Zobacz wÄ…tek - yamaha bulldog
NAS Analytics TAG

yamaha bulldog

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

yamaha bulldog

Postprzez LeÅ›nik » 17/3/2009, 12:43

Jestem nowym użytkownikiem Bulldoga. Proszę o informację na temat akumulatora czy może znajdować się w położeniu - leżąc?
Leśnik
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/3/2009, 20:11
Lokalizacja: polkowice


Postprzez willyfog » 17/3/2009, 12:53

Jezeli kwasowy to nie. Jezeli zelowy to chyba tak
________________________________________
Ducati Monster 800 '04
Avatar użytkownika
willyfog
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 5/11/2007, 10:23


Postprzez floreso » 17/3/2009, 13:09

czesc,
u mnie w roczniku 2002 akumulator jest zelowy i leży... i to jest jego naturalne położenie.

Który masz rocznik? Dużo przejechane?
To będzie mój pierwszy sezon z Bulldogiem. Narazie kupiłem olej filtr i DOT4
myśle że w przyszłym tygodniu ruszę na drogi:-) pozdr
floreso
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2/2/2009, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez willyfog » 17/3/2009, 13:14

sluchajcie, w ostatni weekend mialem okazje jechac bulldogiem i strasznie slabo ciagnal z dolu. czy to moze byc spowodowane jakims ograniczeniem/dlawieniem wersji?
________________________________________
Ducati Monster 800 '04
Avatar użytkownika
willyfog
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 5/11/2007, 10:23

Postprzez LeÅ›nik » 17/3/2009, 13:29

floreso napisał(a):czesc,
u mnie w roczniku 2002 akumulator jest zelowy i leży... i to jest jego naturalne położenie.

Który masz rocznik? Dużo przejechane?
To będzie mój pierwszy sezon z Bulldogiem. Narazie kupiłem olej filtr i DOT4
myśle że w przyszłym tygodniu ruszę na drogi:-) pozdr


Mam Buldoga z 2004r o przebiegu 5000 km akumulator po zakupie niby orginalny musiałem zalać sprzedający twierdził że tak ma być klemy maja mozliwość montowania również na leżąco.
Leśnik
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/3/2009, 20:11
Lokalizacja: polkowice

Re: yamaha bulldog

Postprzez kkac » 17/3/2009, 15:52

Leśnik napisał(a):Jestem nowym użytkownikiem Bulldoga. Proszę o informację na temat akumulatora czy może znajdować się w położeniu - leżąc?


Panowie po co zaczynać nowy temat o Bulldogu skoro jest już 7 stron tamatu na tym forum o tym własnie motocyklu - wystarczy tylko wpisać w opcję szukaj.

akumulator tylko żelowy i raczej tylko na leżąco chyba że zlikwidujesz górny schowek na narzedzia ktory znajduje sie nad akumulatorem. panowie nie poprawiajmy fabryki bardzo was proszę.
Była Yamaha YP 250 i Yamaha BT 1100 też była a teraz jest KTM 690SM
kkac
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 17/8/2008, 21:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez kkac » 17/3/2009, 15:57

willyfog napisał(a):sluchajcie, w ostatni weekend mialem okazje jechac bulldogiem i strasznie slabo ciagnal z dolu. czy to moze byc spowodowane jakims ograniczeniem/dlawieniem wersji?


ja mam motocykl z 2005 roku (po liftingu) i przy regulacji gaźników w zeszłym roku poprosiłem mechanika o wyjecie specjalnych kryz z gażników bo ktoś mi powiedzial że bedzie lepeij i gówno prawda. nmotocykl wogóle nie mial dołu za to szybciej się dokrecał co akurat mnie osobiście nie pasowało. teraz założyłem te elementy tak jak fabrycznie i motor odżył. nie wiem jak jest w motocyklach przed liftem bo może tego nie ma fabrycznie i dlatego takie masz wrażenie.
Była Yamaha YP 250 i Yamaha BT 1100 też była a teraz jest KTM 690SM
kkac
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 17/8/2008, 21:02
Lokalizacja: warszawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê