Zobacz wÄ…tek - [KUPIE] SportowÄ…/turystyczna 600tke do 8k z okolic Krakowa
NAS Analytics TAG

[KUPIE] SportowÄ…/turystyczna 600tke do 8k z okolic Krakowa

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[KUPIE] SportowÄ…/turystyczna 600tke do 8k z okolic Krakowa

Postprzez Aloowak » 22/5/2009, 18:39

Witam,
Jako, że jestem nowy na forum to chciałbym się najpierw przywitać, mam na imię Piotrek i jestem z Krakowa, doświadczenie na motorze póki co mam dość małe, ale dlatego właśnie planuje kupić coś konkretnego.

Szukam jakiegoś motorka o pojemności max 600, zależy mi również na tym żeby był z owiewkami (nie podobają mi się strasznie nakedy).
Najbardziej zależy mi na Suzuki GSX 600F, jednakże zważywszy na fakt, że obecnie dość ciężko znaleźć coś naprawdę fajnego tak więc przemyślę każdą propozycję spełniającą moje wymagania.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby jeśli motorek byłby używany conajmniej 2-3 sezony w Polsce i normalnie serwisowany, a nie sprowadzony wczoraj z angli gdzie tak naprawdę nic o nim nie wiadomo.

Najważniejszym dla mnie ograniczeniem jest oczywiście kwota - 'tylko' 6000 zł, niestety więcej nie da rady :(
Dodatkowo bardzo ważną sprawą jest to żeby motorek można było obejrzeć w Krakowie albo możliwie blisko Krakowa gdyż obecnie nie posiadam samochodu który pozwalałby mi na dalsze podróże za motorem :) chyba że ktoś ewentualnie mógłby podjechać do krk :)

Serdecznie pozdrawiam i czekam na oferty :)
Aloowak
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/5/2009, 18:19
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Aloowak » 30/5/2009, 13:21

Odświeżam ponieważ trochę się zmieniły warunki - mam 8000 i raczej wyleczyłem się już z GSX po przejażdżce i krótkim obcowaniu, teraz numerem 1 jest jakaś CBR 600 (najlepiej F2 / F3).
Aloowak
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/5/2009, 18:19
Lokalizacja: Kraków




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê