Zobacz wątek - Ubezpieczenie auta
NAS Analytics TAG

Ubezpieczenie auta

O wszystkim
_________

Ubezpieczenie auta

Postprzez marky » 7/6/2009, 22:46

wlasnie zbliza sie koniec polisy i szukam nowego ubezpieczyciela.
zastanawiam sie nad AXA direct, ale slyszalem i czytalem wiele negatywnych opini na temat wyplat odszkodowania. macie jekies doswiadczenia z tym ubezpieczycielem?
AXA jest najtansze jakie znalazlem, ale czy bedzie najlepsze? zawolali za mojego szrota za AC+OC ok,1200pln nastepne na liscie jest MTU ok. 1400pln i tu mialbym wieksze zaufanie bo znam agenta, byloby kogo gnebic w razie problemow z wyplata AC ;)
a teraz hit, usiadzcie i przytrzymajcie sie czegos - PZU ..... 4300pln!!!! kogo oni ubezpieczaja????
samo OC to pal licho mozna zaplacic w najgorszym badziewiu, byle najtaniej, ale AC to juz trzeba sie zastanowic.
Avatar użytkownika
marky
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 21/4/2007, 22:07


Postprzez wojtasmazi1 » 8/6/2009, 05:22

PZU zawsze miało najdrozsze AC i mysle tal juz tak zostanie. Myslac o wyplacaniu odszkodowan pamietaj ze jezeli bedzie kolizja nie z twojej winy to odszkodowanie wyplacane jest z ubezpieczyciela winowajcy. Wtedy nie ma wiekszego znaczenia gdzie ty jestes ubezpieczony
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje


Postprzez piotrpo » 8/6/2009, 07:56

Jeśli chodzi o ubezpieczenie to nikt ci nie podpowie gdzie najtaniej - musisz podzwonić i popytać - stawki bywają naprawdę dziwne czasami - znajomemu parę lat temu jakieś TU zaśpiewało za pełnoletnie audi coś koło 10k (tak - 10 tysięcy) za samo OC - V6, rozrywkowy model, wiek 18 lat, pierwszy pojazd oczywiście :)
Jeśli chodzi o wypłatę odszkodowania to wszyscy próbują cię wy....ć - jednocześnie reklamując się jacy to są fajni i jacy uczciwi.
Znajomością z agentem się nie kieruj - w przypadku likwidacji szkody on może tyle co sprzątaczka.
Ja bym brał najtańszą ofertę (czytaj wcześniej OWU) - to, że komuś wypłacili nie oznacza jeszcze, że ty nie będziesz miał kłopotów - ubezpieczenia w Polsce to niestety taki biznes, że każdy chce zrobić każdego - z jednej strony sporo prób wyłudzeń, z drugiej ubezpieczyciele próbują nie płacić.
piotrpo
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26/5/2009, 13:47

Re: Ubezpieczenie auta

Postprzez Czester » 10/6/2009, 14:32

marky napisał(a):a teraz hit, usiadzcie i przytrzymajcie sie czegos - PZU ..... 4300pln!!!! kogo oni ubezpieczaja????


O zgrozo! :shock: Mało z krzesła nie spadłem jak to przeczytałem!
Wiedziałem, że PZU to banda złodziei ale żeby aż tak?!
Ostatnio jakiś spamer podając się niby za jakiegoś mojego kolegę wysłał mi na maila reklmę PZU, coś w stylu:
"Sorry stary, że odradzałem Ci to PZU, mialeś rację, teraz jest mi głupio..."
i coś tam dalej. A ja w odpowiedzi nawrzucałem mu soczystą wiązankę :twisted:
Co do AXA to cholera wie. Ja od kilku lat w MTU ubezpieczam ale tylko OC bo AC to dla mnie rozrzutność :)
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez djmauro » 11/6/2009, 20:39

Sprawdź Generali, ja mam tam puszkę ubezpieczoną i płacę 1000zł za OC + AC + NNW + Assistance z najszerszą opieką, zniżka 60%, samochód Fiat SC 2007 ;)
PZU to chyba tylko dla motocykli ma dobre ceny, za samochód też mi wołali niebotyczne kwoty ;)
djmauro
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6/3/2009, 16:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Ubezpieczenie auta

Postprzez agent_pzu » 8/7/2009, 10:05

marky napisał(a):wlasnie zbliza sie koniec polisy i szukam nowego ubezpieczyciela.
zastanawiam sie nad AXA direct, ale slyszalem i czytalem wiele negatywnych opini na temat wyplat odszkodowania. macie jekies doswiadczenia z tym ubezpieczycielem?
AXA jest najtansze jakie znalazlem, ale czy bedzie najlepsze? zawolali za mojego szrota za AC+OC ok,1200pln nastepne na liscie jest MTU ok. 1400pln i tu mialbym wieksze zaufanie bo znam agenta, byloby kogo gnebic w razie problemow z wyplata AC ;)
a teraz hit, usiadzcie i przytrzymajcie sie czegos - PZU ..... 4300pln!!!! kogo oni ubezpieczaja????
samo OC to pal licho mozna zaplacic w najgorszym badziewiu, byle najtaniej, ale AC to juz trzeba sie zastanowic.


Witam, wszystkim chcącym sprawdzić jak NAPRAWDĘ wygląda nowa oferta cenowa OC w PZU, służymy pomocą pod numerem 0 801 102 102. Najlepiej sprawdzić u źródła ;)

Pozdrawiam, Michał.
agent_pzu
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8/7/2009, 10:03

Postprzez deyna » 8/7/2009, 10:10

Dziadek ubezpiecz Astrę w PZU i sobie chwali. Parę dni temu ok. godziny 10 jakiś niedobry człowiek zarysował mu lekko drzwi kierowcy. Sprawa została zgłoszona o 11 a o 15 już były pieniądze na koncie i to prawie 1000zł a koszt naprawy to jedynie 300zł.
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr