Zobacz wÄ…tek - Kaja : Amazing Adventures with Gelo El Zapiekanka
 
NAS Analytics TAG

Kaja : Amazing Adventures with Gelo El Zapiekanka

O wszystkim
_________

Postprzez Thrillco » 4/12/2006, 14:51

8)
Ostatnio edytowano 4/12/2006, 14:58 przez Thrillco, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez gelo007 » 4/12/2006, 14:51

Ja VolÄ™ Volvo :D, a wy jakie macie zdanie na temat tej marki?
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Thrillco » 4/12/2006, 14:52

OUTLAW napisał(a):
Thrillco napisał(a):nooo...M Power..nie ma to jak rozpadnięte BMW 316 ze znaczkiem M, którego na swiatłach odstawiam swoim polonezem:D Kocham te Beemki, dają mi tyle radości:D


hehe poloneazem nic nie da sie wyprzedzić :lol: nawet wartburg z silnikiem 1.3 golfa ciebie bierze :twisted:


a ja się moge założyc nawet, że będzie inaczej...tylko musisz zweryfikować swoje dane zanim się założysz:P Problem w tym, ze nawet nie wiedziałeś jakie i gdzie masz turbo w Focusie, wiec co Ty możesz wiedzieć o Polonezie?;)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez polsky » 4/12/2006, 14:53

Spokojnie,spokojnie.
Evil zgadzam sie z Toba calkowicie!
Miety spadly na psy.
Ale wersje AMG (bo mam ich troche w pracy) sa dopracowane Brabusy zreszta tez.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez *gosia* » 4/12/2006, 14:53

Każdemu się podoba co innego i każdego kręci inny dźwięk...

Czarny Touring ma swój niepowtarzalny charakter :)
Avatar użytkownika
*gosia*
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 15/10/2006, 17:04

Postprzez gelo007 » 4/12/2006, 14:57

Ford gówno wort. A polonez ma naprawdę świetny silnik. Niestety cała konstrukcja została definitywnie spieprzona przez zastosowanie skrzyni biegów, której budowa była obmyślana pewnie podczas zjazdu gnieźnieńskiego.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez polsky » 4/12/2006, 15:02

Poldas jest ogolnie udana konstrukcja ale strasznie stara.
A ford gowno wort, to rownierz przestarzale pojecie...
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez polsky » 4/12/2006, 15:04

Kurna caly czas mi sie pieprzy slowo 'rowniez'
Sorry za bledy.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez gelo007 » 4/12/2006, 15:04

Heh, ale ja Tobie prawdę mówię. Mnie Fordy się podobają z wyglądu i w ogóle. I jakbym kupował samochód to kupiłbym np. Forda Mondeo, który mi się bardzo podoba. Ale nie będe nikomu właził w dupe mówiąc, że to czy to jest lepsze czy gorsze. Prawda jest taka, że silnik z Poldka jest nie do zajeżdżenia. A wiesz mam myślenie typowego polaczka, bo zawsze mi się wydawało, że jestem Polakiem.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez polsky » 4/12/2006, 15:09

Nowe Mondeo kombi jest najlepsze w swojej klasie. Duza przestrzen i super zawieszenie.
A i niedlugo wchodzi najnowszy model.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez gelo007 » 4/12/2006, 15:13

Outlaw, nie słuchasz mnie w ogóle. Całym mankamentem Poloneza jako samochodu jest stara konstrukcja skrzyni biegów, która powoduje, że rozpędza się jak czołg. Pomijam tu fakt wyglądu auta bo przecież ma już swoje lata. Ale do Ciebie nie dociera, że coś co jest, a raczej było produkowane w Polsce może być dobre. Oczywiście poldków się już nie produkuje bo jest wiele innych dobrych aut, a trudno jest sprzedawać cały czas ten sam model przez wiele lat :P. A poza tym jakbym miał $ to kupiłbym sobie Volvo S80 ponieważ bardzo mi się podoba. A o to chyba przecież chodzi, żeby jeździć takim autem, którym by się chciało jeździć.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez polsky » 4/12/2006, 15:23

Jak kupowalem auto to sie zastanawialem nad Focusem TDDI a Golfem IV TDI no i ze wzgledu na cisnienie ze strony mojej drugiej polowki kupilem Golfa...
Jezdzilem troche wlasnie tym Focusikiem i super autko.
Golf mnie wkurxxx bo strasznie twardy.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez Thrillco » 4/12/2006, 16:03

OUTLAW napisał(a):
gelo007 napisał(a):Heh, ale ja Tobie prawdę mówię. Mnie Fordy się podobają z wyglądu i w ogóle. I jakbym kupował samochód to kupiłbym np. Forda Mondeo, który mi się bardzo podoba. Ale nie będe nikomu właził w dupe mówiąc, że to czy to jest lepsze czy gorsze. Prawda jest taka, że silnik z Poldka jest nie do zajeżdżenia. A wiesz mam myślenie typowego polaczka, bo zawsze mi się wydawało, że jestem Polakiem.


idziesz na ilosc a nie na jakośc co z tego ze czesci w poldku są tańsze jak 2 razy tyle ich wymieniasz po drugie to pracuje jak stara łada zero polotu w tym samochodzie :lol: tylko przedłuzenie nóg


hmm..wiesz co do tej pory wymieniłem w moim szrotowatym polonezie?? Klocki hamulcowe, olej, filtry i końcówki wahaczy...reszta sie qrde jakoś nie chce psuc mimo, ze furka ma 12latkufff...a co do najlepszego w klasie Mondeo Kombi...aqrat mamy w rodzinie-automat sie rozsypał po 140k, tarcze przednie sie zwichrowały jeszcze w cześniej i właściwie nie ma kwartału bez odwiedzin servisu...hmm..nooo...super fura jak ktoś lubi sobie z mechanikami pogadać.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê