Zobacz wÄ…tek - Oddawanie Szpiku Kostnego !!
NAS Analytics TAG

Oddawanie Szpiku Kostnego !!

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Oddawanie Szpiku Kostnego !!

Postprzez zasamel13 » 16/6/2009, 23:01

[size=18]Witam wszystkich, doszedlem niedawno ze znajomym do wnisku ze mozemy My bracia motocyklsci zapoczatkowac alkcje oddawania Szpiku koslnego do ratowania ludziego zycia w Kraju i zagranica Proponował bym ustalic termin na jakis zlocik w katowicach badz bielsku promujacy ta akcje społeczna Dziekuje za przeczytanie i Pozdrawiam [/b][/i]
zasamel13
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16/6/2009, 22:52
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój


Postprzez Seba_ER5 » 17/6/2009, 16:53

TO NIE JEST przecież takie proste. Zabieg jest bardzo bolesne. A i dawca musi byc odpowiedni?
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez KOSA » 17/6/2009, 17:37

Seba poniekąd masz rację ale najpierw musisz się zdecydowac że chcesz potem oddajesz krew do badania i do bazy i dopiero gdy się okaże że jest biorca do twojego szpiku wtedy proponują ci pobranie oczywista że nie jest to ani łatwe ani proste i żeby się na to zdecydowac trzeba miec naprawdę sporo odwagi Pozdrawiam KOSA
GSX 750 F
Avatar użytkownika
KOSA
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 14/3/2008, 21:42
Lokalizacja: wawa/śró-płd

Postprzez Seba_ER5 » 17/6/2009, 18:32

No to na razie nie mam - chyba ze komuś bliskiemu ale perspektywa wbijanej igły w kręgosłup jakoś za nie przemawia ;/.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Adamm » 23/10/2009, 05:19

panowie mam nadzieje że niebedziecie nigdy takiej pomocy poczebować
bo teraz jeden z drugim niech włączy wyobrażnie
nagle poczebuje od pana xxxx tego daru życia a pan xxxx powie wam przepraszam ale to boli i narazie nie :] klapa straszna w tym momęcie dla was a panu xxxx za to że daruje komuś drugie życie tak naprawde nic niestraci prócz paru dni straconych w szpitalu ale zato jak temu komuś uratuje życie w ten sposób to wdzieczność dożywotnia i co śmieszniejsze szpik to nie nerka ani wątroba a chłopcy niepłaczą bo boli i dlatego nie niedam szpiku sory kolego umieraj se bo jak bym ci pomógł to by mnie bolało EHHHH ja czytam takie pierdoły to aż przykro sie robi że ludzie mają tak mało współczucia i checi pomocy dla bliżniego ale zapamietajmy jedno każdy to ma gdzieś dopuki jego niedotknie taka choroba życze wam szczęścia w życiu:] :P
Adamm
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/10/2009, 04:58
Lokalizacja: jastrzebie zdrój

Postprzez navi » 25/10/2009, 18:44

Seba_ER5 nie rozśmieszaj mnie proszę, Nie powielaj bzdurnej opinii że ze wiąże się z tym ból. To nie jest tak, że wbijają ci igłę kręgosłup wyciągają szpik i wstrzykują komuś innemu :) To nie jest krew!
Więcej informacji dla chętnych jest tu http://www.fundacjauj.pl/taking.php?ID=

Nie chcę być odebrany jako jakiś Jezus Chrystus ale chyba nie ma takiego bólu którego nie można znieść, jeżeli wiesz że tym komuś darujesz życie...
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Re: Oddawanie Szpiku Kostnego !!

Postprzez sol213 » 20/11/2009, 21:36

zasamel13 napisał(a):[size=18]Witam wszystkich, doszedlem niedawno ze znajomym do wnisku ze mozemy My bracia motocyklsci zapoczatkowac alkcje oddawania Szpiku koslnego do ratowania ludziego zycia w Kraju i zagranica Proponował bym ustalic termin na jakis zlocik w katowicach badz bielsku promujacy ta akcje społeczna Dziekuje za przeczytanie i Pozdrawiam [/b][/i]

Świetny pomysł!!!! popieram mam nadzieje ze sie uda i ze znajda sie ludzie ktorzy sie do tej akcji przylączą.
Pzdr
Bądź zawsze sobą i nie bój się swoich słabości. Jeśli je pokonasz staną się twoją siłą...
sol213
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 23/7/2009, 23:11
Lokalizacja: z Wenus :))

Postprzez navi » 21/11/2009, 10:44

Wszystkich chętnych którzy chcą dołączyć do grona potencjalnych dawców zapraszam na stronę www.dkms.pl
Rejestracja jest bardzo szybka i nawet nie trzeba wychodzić z domu :)
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê