Zobacz wÄ…tek - chamskie reakcje na widok motoru 2
NAS Analytics TAG

chamskie reakcje na widok motoru 2

O wszystkim
_________

chamskie reakcje na widok motoru 2

Postprzez iro » 9/6/2009, 20:48

postanowiłem załozyć bo było ciekawie więc piszcie
Avatar użytkownika
iro
Bywalec
 
Posty: 810
Dołączył(a): 24/3/2009, 17:26
Lokalizacja: z psychiatryka ;)


Postprzez SzpiceR » 9/6/2009, 20:51

np. nikt niechce mnie nigdzie puscic... cos zle stane czasami sie zdarzy to autem zawsz epuszczali a na moto to 2 razy rzadziej :/ chvje...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez laser » 9/6/2009, 21:02

niektóre sieroty zajadą tak drogę ze nie ma jak sie pomiędzy nimi wcisnąć ...
Avatar użytkownika
laser
Bywalec
 
Posty: 859
Dołączył(a): 8/5/2009, 19:12
Lokalizacja: KaliszCity

Postprzez dominik12 » 9/6/2009, 21:39

chamskie to sa doły zalane wodą(tak dokladniej Ci co drogi robią) nie mam doswiadczenia I raz jechalem w deszcz nie zauwazylem 0.5 szerokiej dzuiry bo byla wypelniona woda i sie w nia wladowalem, a ze niemam doswiadczenia uslizg tylnego kola nie moglem wyprowadzic i efekt plastiki do klejenia i klamka sprzęgła ;/
Po wypadku apka rozjebana ja też ;/. Jak narazie liże rany a później znów na moto
dominik12
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 5/12/2008, 17:27
Lokalizacja: Radom

Postprzez Ciechan666 » 9/6/2009, 21:53

A ja miałem ostatnio wątpliwą przyjemność stać na światłach obok jakiegoś łysego idioty w mercedesie. Przecisnąłem się między autami na "pole position" i stoję i czekam na zielone. Po prawej od mercedesa (stara E-klassa, ale z 5 litrowym silnikiem) drugie moto. No i zrobiło się zielone, to ja grzecznie ruszyłem (nie mam zwyczaju pałowania po mieście), kolega na moto także normalnie ruszył - tak jak ja (pisząc normalnie mam na myśli 1-dynkę do 60 km/h, potem dwójka i trójka przy 80 km/h i tak jadę). No i widzę jak ten idiota w mercu ciśnie w opór, żeby mnie i kolegę na moto wyprzedzić. Ja chłopa puściłem przodem (kij takim w ryj :-)) a kolega na moto trochę mocniej odkręcił. W efekcie, cham w mercedesie musiał zajechać mi drogę, żeby wyprzedzić drugi motocykl. Jednym słowem idiota - tym bardziej, że potem ledwie wyhamował przed następnymi światłami. Jedyne co zrobiłem, to popukałem się palcem w kask i pojechałem dalej... ale skąd w tych chamach bierze się to durne przeświadczenie, że MUSZĄ, po prostu MUSZĄ wyprzedzić motocykl? No idioci po prostu - to oni stwarzają zagrożenie. Bo zawsze znajdzie się motocyklista, który nie da się wyprzedzić. Gdybym ja tez dodał gazu, to ten typ zamiast 10 cm. przedemnie wjechał mi centralnie w bok a przy 80 km/h to już nie byłoby zabawne.
Avatar użytkownika
Ciechan666
Świeżak
 
Posty: 262
Dołączył(a): 12/4/2008, 20:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez lonewolf » 9/6/2009, 23:17

Staliśmy w trójkę w takim mniejszym mieście na rynku i rozmawialiśmy. Koło nas siedział jakiś dziadek z babcią. Z chwilą kiedy żeśmy maszyny odpalil zwyzywali nas od pajaców i coś tam jeszcze krzyczeli, ale nie szło ich zrozumieć już potem.

Kolejny przykład to taki, jak przy wyjeździe z miasta po mału wkręciłem na jedynce moto do ~10k obr. Akurat było jakieś wesele i stała jakaś młodzież - ze 7 gości po ~22 lata każdy. Jeden debilek przypędził pod koniec krawężnika żeby mi pokazać pukanko w czoło. Nie wiem po co... takich przypadków było zresztą więcej (każdy za nic).

Zlocik niedaleko naszego miasta. Skręcaliśmy akurat w prawo (nikt nie hałasował, nie zapierniczał itd) a jakaś babcia zaczęła nas wyzywać od "świń niewychowanych".

Jadę ze zlotu na jasnej górze w Częstochowie, podjeżdża kolo w puszcze i zaczyna gadac niefajnym tonem: "i co? fajnie wam się jeździ?! Was tu jest kurwa w cholerę dzisiaj!". Nie wiem czy mu żal dupsko ściskał czy nie, ale ton był taki, jakby mi miał kolo lutę sprzedać za moment. Oczywiście za nic.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez Szafa » 10/6/2009, 08:41

Niedługo zarejestruję moto i wyjeżdżam na miasto.... ja im kurwa pokażę chamskie reakcje .... :twisted: :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Groh007 » 10/6/2009, 08:46

lonewolf napisał(a):Staliśmy w trójkę w takim mniejszym mieście na rynku i rozmawialiśmy. Koło nas siedział jakiś dziadek z babcią. Z chwilą kiedy żeśmy maszyny odpalil zwyzywali nas od pajaców i coś tam jeszcze krzyczeli, ale nie szło ich zrozumieć już potem.

Kolejny przykład to taki, jak przy wyjeździe z miasta po mału wkręciłem na jedynce moto do ~10k obr. Akurat było jakieś wesele i stała jakaś młodzież - ze 7 gości po ~22 lata każdy. Jeden debilek przypędził pod koniec krawężnika żeby mi pokazać pukanko w czoło. Nie wiem po co... takich przypadków było zresztą więcej (każdy za nic).

Zlocik niedaleko naszego miasta. Skręcaliśmy akurat w prawo (nikt nie hałasował, nie zapierniczał itd) a jakaś babcia zaczęła nas wyzywać od "świń niewychowanych".

Jadę ze zlotu na jasnej górze w Częstochowie, podjeżdża kolo w puszcze i zaczyna gadac niefajnym tonem: "i co? fajnie wam się jeździ?! Was tu jest *** w cholerę dzisiaj!". Nie wiem czy mu żal dupsko ściskał czy nie, ale ton był taki, jakby mi miał kolo lutę sprzedać za moment. Oczywiście za nic.


Å‚opatÄ… w Å‚eb, i do rowa :twisted: :twisted: :twisted:
Groh007
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 17/4/2008, 14:14
Lokalizacja: Piekary ÅšlÄ…skie

Postprzez SzpiceR » 10/6/2009, 08:51

trzeba klamke kupic chlopaki... xD
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez patryk83 » 10/6/2009, 09:00

Mnie wczoraj babka musiała minąć.
Spokojnie podjechałem środkiem pod światła, spojrzałem lekko do tyłu na laske w kabriolecie i nie wiem dlaczego ale jak się zrobiło zielone to normalnie prawie asfalt zdarła tak chciała mnie wyprzedzić i oczywiście wyprzedziła bo spokojnie ruszyłem ale co jej to dało jak za chwile i tak ją minąłem przed kolejnymi światłami.

Troszkę zbaczając z tematu to po chamsku mnie wczoraj trabant wziął :p Jakiś młody szczyl z dziewczyną jechał i siedział mi na ogonie cały czas a przed światłami dał w pi...(z 90km/h miał) i wyprzedził, zajechał mi lekko drogę i oczywiści mocno przyhamował bo czerwone się zrobiło...
Może chciał zobaczyć jak to jest wyprzedzić ścigacza, przylansował przed dziewczyną...
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leitho » 10/6/2009, 09:03

A z innej manki - stoje ostatnio pod sklepem z rana, pakuje rzeczy do plecaka, podchodzi starszy facet i pyta sie - panie, to ten motocykl to ma chlodnice? mowie ze oczywiscie, a on, no jak ja mialem wsk'i to one nie mialy, powiedzial zebym nie szalal i poszedl :D
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez herbatkowy » 10/6/2009, 09:54

Ja jak w tamte wakacje bylem grizlikiem u babci (kawalek drogi do przejechania) to jak ustalem przy sklepie to odrazu grupka typowych rolnikow sie zebrala i zaczynaja sie pytania "a ile koni" "a ile kosztuje" "a to z polski?" "a orasz tym?", powiedzialem ze 10 koni :D i zrobilem im taka chmure w tej wsi, ze teraz mysla ze mialem ze 130 koni =D
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez kondraxk » 10/6/2009, 10:33

Szafa napisał(a):Niedługo zarejestruję moto i wyjeżdżam na miasto.... ja im *** pokażę chamskie reakcje .... :twisted: :lol:


Jeździj w mieście 50 i uśmiechaj się do każdego puszkarza, poprawisz wizerunek motocyklistów :D

patryk83 napisał(a):Mnie wczoraj babka musiała minąć.
Spokojnie podjechałem środkiem pod światła, spojrzałem lekko do tyłu na laske w kabriolecie i nie wiem dlaczego ale jak się zrobiło zielone to normalnie prawie asfalt zdarła tak chciała mnie wyprzedzić i oczywiście wyprzedziła bo spokojnie ruszyłem ale co jej to dało jak za chwile i tak ją minąłem przed kolejnymi światłami.


Oj patryk patryk, laska chciała przed Tobą zaszpanować żebyś zobaczył że ma na Ciebie ochotę, a Ty taki obojętny... Nie wiesz, że bliźnim trzeba pomagać w potrzebie? :)
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez Trener » 10/6/2009, 10:43

Więc oto moje przygody :

-raz koleś rzucał we mnie kamieniem na wiosce
-taka jedna babcia regularnie grozi mi palcem u mnie na mięścinie
-raz jakiś przypadkowy facet sie pytał ile to pojdzie , a pozniej spytał czy linke już kupiłem
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez karolr » 10/6/2009, 10:47

sytuacja z wczoraj, jadę trasą, do domu daleko ulewa jak nie wiem i oczywiscie dołek (zjazd z górki i odrazu podjazd) zebralo się tam ze 20 cm wody za mną tylko 1 samochód (jakis wieśniak w busie, nie obrażając nikogo) no to zwolniłem a raczej nie rozpędzałem się bo przed chwilą ruszyłem ze świateł, żeby nie jechać przez kałużę wjechałem sobie na wysepkę rozdzielającą pasu ruchu a ten skur***yn dodał gazu i cała woda znalazła się na mnie, odrazu dał w piz*ę bo wiedział, że w taką ulewę nie będę szybko jechał, później widziałem jak skręcił w jakąś boczną ale nie chciało mi się już za nim jechać bo do domu miałem jeszcze 100km a od 2h jechałem w deszczu, gdyby nie padało i by mnie tak ochlapał zdjął bym mu z baśki i nawet nie zdejmował bym kasku, druga sytuacja - jadę w korku miedzy samochodami dojeżdżam do jakiegoś pks-a a ten standardowo kierownica w lewo i zjeżdza na środek..
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez qadrat » 10/6/2009, 10:48

Mnie wczoraj na trasie jakiś "ważniaczek" wyprzedzał nową Vectrą, nie wiem po co to robił, jechałem ok. 100km/h, w odległości ~10m od auta przede mną, tamten po wyprzedzeniu nie miał się gdzie wcisnąć bo auta z naprzeciwka jechały to zaczął zjeżdżać wprost na mnie, musiałem odbijać aż na pobocze... A mogłem mu potem lusterko butem potraktować, jak to widziałem we Francji - ale sobie odpuściłem.
BMW F650 Funduro.
Avatar użytkownika
qadrat
Świeżak
 
Posty: 276
Dołączył(a): 21/4/2008, 21:25
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez tomek_20_ » 10/6/2009, 11:23

Teraz przyjezdzam do laski motorem, do pracy od niej mam 50 km, czasem tak sie zdazy, ze nie chce sie ruszyc no i przychodzi dzien pracy i jade rano 4.30 wyjezdzam. Pewnego dnia wchodze do windy ubrany w skorzane spodnie, kurteczka, kask w raczce. W windzie stoi babka i tak pod nosem znowu nie bedzie mozna spac, ze zdziwieniem bo myslalem ze cos zle zrozumialem pytam dlaczego? Bo Pan chce sie przemieszczac. Odparlem jej ze to zalezy od maszyny - moja jest dosc cicha i stylu jazdy kierownika. Zreszta z rana sprzet sie musi rozgrzac zanim wjade na obwodnice w Poznaniu to odkrecam gora do 5-6 tys. Na ekspresowce oczywiscie juz palnik.
Druga sytuacja trzy pasy ja srodek z lewej podlecialo 4 penerkow w nowej, czarnej bmw 5, przychylni jeden ze kiedys jezdzil ale sprzedal sprzeta ze wzgledu na kutas.. w puszkach, no ale pokaz co potrafi no i dalem im szkole do nastepnych swiatel oddalonych ze 300 m, potem puscilem ich przodem bo miasto raczej nie nadaje sie do wyscigow.
Ostatnio edytowano 10/6/2009, 11:25 przez tomek_20_, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
tomek_20_
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10/9/2008, 11:50

Postprzez Konio » 10/6/2009, 11:23

Czesto babki na wsiach groza mi palcem obojetnie czy zapie*alam czy ledwo jade i tak palec w gorze :P
Dzisiaj by mnie puszka skasowala bo oczywiscie skrecala w lewo i wyjechala mi pod sam nos. efek- przejechalem przy samym krawezniku i mialem moze do autka z 5cm normalnie myslalem ze bedzie kuku.
Kiedys jak latalem grizzly po okolicznych wsiach to jeden chlop rzucal kamieniami a inny chcial mi lopata walnac ;P Paranoja
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez bast » 10/6/2009, 11:43

Konio napisał(a):Kiedys jak latalem grizzly po okolicznych wsiach to jeden chlop rzucal kamieniami a inny chcial mi lopata walnac ;P Paranoja


moze w kukurydze im wyjezdzales albo ziemniaki :D

btw: a oryginaly temat tez sie zblokowal ze doczekal sie vol.2 ?
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 10/6/2009, 13:10

U mnie gonia tylko z widłami na wiosce albo zgwałcą Ci kota.
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê