Zobacz wątek - Opinia............
NAS Analytics TAG

Opinia............

O wszystkim
_________

Opinia............

Postprzez bloodthristy » 17/4/2009, 20:49

Słuchajcie tak na początek nie wiem czy w dobrym miejscu to wklepiłem ale coż jak coś Admin nich walnie to w odpowiednei miejsce.
A teraz do rzeczy dziś weszła lub niedługo wejdzie życie kampania KGP i Ministerstwa Transportu odnośnie Nas motocyklistów, wchodzą w życie jakieś plakaty, obrazki uchraniające "nas" przed "naszym" brakiem wyobraźni. A co Wy myślicie na ten temat? Czy to My jesteśmy winni wszystkiemu? Czy to my nie patrzymy w lusterka? Czy każdy motocyklista ma być traktowany jak oszołom bez byobraźni???? Według mnie ta kampania jest troszkę przesadzona. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Pozdrawiam i do zoabczenia na drogach :)
link do strony gdzie to propagują
http://uzyjwyobrazni.pl/index.php
Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać........

Honda CBR 600 F4i Sport :)
bloodthristy
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27/9/2005, 07:44
Lokalizacja: kotlina kłodzka


Postprzez sooshe » 17/4/2009, 21:16

ziooom sa 3 tematy na ten temat :P nie ogarniasz... :D
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first


Postprzez jordan23 » 17/4/2009, 21:36

bloodthristy jak zakładasz temat to w nazwie tematu napisz o co w nim chodzi !
Avatar użytkownika
jordan23
Stały bywalec
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 23/2/2008, 11:40
Lokalizacja: jestem?

Postprzez simonw » 17/4/2009, 22:49

A ja nie jestem zajaczkiem co znosi zlote jajka... w sensie jak TOBIE sie nie chce pomyslec, to MI sie nie bedzie chcialo przenosic. Proste , szanujmy swoj czas.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opinia............

Postprzez 300km/h » 18/4/2009, 16:56

bloodthristy napisał(a):Słuchajcie tak na początek nie wiem czy w dobrym miejscu to wklepiłem ale coż jak coś Admin nich walnie to w odpowiednei miejsce.
A teraz do rzeczy dziś weszła lub niedługo wejdzie życie kampania KGP i Ministerstwa Transportu odnośnie Nas motocyklistów, wchodzą w życie jakieś plakaty, obrazki uchraniające "nas" przed "naszym" brakiem wyobraźni. A co Wy myślicie na ten temat? Czy to My jesteśmy winni wszystkiemu? Czy to my nie patrzymy w lusterka? Czy każdy motocyklista ma być traktowany jak oszołom bez byobraźni???? Według mnie ta kampania jest troszkę przesadzona. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Pozdrawiam i do zoabczenia na drogach :)
link do strony gdzie to propagują
http://uzyjwyobrazni.pl/index.php


CZYM TY SIĘ PRZEJMUJESZ, JA TO BYM NASRAŁ NA TO NA TWOIM MIEJSCU.
300km/h
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10/3/2007, 10:56



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr