Zobacz wątek - Na co patrzeć przy zakupie
NAS Analytics TAG

Na co patrzeć przy zakupie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Na co patrzeć przy zakupie

Postprzez jammal17 » 5/6/2009, 18:49

Witam wszystkich. Bardzo poważnie myślę o zakupie Suzuki GS500 z rocznika ok 96r

Chciałbym się dowiedzieć na co patrzeć przy zakupie, nie chodzi o takie podstawy jak prosta rama itp ale o rzeczy które w danym modelu są jego słabymi punktami

i mam tez pytanie czy motocykl ma na tyle mocne serducho :) że gdy kupie mniej więcej ten rocznik czy bez problemu pojeżdżę nim z 2/3 sezony.

pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
jammal17
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 19/1/2008, 12:58
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez melvin » 5/6/2009, 19:41

weź no się ogarnij...
i w dodatku z mojego miasta jesteś, nie rób siary :wink:

skąd mamy wiedzieć ile pojeździsz GSem? jednemu się znudzi po 2ch miesiącach a innemu po 5 latach...
chcesz opinii zajrzyj tutaj:
viewtopic.php?t=34383
przyleź na miejsce, będziesz miał z kim pogadać...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez ŻYTNIA SQUAD PIOTRKÓW » 5/6/2009, 20:29

a może ER-5? bo takowa akurat jest do sprzedania w PTB stan idealny i mocno doinwestowana 8) jak co to wal na PW do melvina albo do mnie na gadu
aprilka rs---> KAWASAKI ER-5
Avatar użytkownika
ŻYTNIA SQUAD PIOTRKÓW
Świeżak
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11/11/2006, 22:53

Postprzez jammal17 » 5/6/2009, 22:15

melvin napisał(a):weź no się ogarnij...
i w dodatku z mojego miasta jesteś, nie rób siary :wink:

skąd mamy wiedzieć ile pojeździsz GSem? jednemu się znudzi po 2ch miesiącach a innemu po 5 latach...


dlaczego niby robie siare... sorry ale nie wszystkich stać np na nowe wypasione R1 :P niektórzy naprawde muszą kupować takie motocykle a zresztą ja nie jestem doświadczonym motocyklistą i najpierw chce sie nauczyć jezdzić a nie sie zabic...

a co do jeżdzenia Gs-em to nie chodzi mi o to ze mi sie znudzi tylko o jego awaryjnosc i czy starsze modele nie mają duzych kłopotów z jednostka napędową bo super nadziany nie jestem zeby wkładać w motocykl dużą kase.
jammal17
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 19/1/2008, 12:58
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez cygaret » 5/6/2009, 22:30

przestań pier***** i idź na ten zlot pogadać z ludźmi. :lol:
Avatar użytkownika
cygaret
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 19/5/2009, 12:18

Postprzez devxx » 5/6/2009, 22:36

Najpierw patrzysz na kolor, potem na właściciela, jeżeli to łysy dwumetrowy drechol, to niezbyt dobrze. Na 99% oznacza to, że katował sprzęt niemiłosiernie i chce ci wsadzić trupa. Jeżeli właściciel to totalna lama to też niedobrze, bo mógł np. jeździć tylko na 1-ce. Kolejną ważną rzeczą są naklejki, najlepiej mocy, od biedy scigacz.pl ;)

Jeżeli chcesz kupić moto, a później się nie wykosztować, to mam złą wiadomość. Bo wydatki DOPIERO SIĘ ZACZNĄ! ;) Trzeba kupić strój, kask, elementy tuningowe do moto, naklejki, breloczki. Poza tym robić przeglądy, serwisy, naprawy, regulacje. Kasa sama będzie uciekać z konta. Wiem po sobie. ;)

Co do Twojego pytania na co zwracać uwagę:
http://www.scigacz.pl/Na,co,zwracac,uwa ... a,277.html

Jeżeli trafisz zadbaną sztukę, to na pewno kilka sezonów pojeździsz. Oczywiście przy odpowiednim serwisowaniu.

Powodzenia w poszukiwaniach i cierpliwości, oraz zdolności detektywistycznych przy oglądaniu na żywo życzę ;)
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: się biorą tacy debile...?

Postprzez jammal17 » 5/6/2009, 22:54

devxx napisał(a):
Jeżeli chcesz kupić moto, a później się nie wykosztować, to mam złą wiadomość. Bo wydatki DOPIERO SIĘ ZACZNĄ! ;) Trzeba kupić strój, kask, elementy tuningowe do moto, naklejki, breloczki. Poza tym robić przeglądy, serwisy, naprawy, regulacje. Kasa sama będzie uciekać z konta. Wiem po sobie. ;)


Pierwsza konkretna odpowiedz :D

tak zdaje sobie sprawę z takich wydatków, ale chodzi mi zeby było jak najmniej tak zwanych nieplanowanych wydatków :P

cygaret napisał(a):przestań pier***** i idź na ten zlot pogadać z ludźmi.


spokojnie co sie tak bulwersujesz chłopie... :D
Ostatnio edytowano 6/6/2009, 10:25 przez jammal17, łącznie edytowano 1 raz
jammal17
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 19/1/2008, 12:58
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez melvin » 6/6/2009, 05:22

jammal17 napisał(a):

spokojnie co sie tak bulwersujesz chłopie...


przeca dodał uśmiechnięta buźkę...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez jammal17 » 6/6/2009, 10:25

spoko ludzie przecież ja też nie mówiłem serio :D :D :D :D :D
jammal17
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 19/1/2008, 12:58
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na gr