Zobacz wątek - Otwarcie sez. Bemowo... i po otwarciu jak wrażenia ?
NAS Analytics TAG

Otwarcie sez. Bemowo... i po otwarciu jak wrażenia ?

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Otwarcie sez. Bemowo... i po otwarciu jak wrażenia ?

Postprzez rumian_1989 » 27/4/2009, 11:29

Z mojego punktu widzenia nie było źle... Chociaż komentarz Lovtza przy newsie Ogólnopolskie Otw... ble ble ze stronki scigacz.pl jest całkiem niezły i świetnie pasuje. Byłem ze znajomymi i czas spędziłem w miłej atmosferze. No, o atrakcjach nie wspominam podpisuje się pod komentem ze stronki. Można powiedzieć, że udana impreza.. jak wasze wrażenia ?
Peugeot Speed 1 AC, Honda CBR 600F2, Yamaha R1 RN19 :)
rumian_1989
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 7/6/2008, 09:41
Lokalizacja: Raciąż/Warszawa


Postprzez cb1000r » 27/4/2009, 15:03

plastikowy festyn wiejÄ…cy komercjÄ…, a te 20pln za wjazd to totalna przesada

byłem na otwarciu sezonu w Częstochowie, nic nie płaciłem, bawiłem się super i byłem dumny, że jestem morocyklistą, tu w wawie, u siebie musze powiedzieć, że jest mi wstyd, kilku cwaniaków dorabia się niezłej kasy na naszej pasji

pzdr
cb1000r
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 19/2/2009, 20:01
Lokalizacja: warszawa


Postprzez YZF R1 » 27/4/2009, 15:25

A ja byłem w Lublinie bardziej Kameralna impreza ale było bardzo fajnie....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MaRRiusz » 27/4/2009, 16:44

Ja pojechałem do Sochaczewa, wjazd na teren muzeum kolei wąskotorowej za darmo, przy wjeździe dostawało się darmowy bilecik, no i zaraz pojawiał się chłopak z deseczką pod nóżkę. Można było kupić za 20zł znaczek pamiątkowy + ciepły posiłek i wejście na wieczorną imprezę. Wróciłem wcześniej, bo pomyślałem że zobaczę co się dzieje na bemowie > szokkk: zbiórka przed paradą, to tylko patrzyłem kiedy któryś czołowo się zderzy, sama parada, przejechałem na końcu kawałek: ściganie się w paradzie, próby stawiania na koło, próby zrywania przyczepności i palenie gumy > ludzie to parada a nie wyścig o zasrane majtki :(
Nie wspomnę o wypadku przy próbie palenia gumy na terenie imprezy o którym słyszałem. Byłem trzeci raz i już ostatni, za rok zostaję do końca w Sochaczewie.
Avatar użytkownika
MaRRiusz
Świeżak
 
Posty: 369
Dołączył(a): 14/12/2008, 08:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rumian_1989 » 27/4/2009, 16:54

Widziałem ten wypadek stałem z 20 metrów od tego. Zdążyłem zaparkować.
Zrobiłem ten, post bo z rozpoczęciami, zlotami itp dopiero zaczynam zabawę na własnym moto i za rok chce być mądrzejszy :)
Peugeot Speed 1 AC, Honda CBR 600F2, Yamaha R1 RN19 :)
rumian_1989
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 7/6/2008, 09:41
Lokalizacja: Raciąż/Warszawa



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê