Zobacz wÄ…tek - <i>[AktualnoÅ›ci]</i> GP Kataru – wyÅ›cig MotoGP...
NAS Analytics TAG

[AktualnoÅ›ci] GP Kataru – wyÅ›cig MotoGP...

Komentarze użytkowników
_________

[AktualnoÅ›ci] GP Kataru – wyÅ›cig MotoGP...

Postprzez Åšcigacz » 13/4/2009, 10:14

Dyskusja na temat: GP Kataru – wyÅ›cig MotoGP przeÅ‚ożony na poniedziaÅ‚ek
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
GP Kataru – wyÅ›cig MotoGP przeÅ‚ożony na poniedziaÅ‚ek
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 13/4/2009, 10:14

czekam na ten wyścig,, ale go nie zobaczę bo Euro sport nie ma ochoty go pokazywac.gdzie znalezc Klubsport?<br><hr>zawiedziony.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 13/4/2009, 11:41

Komentatorzy napisał(a):czekam na ten wyścig,, ale go nie zobaczę bo Euro sport nie ma ochoty go pokazywac.gdzie znalezc Klubsport?<br><hr>zawiedziony.<br>
Platforma N i sieci kablowe - tutaj dokładna lista. <a href="http://www.sportklub.pl" target="blank" class="link">www.sportklub.pl</a><br><hr>rYś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/4/2009, 20:43

oglądam wyścigi w niedzielę, 125 przerwany po 4 okrążeniach, 250 piękny wyścig niestety skrócony, czekam na królewską klasę i co deszcz... oglądam reklamy przez kilkadziesiąt minut i dowiaduję się, że wyścig został odwołany, wszyscy czekają na decyzję sędziów, czy odbędzie się w poniedziałek. Idę spać, myślę rano sprawdzę na ścigaczu albo na Sportklub czy wyścig odbędzie się w poniedziałek, czy został definitywnie odwołany. Sprawdzam, na ścigaczu informacja, że odbędzie się w poniedziałek o 20:00 i druga informacja, że będzie wiadomo rano, czy Sportklub pokaże wyścig na żywo. Myślę, już jest rano, ale może do południa coś napiszą na temat transmisji. Sprawdzam mimo wszystko program w Sportklub, godzina 20:00 jakaś pieprzona piłka nożna. Sprawdzam program na wtorek, 21:30 początek wyścigów (czyli pokażą powtórkę we wtorek). Ok, po południu sprawdzam jeszcze raz, nic się nie zmienia na Sportklub o 20:00 piłka nożna, na ścigaczu ani słowa o wyścigu i transmisji. Wniosek, pokażą powtórkę we wtorek na Sportklub. Wracam z kolejnej wizyty rodzinnej, mimo wszystko włączam Sportklub i co k...wa widzę Rossiego, jak się z kimś ściska po wyścigu. Informacja o programie: piłka nożna. Mało mnie szlag nie trafił. Dziękuję serdecznie Scigacz.pl oraz Sportklub za "rzetelną" dziennikarską informację. Organizacja prawie tak dobra jak organizacja wyścigów w Poznaniu. <br><hr>Chris
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/4/2009, 21:41

Komentatorzy napisał(a):oglądam wyścigi w niedzielę, 125 przerwany po 4 okrążeniach, 250 piękny wyścig niestety skrócony, czekam na królewską klasę i co deszcz... oglądam reklamy przez kilkadziesiąt minut i dowiaduję się, że wyścig został odwołany, wszyscy czekają na decyzję sędziów, czy odbędzie się w poniedziałek. Idę spać, myślę rano sprawdzę na ścigaczu albo na Sportklub czy wyścig odbędzie się w poniedziałek, czy został definitywnie odwołany. Sprawdzam, na ścigaczu informacja, że odbędzie się w poniedziałek o 20:00 i druga informacja, że będzie wiadomo rano, czy Sportklub pokaże wyścig na żywo. Myślę, już jest rano, ale może do południa coś napiszą na temat transmisji. Sprawdzam mimo wszystko program w Sportklub, godzina 20:00 jakaś pieprzona piłka nożna. Sprawdzam program na wtorek, 21:30 początek wyścigów (czyli pokażą powtórkę we wtorek). Ok, po południu sprawdzam jeszcze raz, nic się nie zmienia na Sportklub o 20:00 piłka nożna, na ścigaczu ani słowa o wyścigu i transmisji. Wniosek, pokażą powtórkę we wtorek na Sportklub. Wracam z kolejnej wizyty rodzinnej, mimo wszystko włączam Sportklub i co k...wa widzę Rossiego, jak się z kimś ściska po wyścigu. Informacja o programie: piłka nożna. Mało mnie szlag nie trafił. Dziękuję serdecznie Scigacz.pl oraz Sportklub za "rzetelną" dziennikarską informację. Organizacja prawie tak dobra jak organizacja wyścigów w Poznaniu. <br><hr>Chris<br>
Ja!......To Ja !.........Pytam się?! Jak można było to tak spier.dol.iść ??!!!!! Bravo<br><hr>~ ??
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2009, 11:29

Czy mi się wydaje, czy scigacz.pl usunął błędną informację o wyscigu w pn o 22. Ciekaw jestem jak z tego wybrnie. NIe powiem ....strasznie sie wkur.....wilem jak zobaczyłem o 22 w pn. piłke nożną zamiast moto GP<br><hr>~zonk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2009, 16:26

Komentatorzy napisał(a):Czy mi się wydaje, czy scigacz.pl usunął błędną informację o wyscigu w pn o 22. Ciekaw jestem jak z tego wybrnie. NIe powiem ....strasznie sie wkur.....wilem jak zobaczyłem o 22 w pn. piłke nożną zamiast moto GP<br><hr>~zonk<br>
Przecież było jak byk, że wyścig będzie o dwudziestej, o co chodzi koledze?<br><hr>rYś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê