Zobacz wątek - Na majówke do Lwowa
NAS Analytics TAG

Na majówke do Lwowa

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Na majówke do Lwowa

Postprzez Piluch » 14/4/2009, 21:50

Planuje wypad na majówke do Lwowa. Pojechac, troche pozwiedzać, zaimprezować ;) Jest ktoś jeszcze chętny? Blisko i niedrogo :)
Honda CBR 900 RR Fireblade old school
Piluch
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9/4/2009, 21:39
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez swistak64 » 24/4/2009, 20:46

Piluch. Drogi ukraińskie to koszmar, sam Lwów to masakra same dziurawe "kocie łby". Dostaniesz niezłą szkołę jazdy ekstremalnej. Byłem tam samochodem w lipcu 2008. Tam jest inny - trzeci świat, na drogach wolna amerykanka. Uważaj, aby wrócić cało. Higiena nie istnieje (miałem zatrucie pokarmowe) trzeba "dezynfekować" się często. Polacy są często łupieni jako ci bogatsi, co muszą , choć nie chcą się podzielić (oszukują w sklepach, kantorach itd). Traktują nas dalej jak okupantów. Pozdrawiam!
Yamaha BT 1100 Bulldog
swistak64
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8/6/2008, 13:38
Lokalizacja: Włocławek


Postprzez żółf » 26/4/2009, 21:35

Bez przesady, ja w tym roku niemal całe wakacje na Ukrainie spędziłem i wspominam bardzo pozytywnie. Żadnych minusów, przykrych niespodzianek, oprócz jednej - drogi. Faktycznie jest to MASAKRA, notoryczny brak włazów do studzienek, dziury na pół metra. I uwaga NIE JEŹDZIĆ W NOCY!!!! Ukraińcy tak jak większość ludzi wschodu:) jeżdżą bez świateł i to nie jest żart.

A lwów piękny jest, polecam wizytę w knajpie kryjówka na rynku, hasło: slawa ukrainie. Ale jeszcze bardziej polecam kamieniec podolski.
żółf
Świeżak
 
Posty: 104
Dołączył(a): 5/2/2009, 14:19
Lokalizacja: Gniezno/Szczecin

Postprzez Piluch » 27/4/2009, 11:45

Na Ukrainie byłem pare lat temu (Lwów, Odessa, Kijów, płw. Krymski) i bardzo mi się podobało. Co do dróg to są marne ale akurat do Lwowa nie jest daleko od granicy a po samym Lwowie nie zamierzałem się poruszać motocyklem. Tak czy siak majówka jednak nie wypadnie do Lwowa bo nie odbiore stałego dowodu (zmieniałem) a na miękkim nie wyjade. Zaczynam myślec jednak o wypadzie wakacyjnym w tamtym mierunku, moze Krym.. gdyby ktoś był chętny to proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Honda CBR 900 RR Fireblade old school
Piluch
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9/4/2009, 21:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wgp » 27/4/2009, 14:45

Piluch napisał(a):bo nie odbiore stałego dowodu (zmieniałem) a na miękkim nie wyjade


Sory za offtopa, na miękkim dowodzie nie można wyjeżdżać z kraju? Też jestem w trakcie przerejestrowania i myślałem o trasie przez Słowację, ale w takim razie musiałbym poczekać te 2-3 tygodnie jeszcze.

Pozdrawiam!
wgp
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5/11/2007, 13:40

Postprzez mikun » 5/5/2009, 07:57

I jak ukraińska majówka, wypaliła ?
Jestem ciekawy co i jak, bo najprawdopodobniej będę tam w sierpniu, pierwszy raz, a trochę mnie te "DROGI" przerażają :roll:
<i>"Get your motor running, head out on the highway,
Looking for adventure in whatever comes our way."</i>
Avatar użytkownika
mikun
Świeżak
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4/3/2007, 11:53
Lokalizacja: Świnoujście



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê