Zobacz wątek - GRAND PRIX ŁODZI Street Legal
NAS Analytics TAG

GRAND PRIX ŁODZI Street Legal

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

GRAND PRIX ŁODZI Street Legal

Postprzez Bystry » 31/3/2009, 20:25

Termin:
początek 05.04.2009 07:00
koniec 05.04.2009 20:00

W ramach Grad Prix rozegrane zostaną:
- Impreza dla kierowców pojazdów motocyklowych nie posiadających licencji jako Kontynuacja akcji "Street Legal" rozpoczęta w roku ubiegłym będąca rozszerzeniem o kategorię motocykli.
- Imprezy dla dealerów samochodowych: o tytuł najszybszego samochodu dealerskiego roku 2009 i plebiscyt publiczności o tytuł samochodu publiczności roku 2009 główna nagroda skuter Corser ZNEN. W oparciu o kupony zamieszczone w informatorze dla kibica i wypełniane przez publiczność przyznany będzie tytuł "Samochód Publiczności Roku 2009"

Imprezy towarzyszące:
- Pokazy samochodów i motocykli łódzkich dealerów
- Wystawa samochodów tuningowanych
- Pokazy jazdy motocyklem w klasie free style
- Pokazy jazdy driftingu
- Pokazy jazdy Trial
- Wyścig TIR
- Wystawa klubów motocyklowych, ul. Maratońska
- Część gastronomiczna dla kibiców

Harmonogram Imprezy:
- 07.00-08.00 - Badanie kontrolne dla uczestników, wydawanie numerów startowych teren "Motodrom" Łódź ul. Drewnowska 147
- 08.00 - 08.30 odprawa zawodników i przygotowanie kolumny zawodników do przejazdu.
- 08.45 wyjazd kolumny z terenu "Motodromu" przejazd ulicami: Drewnowska , Al. Unii, , wjazd na Bociany od strony dworca Łódź Kaliska na ul. Maratońską).
- 09.00 - 09.15 przyjazd kolumny na teren próby Retkinia
- 09.30 - 14.30 jazda na czas motocykli parami
- 10.30 - 10.45 I prezentacja samochodów dealerskich o tytuł samochodu publiczności
- 12.30 - 12.45 II prezentacja samochodów dealerskich o tytuł samochodu publiczności
- 14.00 - 14.15 III prezentacja samochodów dealerskich o tytuł samochodu publiczności
- 11.30 - 12.00 Pokazy Driftingu.
- 12.00 - 12.30 Pokazy jazdy free style
- 14.30 - 15.30 Jazdy na czas samochodów dealerskich o puchar najszybszego samochodu .
- 17.00 - Zakończenie imprezy na Retkini
- 17.30 - Ogłoszenie wyników "Motodrom"
- 18.00 - 20.00 Poczęstunek dla gości zaproszonych sala wykładowa "Motodrom"

Więcej informacji na www.motodrom.org.pl/imprezy_grand_prix.php

Lokalizacja:
Kompleks wiaduktów na Retkini (tzw. Bociany)

Ja się zjawie na cześć moto :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez zaq1 » 5/4/2009, 20:24

Fajna imprezka byla ;] bylo na co popatrzec a to co wyczyniali przy free stylu to poprostu bajka szacunek dla nich
zaq1
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29/3/2009, 11:37
Lokalizacja: ELE


Postprzez mgmb » 5/4/2009, 20:37

5 kwietnia d samego rana, na terenach wiaduktów położonych obok tzw. Bocianów na Retkini odbywały się niesamowite pokazy motocykli.

To pierwsza tegoroczna impreza automobilowa o tak wielkim zasięgu i odbiorze w Łodzi. W ciągu dnia zapewne tereny wiaduktu odwiedziło grubo ponad kilka tysięcy mieszkańców naszego miasta.


Obrazek
Obrazek

więcej zdjęć, a także wideo z zawodów i palenia gumy:

Grand Prix Łódź 2009 - relacja wideo (otwórz link)
mgmb
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9/5/2008, 23:51

Postprzez melvin » 5/4/2009, 21:49

byłem na samym końcu, przyjechaliśmy, pogadaliśmy chwilę z ludźmi z bełchatowa i zawijka na dalsze latanie... w sumie daliśmy ciała bo przyjechaliśmy za późno i nic ciekawego nie zobaczyliśmy...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez danielot » 6/4/2009, 14:21

do godziny 12 to poprostu zenada była ..mam tylko cichą nadzieje ze ta czesc imprezy nie pojdzie w POlske bo bede musiał sie potem wstydzic ...


ps. mam nadzieje ze prowadzacy/spiker dostał wiele ofert po tej imprezie .Gratuluje organizatorom trafnego wyboru ..zenujące
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz

Postprzez Movi » 6/4/2009, 22:22

Widać opinie które słyszałem od pewnych ludzi na temat tego wydarzenia potwierdzają się w waszych wypowiedziach i bardzo się cieszę że nie zmarnowałem mojego czasu :D
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Bystry » 6/4/2009, 22:25

a ja kurwa musiałem być na teorii .... eh.... i nie podbiłem :( a pytałem czy ktoś leci, ustawiło by się jakoś czy coś, a tu o lipa ;p
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez stahu » 6/4/2009, 23:22

Movi - jakbys ruszyl dupe i startowal to bys nie zalowal. Jako widz to tez bym pewnie nie pojechal, ale jako uczestnik zabawa przednia. Cale szczescie nie wszyscy mieli takie podejscie jak Ty i ktos wykazał chec rywalizacji.
A nagroda za pierwsze miejsce calkiem niezla!
stahu
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17/12/2008, 18:25

Postprzez Movi » 7/4/2009, 16:54

Wybacz Stahu ale nie mam tak kozackiego skilla jeszcze jak Ty i nie jestem tak zajebisty jak Ty, jestem tylko motocyklista :)


P.S: Nie gadaj mi głodnych kawałków o "ruszaniu dupy", bo bywam na najważniejszych imprezach motocyklowych w całej Polsce, więc chęci mam.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez melvin » 7/4/2009, 23:47

jako zawodnik?

bo pojechać i popatrzeć też mogę bez żadnych umiejętności, jak prawdziwy motocyklista który na najważniejszych imprezach bywa pociągiem ... :evil:
pier*olenie głupot i tyle...
stahu masz rację, oprzeć się o płot i krytykować potrafi każdy, ale wsiąść na moto i coś pokazać to już wyższa półka...
po całej imprezie zawodnicy nie wyglądali na zbytnio rozczarowanych poziomem imprezy...
tu wypowiedź sylwa na forum dla motórzystów z piotrkowa...
Sylwo napisał(a):(...)
ogólnie imprezka fajna, miejscówka chujowa, trzeba było się wjeżdżać dość długo. podobno w tym roku mają być jeszcze dwie.
drifting po kozaku, szacun dla kolesi.

(...)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Movi » 8/4/2009, 12:31

Czy ja mówie coś o startowaniu? Nie powiedziałem tego z ironią, nie mam ani skilla ani możliwości, więc nie startuje, jak ktoś startuje to chwała mu za to że robi coś żeby się rozwijać. Powiedziałem tylko że słyszałem co nieco że było słabo i tyle.

A co do Ciebie Melvin... nie kumam tego co się z Tobą stało. Jak Cię poznałem miałem Cię za jednych z najbardziej równych gości na forum, a kupiłeś fajere i nagle wielki kozak się zrobiłeś. I to nie tylko moja opinia.

Pozdro 600.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez melvin » 8/4/2009, 21:27

Movi napisał(a):A co do Ciebie Melvin... nie kumam tego co się z Tobą stało. Jak Cię poznałem miałem Cię za jednych z najbardziej równych gości na forum, a kupiłeś fajere i nagle wielki kozak się zrobiłeś. I to nie tylko moja opinia.

Pozdro 600.

to że ludzie się zmieniają, nie ma nic wspólnego ze zmianą sprzęta...
powiedzmy że trochę zmieniłem swoje poglądy, ale fajera nie ma z tym nic wspólnego.
kozaczyć w żaden sposób nie chcę ani nie próbuję, po prostuzmieniło się moje podejście do pewnych spraw i faktów...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Movi » 8/4/2009, 21:46

Ok, przyznaje Ci rację. Nie ma sensu dyskutować bez sensu. Ty masz swoje poglądy, ja mam swoje, to normalne.

Pozdrawiam i szerokości w sezonie :wink:

P.S: mam nadzieje że szybko do was dołączę, bo jak patrze jakie piękne lato nadchodzi to mnie krew zalewa :( :(
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez stahu » 12/4/2009, 22:18

przejazd na cbr z Grand Prix Łodzi jesli ktos jest zainteresowany. TU KLIKNIJ (otwórz link)
stahu
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17/12/2008, 18:25



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr