Zobacz wątek - kawasaki zxr 400 ze szkocji prosze o pomoc
NAS Analytics TAG

kawasaki zxr 400 ze szkocji prosze o pomoc

O wszystkim
_________

kawasaki zxr 400 ze szkocji prosze o pomoc

Postprzez lubek3 » 23/3/2009, 14:23

Mam zamiar dzis kupic motorek od goscia sprowadził go ze szkocji jakie musi mi dac dokumenty zeby moc co zarejstrowac w polsce zeby mnie ktos w konia nie zrobil i zebym pozniej nie mial problemow z rejstraca prosze o pomoc
lubek3
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26/12/2007, 14:09


Postprzez simonw » 23/3/2009, 14:29

Bedac szczerym i tak i tak go nie zarejestrujesz bez zmiany lamp i ponownego przegladu. W szkocji masz takze ruch lewostronny - lampa inaczej swieci, nie dostaniesz mozliwosci rejestracji.

Musisz kupic lampe/y pod ruch prawostronny, zmienic i dopiero pozniej pojechac na przeglad.

A co do dokumentow, to niech wypowie sie jaki emigrant - oni wiedza lepiej, siakies tam maja to pochrzanione z papierami ;]
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez adam_89 » 23/3/2009, 16:06

Nie wiem jak w szkocji, ale w anglii przy sprzedaży pojazdu dostajesz jedynie dowód rejestracyjny, w tym temacie ENEASZ podał zdjęcia pokazujące jak ten dokument wygląda: viewtopic.php?t=8473&start=0 .

Generalnie w dziale prawo masz kilkanaście tematów z podobnym problemem. Poczytaj troche napewno wiadomości się przydadzą.
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Justyn » 23/3/2009, 18:07

simonw napisał(a):Bedac szczerym i tak i tak go nie zarejestrujesz bez zmiany lamp i ponownego przegladu. W szkocji masz takze ruch lewostronny - lampa inaczej swieci, nie dostaniesz mozliwosci rejestracji.

Musisz kupic lampe/y pod ruch prawostronny, zmienic i dopiero pozniej pojechac na przeglad.


Weź nie strasz ludzi... Żadnego kupowania lampy... Owszem przegląd zerowy musisz zrobić i to wszystko. Ja kupowałem Kawasaki sprowadzone z anglii (gdzie tez jest ruch lewostronny) co do dokumentów to do przerejestrowania potrzebny jest tylko dowód rejestracyjny. A jak byłem na przeglądzie koleś pytał się mnie czy lampę zmieniałem powiedziałem stanowczo że tak i wszystko poszło gładko bez narażania się na koszty nowej lampy :)
Kawasaki Er 5

Przypadki są przypadkami tylko dla ignorantów
Avatar użytkownika
Justyn
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 18/1/2009, 16:14
Lokalizacja: Wolbórz/Łódź

Postprzez simonw » 23/3/2009, 18:28

Oj nie strasze, trafila Ci sie jakas totalna menda ktora powinni pozbawic juz dawno uprawnien do wykonywania przegladow.

Dobra rada - powinienes zglosic w wydziale komunikacji u.m takiego lessera by wyslali mu kontrole.

A ze lampa swieci inaczej - coz - powiem Ci szczerze, jakbym spotkal Cie na drodze i bys mi walil po oczach, nie mialbym skrupułów Cie potracić i wbic na wsteczny by ucieszyc sie ta chwila raz jeszcze. Po prostu trzeba byc skonczonym debilem, idiota i klonowana owca by _narazac_ na niebezpieczenstwo niewinnych uczestnikow ruchu drogowego. Na prawde wisi mi czy masz hamulce, najwyzej sie zabijesz - ale oslepianie innych to juz rzecz obok ktorej nie przejde obojetnie.

Krotko - zmien lampe stary :) I uderz do enka (eneasz) z pytaniami :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Konio » 23/3/2009, 18:41

Albo kup naklejki na lampe zeby innych nie oslepiac...

A tak na marginesie to przekladales kierownice? :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Justyn » 23/3/2009, 18:45

Kiere przełożyłem i manetke od gazu też bo po lewej stronie była :D

A co do naklejek na lampę to może forumową naklejke sobie przykleję ?? :D
Kawasaki Er 5

Przypadki są przypadkami tylko dla ignorantów
Avatar użytkownika
Justyn
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 18/1/2009, 16:14
Lokalizacja: Wolbórz/Łódź



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr