prezes i nikt go ruszyć nie może bo nie ma na to normalnego sposobu pomimo wszystkich spraw o których się czyta w gazetach.
Jakos niedawno mówili, że mogliby zarząd komistaryczny czy coś takiego wprowadzić ale to by się równało z krytyką rządu, że się miesza w niepolityczność TVP która i tak jest polityczna, była PiSowaks a teraz jets LPRowska....
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 17/6/2009, 10:57

Coz, kij ma dwa konce.
Prowadze strone i sobie cos na niej pisze. Ktos skopiowal tekst z mojej strony nie podajac zrodla (kradziez mienie intelektualnego). Normalnie podaje go z powodztwa cywilnego, w tej chwili podaje go z powodztwa karnego, bedac wlascicielem wlasnej strony zarejestrowanej jako tygodnik/miesiecznik i posiadajac wlasny ISBN.

Ulatwi to sciganie roznych agregatorów treści i ludzi kopiujacych-wklejajacych materialy.

Nie wiem czego sie czepiacie.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SzpiceR » 17/6/2009, 10:58

a najgorsze z enic niemzoemy zrobic... bo nawet jak wybierzemy dobrego zioma to i tak zniknie w tlumie... albo zacznie gadac jakl oni :/
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez elco » 17/6/2009, 12:59

Mozemy uciec do Demokratycznej Republiki Konga - tam ludzie nie maja takich problemow.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez Justyn » 17/6/2009, 13:36

patryk83 napisał(a):Justyn
Jak by rzad cokolwiek kontrolował to najpierw pozbyłby się Urbańskiego po przejęciu władzy w pl i nie pozwoliłby na takie coś jakie teraz mamy z TVP, że rząd tak naprawdę ma gó** do powiedzenia o tym co się tam dzieje, co jest puszczane i jaka jest "misja".
Myślisz, że po co rząd czeka na wprowadzenie nowej ustawy o radiofonii i telewizji? Właśnie po to, żeby mógł odwołac Farfała i zmienić sposób tam rządzenia a nie tak jak to teraz wygląda, że jest sobie prezes i nikt go ruszyć nie może bo nie ma na to normalnego sposobu pomimo wszystkich spraw o których się czyta w gazetach.
Jakos niedawno mówili, że mogliby zarząd komistaryczny czy coś takiego wprowadzić ale to by się równało z krytyką rządu, że się miesza w niepolityczność TVP która i tak jest polityczna, była PiSowaks a teraz jets LPRowska....




Czyli i tak i tak gófno z pomjami :)
Kawasaki Er 5

Przypadki są przypadkami tylko dla ignorantów
Avatar użytkownika
Justyn
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 18/1/2009, 16:14
Lokalizacja: Wolbórz/Łódź

Postprzez Trener » 17/6/2009, 13:51

elcommendante napisał(a):Mozemy uciec do Demokratycznej Republiki Konga - tam ludzie nie maja takich problemow.


Już dawno bym tak chętnie zrobił , ale niestety nie ma tam asfaltu żeby na moto posmigać :o
Pozatym oni tam mieszkają bez prądu w chatach z krowich gówien :lol:
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez falconiforme » 17/6/2009, 14:26

elcommendante napisał(a):Mozemy uciec do Demokratycznej Republiki Konga - tam ludzie nie maja takich problemow.

Niestety nie da się tam uciec. Na wjazd trzeba mieć wizę, a bez misji w kraju wizy nie dostaniesz. W DR Congo jest mega korupcja i nikt się z tym nie ukrywa, gdyby nie to ten kraj były jak RPA - tam pośmigać można.
W Kinszasie latają bryki rodem z Holywood. Drogi mają niedorobione, ale pełno widziałem wypasionych terenówek, lexusów, BMW czy nawet TT.
Samochodów w bród. Oszem biedę często widać, ale kontrastów tam wiele.

Zapodam wam moją mordę z Kinszasy :D
Obrazek
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez lonewolf » 17/6/2009, 17:39

Jedyne wolne medium to właśnie internet, którego prędzej czy później skontrolują. Pomalutku sobie tak ustawy będą robić aż nagle społeczeństwo się zorientuje, że im odebrano jedyne wolne medium ;-> Zresztą społeczeństwo samo sobie swoją wolność odbierze - spójrzcie tylko na USA i patriot act ;-D
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na gr