Zobacz wÄ…tek - CHETNIE ODZYSKAM SWOJE SKRADZIONE KAWASAKI ZXR !!!!!!!!!
NAS Analytics TAG

CHETNIE ODZYSKAM SWOJE SKRADZIONE KAWASAKI ZXR !!!!!!!!!

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

CHETNIE ODZYSKAM SWOJE SKRADZIONE KAWASAKI ZXR !!!!!!!!!

Postprzez rudadiablica6 » 15/5/2009, 11:06

Witam w nocy z 11 na 12 maja ktos ukradl mi spod bloku w Krakowie Kawasaki ZXR 250 .
Trzy kolory :zielono,niebiesko,bialy! ma kilka otarc zwlaszacza po prawej stronie, sa dosc glebokie. Lezal delikatnie Podaje numer ramy: ZX250A002397. Rok prod. 1990. Nic wiecej w tej chwili nie przychodzi mi na mysl... . Jesli by ktos cos gdzies. podaje gadu 469288. Chociaz wiem ze szanse na odnalezienie sa marne .Pozdrawiam
Załączniki
otokawa.jpg
otokawa.jpg (79.31 KiB) PrzeglÄ…dane 1725 razy
Ruda
rudadiablica6
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12/5/2009, 14:48


Postprzez devxx » 15/5/2009, 11:36

Myślałem, że tak wiekowych moto się nie kradnie.. Może jakisz szczyl chciał się "jezdnąć", więc są szanse, że po wypaleniu paliwa pojazd stoi gdzieś na jakiejś osiedlówce.. Trzeba być dobrej myśli!

btw, zabezpieczyłaś go jakoś przed kradzieżą?
A tak poza tym, to nie ten dział:
viewforum.php?f=29
Ostatnio edytowano 15/5/2009, 14:34 przez devxx, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… tacy debile...?


Postprzez laser » 15/5/2009, 12:10

no cóż nie wiadomo kto go zapierdzielił i na co może już jest przerobiony na części idz zgłoś na policję i czekaj co oni na to... szanse są niestety małe na odnalezienie motocykla..... trzeba stosować łańcuchy i kłódki ciesz sie ze to stara 250 a nie nowa
Avatar użytkownika
laser
Bywalec
 
Posty: 859
Dołączył(a): 8/5/2009, 19:12
Lokalizacja: KaliszCity

Postprzez rudadiablica6 » 15/5/2009, 14:23

tylko zblokowany na kierownicy byl.. na policji facet patrzyl na mnie jakbym go sobie sama ukradla wiec w to juz wogole nie wierze .. szukam na wlasna reke... Moze i stara 250 ale jednak jest mi jej bardzo szkoda...
Bylam z niej bardzo zadowolona!
Ruda
rudadiablica6
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12/5/2009, 14:48

Postprzez Qba_Zeus » 15/5/2009, 15:15

laser napisał(a): ciesz sie ze to stara 250 a nie nowa

Zachowaj sobie takie uwagi na moment kiedy Tobie buchną sprzęta...

Przykra sprawa. Na pewno warto obejść/objechać okolice osiedla, boczne uliczki itd. czy przypadkiem gdzieś niedaleko nie stoi porzucony, ale myślę, że już to zrobiłaś.
Myślę, że warto udać się na giełdę, bardzo dokładnie obserwować również allegro itp. patrząc raczej głównie na części. Można też popytać jakichś chłopków z osiedla - z takich co przesiadują przed blokiem całą noc.
Myślę, że spora szansa na to, że ktoś tylko chciał się przejechać - nie jest to zbyt popularny sprzęt i rozkradanie go na części trochę bez sensu, a znowu taki wartościowy, żeby gdzieś wywozić, robić lewe papiery itd to chyba też za dużo zachodu.
Oby się znalazł gdzieś w okolicy.

Btw te "rogi" to wloty powietrza?
Avatar użytkownika
Qba_Zeus
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 7/1/2009, 15:28
Lokalizacja: Kraków

Postprzez wikples » 15/5/2009, 15:24

Wystaw na allegro ogłoszenie, że skradziono i że nagroda, dla tego kto poda miejsce. Mojemu kumplowi się tak udało, a dał chłopaczkowi 50zł za info. :)
Uruchom wszystkich znajomych z osiedla i wszystkich znajomych motocyklistów, żeby się rozglądali za Kawą. Policja raczej nic nie zrobi w tej sprawie ;].
Życzę szczęscia i mam nadzieje, że się sprzęt odnajdzie.
Avatar użytkownika
wikples
Bywalec
 
Posty: 969
Dołączył(a): 24/1/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez rudadiablica6 » 15/5/2009, 16:12

Tak to sa wloty powietrza. Co do gieldy napewno odwiedze. Wszystkie portale z ogloszeniami na biezaco sprawdzam. Spawe naglasniam jak sie da na kazdym forum i wsrod znajomych, aczkolwiek nie chcialabym wystawiac na allegro takiego ogloszenia bo tym samym moge zlodzieja zniechecic do wystawienia chociazby czesc... Dlatego narazie tego nie zrbilam.
Ruda
rudadiablica6
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12/5/2009, 14:48



Powrót do Skradziono / zgubiono



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê