Zobacz wÄ…tek - Respect...
NAS Analytics TAG

Respect...

Nie zgadzasz się z którymś z redaktorów?
Chcesz coś dodać, zaproponować?
_________

Respect...

Postprzez Magik » 27/11/2006, 12:57

Witam.

Chciałem skierować kilka słów do administratorów oraz moderatorów.

Już dawno chciałem to napisać, ale jakoś nie miałem gdzie, a i skleroza daje o sobie znać. Lecz dziś gdy rano wstałem ( 12.11 ;-)), nie mogłem się połapać na forum. Trochę zadżumiony szukałem Hydeparku... I nie mogłem go znaleźć.

Po chwili gdy oprzytomniałem, stwierdziłem że nastąpiły "wielkie" zmiany...

Tak, zmiany na lepsze. Nie mówię że moderatorzy nic nie robią, robią! Tylko na co dzień ich praca nie jest tak zauważalna. Oni naprawdę się starają, często krytykowani za nic nie robienie na tym forum. Już kiedyś wspominałem że trzeba trochę wyrozumiałości dla nich... Oni pracują, mają rodziny, przyjaciół, a mimo to poświęcają swój wolny czas i grzebią na tym forum... Część z Was może pomyśleć: "to ich pasją, kochają motocykle i dlatego to robią..." A ja wam powiem że, przez pierwszy miesiąc może by nam się chciało moderować jakieś forum... A później? Daje sobie ogolić łeb, że nasze zainteresowanie moderowaniem spadło by do takiego stanu że nikomu by się nie chciało nawet wywalić jakiś bluzgów.

Chcę podziękować administratorom oraz moderatorom że są, czuwają, poprawiają, upominają, pomagają, banują, blokują oraz robią kupę innych rzeczy które są potrzebne na tym forum.

Życzę Wam cierpliwości, oraz pogody ducha na następne dni z Nami ;-) A co najważniejsze, życzę wam chęci do obrabiania tego forum ;-)



Trzymajcie siÄ™. Magik.


Ps. Myślę że każdy kto czuje pewną wdzięczność do moderatorów, administratorów, mógłby się tu wpisać i podziękować.

Ja dziękuję, oraz przepraszam za wszystko co zrobiłem źle, zapewne jeszcze nie raz się wygłupię i zajdę komuś za skórę...

..::Mam nadzieję że kiedyś was spotkam na drodze. YO!::..
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów


Postprzez Kaja » 27/11/2006, 13:41

Magik a Ty co?!

atmosfera świąteczna ze sklepów już Ci się udzieliła?

ja chciałam tylko powiedzieć, że mam ciągle żal za usunięcie posta :roll:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa


Postprzez Richie » 27/11/2006, 16:04

ja tam sie wzruszylem :wink:
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Magik » 27/11/2006, 20:23

Powiem Wam tak: Możecie sobie to uważać za wazeliniarstwo, OK. Jak tam chcecie. Po prostu, dziękuję. Jestem tu parę miesięcy i nie dziękowałem. Więc... Dzięki. Czy potrzeba jakiś dobrych prochów by powiedzieć najzwyczajniejsze "dziękuję"?


Ble ble ble. Piszcie co chcecie a Ja i tak dziękuję ;)

YO!
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Wombat » 29/11/2006, 01:18

ja tez dziekuje. scigacz radykalnie odmienil moje zycie. sprawil ze nie tylko czuje sie wartosciowszym facetem ale tez dal mi nowe sily i nowa nadzieje do zycia.... dzieki niemu i jego forum stalem sie wulkanem energii, lwem walczacym z kazda przeciwnoscia losu, kolumna marmurowa i cokolem zeliwnym cokolwiek by to nie znaczylo. dzieki forum jestem nie tylko nowym ale przedewszystkim lepszym czlowiekiem... Duza zasluga w tym adminow i moderatorow a co najmniej wiekszosci z nich. wesolych swiat panowie.
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Magik » 29/11/2006, 06:51

;-)
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów



Powrót do Zawartość sklepu i serwisu Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê