Zobacz wątek - Tomek Kędzior we Free&Fun !
NAS Analytics TAG

Tomek Kędzior we Free&Fun !

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Tomek Kędzior we Free&Fun !

Postprzez 2can » 16/3/2009, 11:48

Tomek Kędzior we Free&Fun!

Z przyjemnością informujemy , że z dniem16 marca 2009 roku współpracę z nami na stanowisku Szefa Technicznego Serwisu rozpoczął Tomasz Kędzior. Tomek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci wśród motocyklistów, dla tych, którzy jeszcze o Tomku nie słyszeli poniżej garść informacji o Tomku z serwisu Ścigacz.pl:


Tomek swoje doświadczenie zbierał na takich zagranicznych torach jak: Sachsenring, Schjleiz, Frohburg, Monza, Assen, Nurburgring, A1, Brno, Most,Salzburgring, Hungaroring, Panonia-Ring, Rjeka, Magny Cours no i oczywiście na Torze Poznań.

* Członek Kadry Narodowej Polskiej - Polski Związek Motorowy (PZM)
* Członek Automobilklubu Polskiego od 1997 roku
* Kierowca testowy w tygodniku "MOTOR"

Zawodnik w Wyścigach Motocyklowych:

* 1986 - wyścigi motocyklowe w klasie 50ccm
* 1989 - starty w wyścigach w klasie 250ccm
* 1991 - zajmuje III miejsce w Mistrzostwach Polski w wyścigach motocyklowych w klasie 250ccm
* 1992 - rozpoczyna starty w wyścigach motocyklowych w klasie Superbike (do 1000ccm)
* 1993 - Mistrz Polski w klasie Superbike
* 1994 - Mistrz Polski w klasie Superbike
* 1996 - V-ce Mistrz Polski w klasie Superbike
* 1997 - Mistrz Polski w klasie Superbike
* 1998 - Mistrz Polski w klasie Superbike
* 1999 - Mistrz Polski w klasie Superbike
* 2000 - Mistrz Polski w klasie Superbike
* 2001 - V-ce Mistrz Polski w klasie Superbike

Tomek ma na swoim koncie także starty w Mistrzostwach Niemiec w wyścigach motocyklowych w klasie Pro Superbike oraz w Mistrzostwach Świata ENDURANCE (wyścigi długodystansowe - 24 godziny). Fanom motocykli offroadowych Kędzior znany jest jako organizator tradycyjnej motocyklowej "Pogoni za Lisem".

Z uwagi na swoje umiejętności oraz doświadczenie Tomasz Kędzior od wielu lat współpracuje przy realizacji filmów, w których pojawiają się sceny z udziałem motocykli, zarówno w charakterze kaskadera, jak i doradcy. Te najważniejsze to:

2008 Kryptonim Gracz
2006 Gwiazdy w czerni
2005 Opowieści galicyjskie
2004 Rozdroże caffe
2001 W kogo ja się wrodziłem w święta polskie
2000 Sezon na leszcza
1999 Dzień słonia
1995 MÅ‚ode Wiki

Tomasz Kędzior to nie tylko świetny zawodnik, ale także doskonały mechanik. Ostatnich kilka lat Tomek poświęcił na dzielenie się swoją wiedzą techniczną jako szef serwisu Suzuki POLandPOSITION oraz przygotowując do startów motocykle zawodników teamu
POLandPOSTION.

Tomasz na co dzień będzie koordynował działania serwisu Free&Fun , możecie do niego pisać na adres:

tomasz.kedzior@3fun.pl

lub tel. 0604 544-608



Obrazek

Obrazek
-------------------------------------------------------- | www.3fun.pl robiÄ™ to co lubiÄ™, lubiÄ™ to co robiÄ™...
Avatar użytkownika
2can
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14/3/2008, 12:25
Lokalizacja: Sękocin k. Wawy


Sklep Internetowy Free&Fun 3fun

Postprzez dwojtasiak » 17/3/2009, 23:03

Serwis na wysokim poziomie ale sklepu internetowego nie polecam. Niestety zamówienie w sklepie internetowym nie równa się kupno za określoną cenę. Nie chce mi się z nimi walczyć ale zamówionego kasku pomimo zaakceptowanych warunków za umówioną cenę nie kupiłem. Tłumaczenie: dystrybutor Shoei nie pozwala za taką cenę sprzedawać, kurs EUR zmieniony (kaski leżały od maja wtedy euro było za 3,30PLN), koklusz i gradobicie... dla ciekawych mogę opisać całą sprawę

Pozdrawiam pracowników sklepu.

Dzisiaj byłem u Nich niestety admin strony i sklepu jest zmieniony i oczywiście nic się nie stało.......
dwojtasiak
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17/3/2009, 22:40


Postprzez 2can » 6/4/2009, 15:43

Z początkiem kwietnia w serwisie Free&Fun pojawiła się hamownia czyli urządzenie do badania i tuningu pojazdów. Hamownię obsługuje bodaj najbardziej uznany tuner w Polsce Tomek Kędzior. Już można się zapisywać na strojenie lub badanie pojazdów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
-------------------------------------------------------- | www.3fun.pl robiÄ™ to co lubiÄ™, lubiÄ™ to co robiÄ™...
Avatar użytkownika
2can
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14/3/2008, 12:25
Lokalizacja: Sękocin k. Wawy

Chcesz się cieszyć motocyklem swym nie oddawaj go im!!!

Postprzez Wronka KrzyÅ› » 3/5/2009, 13:07

ani free! ani fun!
no chyba, że dla pracowniów
a ty człowieku płać&płacz

polecam zasięgnięcie opinii na temat usług tego serwisu zanim oddacie tam swoj motocykl, z całym szacunkiem dla Tomka sam wszytskiego nie zrobi
załoga serwisu i dział cześci w salonie to zgroza

drogo!
długi czas oczekiwania!
źle wykonane usługi serwisowe!


ODRADZAM SZCZERZE!!!
Lubiem sobie pojeżdzić. Lubiem siem uczyć. Naukie pojentom traktujem dosłownie.
Wronka KrzyÅ›
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/5/2009, 12:46
Lokalizacja: Warszawa - przyjezdny

Postprzez dwojtasiak » 12/3/2010, 13:43

same pochwały :-)
dwojtasiak
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17/3/2009, 22:40



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê