Zobacz wątek - Puszki które trzymają się mojego zadupka
NAS Analytics TAG

Puszki które trzymają się mojego zadupka

O wszystkim
_________

Puszki które trzymają się mojego zadupka

Postprzez karolek850 » 30/4/2009, 15:22

czesc, jadac dzis przez miasto a byly dosyc spore korki jade sobie lewym pasem ktory jest do skretu w lewo, mam zielone do skretu i caly czas kontroluje sytuacje przedemną i w lusterkach, nagle widze jak jakis idiota taksowkarz oczywiscie doslownie jedzie jakies 50cm moze mniej od mojego zadupka

zajmowalem caly pas i nie chcialem wyprzedzac poniewaz byl niezly kocioł na skrzyzowaniu i po prostu nie chacialem ryzykowac, wciskalem lekko hamulec tak zeby tylko stop sie zapalil ale ten za mną ani nic nie zwiekszyl dystansu.

przedemna wlekł sie jakis duzy bus wiec tez musialem trzymac odstep

a gdy juz skrecilismy i przjechalismy cale skrzyzowanie podjachałem do taksiarza ktory o malo co mi nie wjechał w dvpsko i zapyatłem sie dlaczego pan trzyma taki mały odstep? a na to taksiarz krzyknął ze mogles szybciej jechać dawco!


druga sprawa to jest taka ze zawsze staram sie zajmowac caly pas i jechac srodkiem poniewaz jakis ambitny puszkarz zawsze probuje mnie wyprzedzac (kiedy jade brzegiem pasa) i nawet nie raczy zjechac na sasiedni pas - 30cm w bok i moge zawisnąc na jego lusterku


no normalnie rece opadaja :notworthy:

widzac takich kierowcow az boje sie jechac na moto przez miasto, nie jest to moja pierwsza taka sytuacja

z tego co zauwazylem to trzeba uwazac na taksowkarzy poniewaz czuja sie jak krole drog

na dostawczaki poniewaz zapierdzielaja niemilosiernie

i oczywiscie blondynki z wiadomych powodow :icon_biggrin:

mieliscie takie podobne zdarzenia?

jakie wyciagneliscie z nich wnioski?
karolek850
Świeżak
 
Posty: 151
Dołączył(a): 20/2/2009, 15:11
Lokalizacja: swazedz


Postprzez Pawcio415 » 30/4/2009, 15:44

Co do jazdy srodkiem drogi to tez musisz bardzo uwazac.
Ja staram sie jezdzic po sladach kol samochodu przede mna czyli skrajem mojego pasa ale caly czas kontrolujac tyl zeby ci ambitni nie wyprzedzali przypadkiem.
Jadac blizej srodka lub pobocza masz wieksza widocznosc do przodu i w razie ostrego hamowania masz szanse zmiescic sie miedzy puszkami i co najwazniejsze kierowcy puszek nie zwracaja uwagi na to co lezy na srodku drogi bo i tak biara to miedzy kola wiec latwo sie nadziac na jakas otwarta studzienke,kamien,butelke czy przejechanego cietrzewia :)

A co do puszek,ktore trzymaja mi sie za blisko to kilka razy pulsuje swiatlem stopu a jesli to nie dziala to ostro strzelam z wydechu. Jesli kierowca dostanie hukiem i dymem oraz zobaczy polmetrowy ogien z rury to masz pewnosc,ze zwiekszy odstep.

Wiem,ze to nie poprawia dobrego zdania o motocyklistach ale jesli ktos jest Qtasem i trzyma sie za blisko to ja tez bede do niego Qtasem.
AMEN

Powodzenia!
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge


Postprzez SzpiceR » 30/4/2009, 16:56

zlotówy to złotówy...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Theo » 30/4/2009, 17:00

albo lapiesz goscia wyciagasz z samochodu butem go w pysk :D i problem rozwiazany :) w ostatecznosci robisz tak jak napisal Pawcio :D
Theo
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 17/4/2009, 12:27

Postprzez talta » 30/4/2009, 19:39

karol ale walisz sciemy w ch*j ja nie miale wiekszych problemow ( to samo miasto )tasiarze nie sa tacy zli, blondynki tez, najgorsza jest panopa oni to zapie.rdalaja i sa nie mile zeszta jak wszedzie zawsze trafi sie jakis baran
wkurzaja mnie kolesie na szerokich kapciach: ja mam bmw i jestem bogiem ulicy, ja tez bo mam golfa ale dodam ze jestem lepszy od tego frajera w bmw rece opadaja
talta
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2439
Dołączył(a): 26/1/2009, 21:14

Postprzez SzpiceR » 30/4/2009, 19:40

ja jezde tydzine i juz zdarzyli mi prawie w dupe wjechal ze 3 razy... masakra...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Kurt » 30/4/2009, 20:18

Ja dziś przez Łódź sie przeciskałem, sporo puszek nawet mi miejsce robiło ale jedna taxi przed skrzyżowaniem tak staneła żebym czasem nie przejechał a później baran mi jeszcze drogę zajechał jak go chciałem wyprzedzić:/
Ci co mają małe dzieci to mogą wozić ze sobą broń w postaci zużytej pieluchy. Jakby puszka wyłapała taką przesyłkę na szybie to napewno zwiększyłby się odstęp:p
Avatar użytkownika
Kurt
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 21/1/2009, 14:21
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez grzybol » 30/4/2009, 20:43

na takich debili jest jedna dobra metoda - oddalić się. Albo wyprzedzasz auto przed sobą, albo dajesz się wyprzedzić
781228 <3
grzybol
Świeżak
 
Posty: 172
Dołączył(a): 4/6/2008, 13:59
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Michal_ts » 30/4/2009, 20:48

Niestety z taksówkarzami jest podobnie jak z motocyklistami - wiem bo znam kilku taksówkarzy... Część to debile niereformowalni, jakiś czas temu taryfiarz zastawił wyjazd z bocznej drogi i stwierdził że będzie tak stał bo czeka na klienta... oczywiście żadne normalne słowa do niego nie przemawiały, że chcę wyjechać normalnie a nie przeciskając się na milimetry (byłem samochodem), zresztą musiałbym jechać po mega wysokim krawężniku... Ze mną jechał mój ojciec, który agressora łapie niemal natychmiast w takich sytuacjach... i niestety dopiero gdy od niego dostał z bani zdecydował się cofnąć o poł metra, żeby udrożnić przejazd...

Brak słów...
Michal_ts
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4/4/2009, 23:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez deyna » 30/4/2009, 21:35

Ja u siebie w Białej nie mam problemu z nimi. Jeżdżą jak każdy zwykły kierowca. Żadnych dresów w BMW też nie widać. Raz tylko miałem nieprzyjemną przygodę z panew w Passacie TDI co niewiele brakowało, żeby zaliczył krasztesta.
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Invi » 30/4/2009, 21:36

Ta zupełnie jak motocykliści :roll:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Landryss25 » 30/4/2009, 22:05

Michal_ts napisał(a):Niestety z taksówkarzami jest podobnie jak z motocyklistami - wiem bo znam kilku taksówkarzy... Część to debile niereformowalni, jakiś czas temu taryfiarz zastawił wyjazd z bocznej drogi i stwierdził że będzie tak stał bo czeka na klienta... oczywiście żadne normalne słowa do niego nie przemawiały, że chcę wyjechać normalnie a nie przeciskając się na milimetry (byłem samochodem), zresztą musiałbym jechać po mega wysokim krawężniku... Ze mną jechał mój ojciec, który agressora łapie niemal natychmiast w takich sytuacjach... i niestety dopiero gdy od niego dostał z bani zdecydował się cofnąć o poł metra, żeby udrożnić przejazd...

Brak słów...


Heh jak podobna sytuacja trafiła się braciakowi to zagroził kolesiowi że ściągnie mu ten samochód z drogi jeśli się nie przesunie (nie był to taksówkarz tylko zwykły cwaniak po 50-tce). Koleś nie reagował dopóki brat nie zaczął wyciągać linki. Krawężnik nie był dla niego problemem bo jechał Jeppem ale chodziło o sam fakt chamstwa. Jeśli by nie odjechał to wierzę że zrobiłby tak jak mówił bo dla tego samochodu przeciągnąć drugi z zablokowanymi kołami to nie problem.

Ludzie niestety są chamscy i głupi. Jak się da to najlepiej ich ignorować bo jakakolwiek próba ,,walki" z nimi na drodze może się źle skończyć. Ale jeśli nie ma wyboru to trzeba działać.
,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez elco » 30/4/2009, 22:21

SzpiceR napisał(a):ja jezde tydzine i juz zdarzyli mi prawie w dupe wjechal ze 3 razy... masakra...


SzpiCerku czemu jezdziesz bez praffka ? 8)
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez Landryss25 » 30/4/2009, 23:07

UuUuUuUuUuUuUuU! Szpicer wydało się :D:P
,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez Konio » 1/5/2009, 07:37

Moze to moja glupia uwaga ale na tej samej stronie widze temat "chamskie reakcje na widok motoru" czy jakos tak i czy jest sens zakladac kolejny temat?

Tak na marginesie to motocyklisci zawsze beda gnebieni gdyz "maja lepiej" a na dodatek medialna propagadna robi swoje. Pozdro
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez CeBeRek » 1/5/2009, 08:18

Ja mam jeden bardzo skuteczny sposób, jak ktoś jest chamski i trzyma się za blisko to ostro zwalniam, jak chce wyprzedzić to przyśpieszam, znów ostro zwalniam i już nie podjeżdża.

Na chamstwo chamstwem.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Pawcio415 » 1/5/2009, 08:28

CeBeRek napisał(a):Ja mam jeden bardzo skuteczny sposób, jak ktoś jest chamski i trzyma się za blisko to ostro zwalniam, jak chce wyprzedzić to przyśpieszam, znów ostro zwalniam i już nie podjeżdża.

Na chamstwo chamstwem.


Nie polecam takich praktyk z jakimis mlodzikami w BMW lub innymi dziwnymi typami bo uwierz mi,ze taki jak sie wQrwi to bez mrugniecia okiem zepchnie Cie z drogi.
Podobne sytuacje sie czesto zdarzaja jesli kierowca podpuszcza Cie do wyscigu...jesli widzi,ze przegrywa to tez nie bedzie przebieral w srodkach i udowodni Ci,ze to on jest jednak tym "lepszym".
Powyzsze przyklady znam z autopsji.

Szerokosci!
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge

Postprzez simonw » 1/5/2009, 10:17

talta napisał(a):(...) ale dodam ze jestem lepszy od tego frajera w bmw rece opadaja


Dziekówa.
To jak spotkasz granatowe e39 kombi w chromline ktore Ci zrobi miejce, kaze sie wyprzedzic, bedzie uwazac na twoja dupe to pamietaj zeby mi pozniej na forum podziekowac ;)

Anyway - najczesciej zdaza mi sie we wro puszczac ludziska albo na obdownicy srodmiejskiej (przy fat) albo estakady na dawnej trasie WZ (poczta polska, kierunek grunwald). No i tam tez najczesciej jezdze.
Z wczorajszych chcialbym pozdrowic gdańszczanina ktory paskudnie trafil w sam srodek traby powietrznej i burzy we wro :>
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SzpiceR » 1/5/2009, 12:10

elcommendante napisał(a):
SzpiceR napisał(a):ja jezde tydzine i juz zdarzyli mi prawie w dupe wjechal ze 3 razy... masakra...


SzpiCerku czemu jezdziesz bez praffka ? 8)



Elek co ty bredzisz?
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez elco » 1/5/2009, 22:09

Tak sobie zartuje SzpiCerKu 8)

Na drodze z idiota sie nie dyskutuje, bo najpierw sprowadzi was do swojego poziomu, a pozniej pobije doswiadczeniem.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na gr