Zobacz wątek - Szkola jazdy - kategoria A - WROCŁAW
NAS Analytics TAG

Szkola jazdy - kategoria A - WROCŁAW

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Szkola jazdy - kategoria A - WROCŁAW

Postprzez pawelc » 14/5/2009, 19:23

:wink:
Ostatnio edytowano 8/5/2010, 21:22 przez pawelc, łącznie edytowano 1 raz
pawelc
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12/5/2009, 19:18
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Spidey » 14/5/2009, 21:37

Word jak zwykle leci w .... xD ja polecam ci szkole Autofan ;] moim zdaniem dobry no i nie za droga ;] nie bierz tylko czasami tam jedna sie zwala jakos Olszanski i Szcztoka czy jakos tak z tego co slyszalem od zanjomych to tylko kase ciagna a nic cie nie naucza pozdr ;p
Spidey
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 3/10/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Meciek » 15/5/2009, 19:57

Polecam Auto-stop koło pasażu grunwaldzkiego. Bardzo konkretni ludzie. Ja i moja dziewczyna zdaliśmy przy pierwszym podejściu.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez patryk83 » 22/5/2009, 12:48

Sorry ale nie polecę AUTOSTOP'u.
Instruktor (taki młody koles jeżdżący srebrnym kombiakiem) jak dla mnie to głupi debil nie interesujący się kursantem i wyznający zasadę "niech kursant sam dojdzie do tego jak ma robić ...." ósemkę itp.
Może i zdałem za pierwszym razem ale nie wyciągnąłem z jego lekcji zbyt dużo bo go nie było jak ja jeździłem po placu.
Koleś nie uczył jak zdać egzamin ani jak poprawnie jeździć motocyklem. Jedyne co tak naprawdę powiedział to jak ruszyć i jak się zatrzymac co akurat dobrze znałem a później zawsze spóźniał sie z godzinę na jazdy to brałem sam moto i jezdziłem to terenie CHEMI wrocław testując sprzęt i jego możliwości. Mozna jeszcze dodać ze w mieście byłem 2 razy i zrobiłem łącznie 3 razy trasę egzaminacyjną.
Zdanie zawdzięczam chyba naturalnym zdolnością do prowadzenia wszelkiego rodzaju pojazdów a nie jego naukom.
tak więc NIE POLECAM :)
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Technika jazdy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr