Zobacz wątek - Za około 8000
NAS Analytics TAG

Za około 8000

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Za około 8000

Postprzez kulekx » 17/5/2009, 16:48

Witam. Zastanawiam się nad suzuki inazuma(jak wiecie gdzie dostać jakieś fajne owiewki pasujące to podajcie.) lub Bandit. Który wg. was jest lepszy/ bardziej opłacalny?
kulekx
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/5/2009, 15:50


Postprzez Genji » 18/5/2009, 18:39

zawsze mnie korci by przypierdzielić aż zęby zadzwonią... allleee... i tym razem odpuszczę :evil:
Jak widać, trzeba coś zrobić w ramach profilaktyki anty-trollowej nim to forum zamieni się w las trolli... i to szybko!
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek


Postprzez cygaret » 19/5/2009, 12:21

Cześć ,

Też szukam moto do 8 klocków. Narazie na oku wisi mi kawa zr7 może Tobie też sie spodoba.
Avatar użytkownika
cygaret
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 19/5/2009, 12:18

Genji do kogo siÄ™ tak plujesz?

Postprzez kulekx » 20/5/2009, 01:07

Wg. ciebie ja jestem trollem? Bo się pytam jaki motocykl kupić? Jak jesteś zbyt mądry na to forum i nie odpowiada ci jego struktura oraz zachodzące zmiany to proponuję tu nie udzielać się. Jak zaobserwowałeś niepokojące a niestety nieodwracalne zmiany, to może załóż własne, zamknięte forum. Tolerancja innych jest podstawą życia w społeczeństwie a jak sobie nie możesz z tym poradzić to cóż, tobie będzie się z tym ciężko żyło. Z tego co mi wiadomo to jest to forum otwarte, ogólnodostępne. A z tym dzwonieniem to było trochę ekh... P.S dzięki za pomoc.
kulekx
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/5/2009, 15:50

Postprzez YZF R1 » 20/5/2009, 02:04

koledzy spokojnie po co sie denerwujecie.... bez sensu...

Niestety nie miałem kontaktu z tym motocyklem więc niewiele pomogę zaś Bandita dobrze znam 600 a takze 1200 jest to bardzo dobry motocykl wytrzymały palący normalne ilosci paliwa i dość zadziorny jak na swoja budowę (naked) także jak chcesz Bandita to ja polecam tylko jakiegoś zdrowego oczywiście no i poszukaj szukajką na forum o Banditach było sporo a jak z Wawy jesteś to możemy się zgadać koledzy maja Bandity przymierzysz się pogadacie itd... z tego co mi wiadomo do Banditów są małe owiewki czołowe lub szybki nie spotkałem sie z pełnymi owiewkami... szukaj allegro.
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na górê