Zobacz wątek - Sklepy Warszawa
NAS Analytics TAG

Sklepy Warszawa

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Sklepy Warszawa

Postprzez deke » 10/12/2007, 02:06

Witam serdecznie,
Po okresie gromadzenia środków finansowych, chciałbym w końcu wyposażyć się w akcesoria nieco lepsze niż to co mam aktualnie. Przeglądałem sklepy internetowe i allegro, ale większość rzeczy chciałbym przymierzyć i dotknąc przed zakupem - co jest w miarę naturalne.
Chciałbym was prosić o adresy sklepów w Warszawie (do Wawki mam 160km i planuje poświęcić kilka dni na sklepy i kupno) które warto odwiedzić, lub o ewentualne rady gdzie szukać albo gdzie kupić takie rzeczy jak:
kurtka,
spodnie,
kask,
rękawice,
buty.
Prosiłbym o nieodpowiadanie na zasadzie - żebym poszukał google - bo interesują mnie bardziej ludzkie opinie, a nie papka reklamowa ze stron.
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
deke
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7/10/2007, 12:15


Postprzez navi » 10/12/2007, 08:47

Było już kilka razy, użyj szukaja może dowiesz się czegoś więcej.
A tu mapka ze sklepami:

http://warszawa.motomapka.info/
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa


Postprzez deke » 10/12/2007, 10:35

Duże piwo za tą mapkę! Dziekuję
deke
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7/10/2007, 12:15

Re: Sklepy Warszawa

Postprzez iza_79 » 29/12/2007, 13:31

deke napisał(a):Witam serdecznie,
Po okresie gromadzenia środków finansowych, chciałbym w końcu wyposażyć się w akcesoria nieco lepsze niż to co mam aktualnie. Przeglądałem sklepy internetowe i allegro, ale większość rzeczy chciałbym przymierzyć i dotknąc przed zakupem - co jest w miarę naturalne.
Chciałbym was prosić o adresy sklepów w Warszawie (do Wawki mam 160km i planuje poświęcić kilka dni na sklepy i kupno) które warto odwiedzić, lub o ewentualne rady gdzie szukać albo gdzie kupić takie rzeczy jak:
kurtka,
spodnie,
kask,
rękawice,
buty.
Prosiłbym o nieodpowiadanie na zasadzie - żebym poszukał google - bo interesują mnie bardziej ludzkie opinie, a nie papka reklamowa ze stron.
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.


piaseczno, ul. Chyliczkowska 29
0791072704
MOTORY, PRAWDZIWA MIŁOŚĆ
iza_79
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9/6/2007, 13:12

Postprzez niesiob » 24/3/2009, 10:06

Chciałem odświeżyć temat w nieco zmienionej formie - jakiego sklepu NIE odwiedzać. A oto moja historia: w zeszłym roku szukałem w Wawie kasków HJC. trafiłem na sklep na Bemowie. poszedłem, grzecznie mówię dzień dobry, usłyszałem wymamrotane "dobry". Szukam po półkach, oglądam, a że to mój pierwszy kask więc nawet nie wiedziałem za bardzo na co patrzeć. po paru min. podchodze do sprzedawcy, pytam... palcem pokazał gdzie są kaski do kwoty która mnie interesuje i się odwrócił.Patrzę na zegarek... hmmm za pół godz zamykają, no dobra, facet zmęczony, przymierzam, kupuje i spadam. Minął prawie rok - chcę kupić kask dla mojej dziewczyny. Myślę - HJC. Jedziemy do sklepu. godzina-koło południa. Wchodzimy. "Dzień dobry". usłyszeliśmy: "..obry". Pytam sprzedawcę jakie malowania zostały tych CS R1 co to na allegro je pokazujecie że w promocyjnej cenie są. Na to się obydwaj spojrzeli na mnie i COŚ wybełkotali. "Słucham?"-mówię. "No.. nie ma ich". No dobra, przejechałem pół warszawy. Mogli by aktualizować swoje reklamy. Pytam -"to w takim razie po ile są teraz R1ki?" Cisza. "Przepraszam, po ile teraz są te R1-ki?" znowu jakiś bełkot słyszę ale wnioskuje że chodzi o 550. Na to drugi sprzedawca - 570. Więc dopytuję - no to w końcu PO ILE?? okazało się że 560 ale niedługo będzie dostawa i wszystkie zdrożeją do 570 czy ileśtam.
Możecie nie bardzo zrozumieć moją przydługą opowieść ale generalnie zostałem kompletnie olany przez sprzedawców, moje pytania były ignorowane, ich reklama na allegro nieaktualna, a ja czułem się tam jak intruz. Jednym słowem - jak ktoś wie czego chce to może i dobry sklep, ale dla początkujących, nie do końca pewnych swojego wyboru ZDECYDOWANIE ODRADZAM ten sklep. Tak "pomocnych" sprzedawców to rzadko się w dzisiejszych czasach spotyka. Na pożegnanie zdobyli się obaj na pełne "do widzenia". Ja tam jednak już nie wrócę.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Konig » 24/3/2009, 16:14

Bo tacy ludzie to przeważnie tam z przymusu siedzą, a z motocyklami mają niewiele wspólnego.
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity

Postprzez grelfons » 24/3/2009, 18:01

Widzę że nie tylko ja mam takie odczucia po wizycie sklepu na Bemowie. Domyślam się że mówimy o tym samym w Centrum Bemowo obok Carrefoura? Jakiś miesiąc temu byłem tam kupić wspomniany kask HJC CS-R1 w zielonym malowaniu zachęcony ceną na allegro. Po wejściu do sklepu zostałem przywitany w podobny sposób jak kolega, jako że byłem nastawiony na konkretny model i rozmiar kasku od razu zapytałem o produkt. Pan przyniósł mi kask z zaplecza, przymierzyłem wszystko ok więc przechodzę do zapłaty. Mimo, że dzień wcześniej dzwoniłem zapytać w jakich godzinach sklep jest otwarty i dowiedzieć się czy na pewno dany kask w tym rozmiarze jest na stanie to sprzedawca był zaskoczony tym że kask jest wystawiony na allegro i to w takiej cenie(ok 400zl) na pudełku na kasku było 550zl. Po kilkuminutowej mało przyjemnej dyskusji osiągnęliśmy kompromis i odjechałem z kaskiem kupionym po cenie z allegro. Myślę że podobnie jak niesiob była to moja ostatnia wizyta w tym miejscu. Pozdrawiam i nie polecam...
Avatar użytkownika
grelfons
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8/2/2009, 13:25
Lokalizacja: w-wa

Postprzez niesiob » 24/3/2009, 18:34

tak, ten w centrum handlowym Bemowo. No to widzę że generalnie nie dbają o klienta. Może mój błąd był taki że się nie kłóciłem, ale cóż... jak mi facet mówi że nie ma to nie ma. W każdym razie moja dziewczyna przymierzyła R1, i jeszcze tego samego dnia zamówiłem na allegro ze szczecina - za 450zł ("nowa" dostawa do wspomnianego sklepu to miały/mają być ceny rzędu 570) więc itak wyszedłem prawie na swoje.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Postprzez bast » 24/3/2009, 20:02

Haa a chcialem tam jechac szukac kasku dla dziewczyny. Chyba w ogole brakuje tematu o sklepach i serwisach ktorych nie polecamy.
Ja na przyklad mialem podobne wrazenia po wizycie w bosmotorcycles
viewtopic.php?t=23416&highlight=gbury
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez niesiob » 24/3/2009, 20:31

Wiesz, jak jedziesz po to żeby kupić to spoko, ale jeśli chcesz się u nich coś dowiedzieć i popytać to nie polecam. no i nie sugeruj się cenami zamieszczonymi w sieci.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Postprzez floreso » 25/3/2009, 14:48

Ja też byłem na Bemowie we wspomnianym sklepie. Poprzymierzałem wszystkie kaski jakie mnie interesowały, wybrałem rozmiar, zapisałem w pamięci firmę model i kolor po czym powiedziałem dziękuję, opuściłem Centrum Handlowe Bemowo i udałem się do domku gdzie zamówiłem oglądany kask w internecie 150PLN taniej:-)
Polecam to rozwiązanie ponieważ w tym wypadku to oni mogli się poczuć "wykorzystani":-)
floreso
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2/2/2009, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez navi » 25/3/2009, 18:26

Też mogę podczepić się do opinii o sklepie na Bemowie przy Carefourze. Jakiś czas temu kupowałem blokadę do moto. Po wizycie i 30 sek. rozmowie wyszedłem. Bez przesady z twierdzeniem: "Klient nasz pan" ale z taką ignorancją i zachowaniem jakie prezentują sprzedawcy w tym sklepie dużego sukcesu im nie wróżę. Czułem się intruzem, który niestety chciał coś kupić i zawracał im d...
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Raczek_6 » 25/3/2009, 21:50

deke a jakiej firmy ciuchów konkretnie szukasz ?

W W-wie i okolicach jest sporo firm:
nazwa / adres
1. Inter-Motors, W-wa Jagielońska i Waryńskiego
2. Larsson, W-wa Połczyńska
3. Moto-akcesoria, Marki i od niedawna chyba Raszyn
4. motorakowski.pl, Konstancin Długa
5. Roleff, Piaseczno Chyliczkowska
6. Motostore, W-wa Wiertnicza

Jest jeszcze sporo, ale podałem te które znam.

Jeśli chodzi o polecane przeze mnie to polecam:
2,3,4, oraz 1 ale tu zależy od dnia chłopaków, raz lepiej jest na Waryńskiego, raz lepiej na Jagielońskiej.
Częściej bywałem na Waryńskiego.

W 4 na duży + zasługuje pomoc w doborze odpowiedniego rozmiaru, a nie martw się sam jak to czasem bywa.

W Roleffie w Piasecznie niestety pan nie był w stanie mi pomóc. I moim zdaniem lekko blefował z jakością.
Ostatnio edytowano 25/3/2009, 22:58 przez Raczek_6, łącznie edytowano 1 raz
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez niesiob » 25/3/2009, 22:16

Podejrzewam że pytanie dake-a jest już nieaktualne (temat zakładany w grudniu 2007) :lol:
Co do sklepów - ja kupowałem buty niedawno w Jabłonnej (www.motorsport.waw.pl ) rękawice, buty, kaski z tej średniej półki. do tego dużo skórzanych ciuchów i przyjemna obsługa. W moto-akcesoriach w Markach byłem (również w poszukiwaniu kasku) - mają spory wybór (szeroki wachlarz cen) ale jak pytałem o wady/zalety nolana 61 to miałem wrażenie że sam wiem więcej niż doradzający (a nie jestem jakimś ekspertem w dziedzinie moto akcesoriów).poprosiłem o smar do łańcucha- pan podszedł do półki i dał mi jeden z kilku dostępnych, a że się spieszyłem to tylko zerknąłem na firmę (motul) i do kasy. dopiero w domu zobaczyłem że dał mi smar "off road", ale mam nadzieję że to żadna różnica. zresztą na razie ulice są prawie jak off road :-) Ale przynajmniej w moto-akc nie czułem się jak w sklepie na bemowie.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Raczek_6 » 25/3/2009, 23:01

Jeśli masz paragon jedź i wymień ten smar.
Chyba że chcesz mieć nie nasmarowany łańcuch i smar na wszystkich plastikach.

Z tego co wiem łańcuchy w motocyklach Off road-owych nie mają oringów, a do oringowych łańcuchów są inne smary.

P.S. Nie zauważyłem daty.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez grelfons » 26/3/2009, 15:57

ja mogę polecić intermotors na Łopuszańskiej, stosunkowo nowe miejsce ale obsługa bardzo uprzejma, zamawiałem rękawice przy odbiorze okazało się że przyjechał nie dokładnie ten model ale też były ok i kupiłem w zamian dostając całkiem przyjemną zniżkę.
Avatar użytkownika
grelfons
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8/2/2009, 13:25
Lokalizacja: w-wa

Postprzez kosta » 26/3/2009, 18:44

wpadnijcie do salonu w ktorym pracuje na zakupy www.3fun.pl zapraszam jestem po urlopie od soboty i tez mam csr1 :wink: polecam jeszcze asortyment kolegi hefrona z forum
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez niesiob » 26/3/2009, 20:26

http://forum.scigacz.pl/about8075.html&highlight=roleff (otwórz link)
heh.. własnie znalazłem starą pogawędkę nt sklepu na który się żaliłem. Albo ktoś ma jakiś interes w zachwalaniu sklepiku albo panowie na początku swojej działalności faktycznie się starali.
KOSTA, jakie czynności zawiera cena przeglądu w "twoim" serwisie? ("> 125ccm3 (synchronizacja, bez regulacji luzów zaworowych)..........450 zł)?? to co jest w PROCEDURZE PRZEGLĄDU STANDARDOWEGO MOTO? a jeśli tak to np za olej sie dopłaca czy nie? sorry za głupie pytanie, ale czeka mnie pierwszy w życiu przegląd maszyny i szukam w miarę taniego serwisu.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Raczek_6 » 27/3/2009, 00:03

niesiob napisał(a):http://forum.scigacz.pl/about8075.html&highlight=roleff (otwórz link)
heh.. własnie znalazłem starą pogawędkę nt sklepu na który się żaliłem. Albo ktoś ma jakiś interes w zachwalaniu sklepiku albo panowie na początku swojej działalności faktycznie się starali.
KOSTA, jakie czynności zawiera cena przeglądu w "twoim" serwisie? ("> 125ccm3 (synchronizacja, bez regulacji luzów zaworowych)..........450 zł)?? to co jest w PROCEDURZE PRZEGLĄDU STANDARDOWEGO MOTO? a jeśli tak to np za olej sie dopłaca czy nie? sorry za głupie pytanie, ale czeka mnie pierwszy w życiu przegląd maszyny i szukam w miarę taniego serwisu.

Jaki masz przebieg ?
Koszty serwisu zależą od potrzeby wykonania czynności m.in. od przebiegu.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez niesiob » 27/3/2009, 08:03

przebieg to koło 16 000 mil (nie pamiętam dokładnie, ale pewnie by wypadało zrobić duży przegląd po 24tyś km. W manualu mam dokładnie rozpisane co i kiedy trzeba zrobić, ale nie miałem kiedy się w to wczytać. na pewno olej i filtr do wymiany, silnik pali łądnie i raczej równo, więc chyba gaźników nie trzeba regulować?, może luzy zaworowe.. nie wiem co tam jeszcze się robi.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Następna strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr