Zobacz wÄ…tek - honda cbr 125? na poczatek?
NAS Analytics TAG

honda cbr 125? na poczatek?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

honda cbr 125? na poczatek?

Postprzez Katek 85 » 6/5/2009, 22:20

Na poczatku chcialam wszystkich serdecznie przywitac. Nie trafilam na ta stronke przypadkiem;) interesuje mnie kupno motoru, co myslicie o hondzie cbr 125 na poczatek?nigdy nie jedzilam na motorze, chodzi o jego wage, zeby mnie nie przewazyl nigdzie, o zwinnosc, boje sie zakretow zebym nie wywinela orla. zebym mogla spokjnie dpsiegnac ziemii calymi stopkami;) mam 163 cm wzrostu. no i slyszlam ze na ten motor nie trzeba prawka, bo jest zarejestrowany jako motorower, cy to prawda? jakie jeszcze motory polecacie, ktre nie wymagaja kat.A? pozdrawiam i czekam na rady i sugestie;))
Katek 85
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/5/2009, 22:13


Postprzez Landryss25 » 6/5/2009, 22:24

Na CBR 125 jest potrzebne prawo jazdy A1. Motorower to pojazd o pojemności nie przekraczającej 50ccm i prędkości maksymalnej 45km/h. Każdy pojazd o większej pojemności czy też V-max jest już motocyklem i wymagane jest prawo jazdy.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê