Zobacz wątek - kto szukał zx4r?
NAS Analytics TAG

kto szukał zx4r?

O wszystkim
_________

Postprzez Terror » 14/12/2006, 16:26

OUTLAW napisał(a):dlatego go dałem bo malowanie orginalne i jakos nieprzemawia do mnie nawet malowanie zx7r bo najczęsciej takie zabiegi robi sie po slizgu felgi zawsze mozna pomalowac jak sie niepodoba to pryszcz wiesz gdyby to był dzwon to owiewia byla by też połamana raczej jako pierwsza wiec watpie zeby był to dzwon wygląda na w miare zadbanego jakby było cos powaznego to miałby otarcia na plastikach i podrapaną rame bo wydech jest wymieniony na sportowy z tego co widze ale to tylko zdjecia trzeba pojechać osobiście obejrzeć węzyki też mnie rozbroiły :wink: no i jeszcze jeden plus o którym nie napisałeś nie polerowana aani nie malowana rama hehe kiedys widziałem zx4r z pomaloaną ramą na niebiesko ale ten koleś musiał być wieśniak :lol:
no i troche zielony jak Gosia chciała :wink: jezeli naprawde chce kupić sprzeta to niech lepiej jak najszybciej zadzwoni do goscia chyba ze tylko pisze że chce :wink:

Dzisas, tyle tekstu i ani jednego znaku interpunkcyjnego!! Tego się czytać się nie da
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez polsky » 14/12/2006, 17:40

Na zdjeciu wyglada ladnie,ale na ziemi (przy przednim kole) widac jakies plamy jakby od oleju...
moze mu z lag ciknie :)
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez cichy » 14/12/2006, 18:08

evil napisał(a):rozwaliły mnie wymienione "wężyki (metal)". upadłem na podłogę ze śmiechu!!! :lol:


Chyba nie widziałeś tego ogłoszenia, w ktorym koleś napisał, że ma przewody w stalowym polocie :lol:
Ostatnio edytowano 14/12/2006, 18:29 przez cichy, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez Meciek » 15/12/2006, 19:35

a co sądzicie o tym ogłoszeniu ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1986077
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Meciek » 15/12/2006, 20:50

tak tylko zapodałem, ja czekam do lutego i zx6r :)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Meciek » 15/12/2006, 21:28

Jeszcze nie wiem jaki to ma być dokładnie model, wiem ,ze chce 600 - mam Wujka który zajmuje się sprowadzaniem aut z belgi wiec tam mam zamiar cos sobie wybrać i mam nadzieje ,ze bedzie taniej :)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez barteckstreet » 16/12/2006, 16:35

Bardzo fajny okaz
Obrazek
Avatar użytkownika
barteckstreet
Świeżak
 
Posty: 213
Dołączył(a): 20/11/2006, 21:16
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez *gosia* » 16/12/2006, 17:15

OUTLAW napisał(a):
evil napisał(a):
OUTLAW napisał(a):no Gosia czemu juz sie nie odzywasz nie chcesz juz kupić motonga :lol: :?: może ktoś włączy piosenke fantazja bo fantazja... :lol:


a po co ma się do zjeba odzywać?! jakiś obowiązek został nałożony??? nie czaję.

a wspomnianą piosenkę powinieneś sobie zapodać. :twisted:



o mały to czemu sie do ciebie odzywa skoro do zjeba sie nie ma odzywać :lol: :?: ta Gosia takie same bajki pisze jak ty chciała zilune to ma zilune i nagle nie chce kupić cos chyba jest nie tak(jak zamilkła :wink: ), tak wogóle to czytałem jej posty po co jej zx4r skoro ma albo bedzie miała hayabuse :lol: :?: jezeli chce sobie pofantazjowac to niech robi to w zaciszu domowym a nie truje 4 litery za przeproszeniem i wkleja tutaj na forum zdjecia i sie podnieca czy kupić zilono czy cierwono :lol: a evil expert doradza patrząc na lewy kierunkowska, ze gaźniki są niewyregulowane :) sorry jezeli kogos uraziłem ale rozbawiliście mnie evil do łez :lol: fantazja bo fantazja... :lol:


Gosia chce ZXR 400 i Gosia będzie miała...a Hayabuse to z tego co pamiętam to Kawa chciała, nie ja.

Tylko, że teraz Gosia umarła i nie ma jej narazie...
...
Avatar użytkownika
*gosia*
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 15/10/2006, 17:04

Postprzez KrzysiuRanger » 18/12/2006, 19:10

Ja nie wiem co wyrazaja te weze na kierownicy. Troche dziwnie wygladaja.. Ale poza tym to moto super. W przyszlosci moze go kupie. (Mysle, ze w przyszlosci chcialbym jesc te ciastka- kto widzial ta reklame?> :D:D)
Avatar użytkownika
KrzysiuRanger
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 119
Dołączył(a): 29/8/2006, 14:41
Lokalizacja: Maciejew

Postprzez Terror » 19/12/2006, 09:23

evil napisał(a):no to będziesz musiał zrobić jeszcze kilka kilometrów, Serce Kapusty... niestety dla Ciebie, nie mieszkam w Warszawie. ale zawsze mnie możesz w pracy odwiedzić.

BTW, może ktoś koledze OUTLAW uświadomi, jak mam na imię bo mi jakoś nie wierzy... :twisted:

Olaf, daj już temu Outlawowi spokój, PLS. Widzisz, ze chłopak ma kompleksy?
Przeciez wyłazi to z niego wszędzie.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê