Zobacz wątek - szkoła doskonalenia jazdy ? gdzie w Łodzi ?
NAS Analytics TAG

szkoła doskonalenia jazdy ? gdzie w Łodzi ?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

szkoła doskonalenia jazdy ? gdzie w Łodzi ?

Postprzez danielot » 9/3/2009, 15:37

szukałem na forum ale sie nie doszukałem wiec albo wzrok zawodzi albo nie ma tego tematu .

jesli jest bede wdzieczny jesli ktos łaskawy linkiem mnie przerzuci .

chciałbym doszkolic sie w technice pokonywania winkli głownie, aczkolwiek jakos sobei nie wyobrazam gdzie na terenie łodzkim mogłoby sie to odbywac .

wypady na poznan raczej nie do przyjecia ze wzgledu na brak czasu .

za jakiekowliek wskazówki bede ogromnie wdzieczny
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz


Re: szkoła doskonalenia jazdy ? gdzie w Łodzi ?

Postprzez pablomotors » 9/3/2009, 18:32

danielot napisał(a):szukałem na forum ale sie nie doszukałem wiec albo wzrok zawodzi albo nie ma tego tematu .



Raczej to pierwsze:
viewtopic.php?t=29929
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu


Postprzez danielot » 10/3/2009, 08:08

taaaa ...słuchaj dzieki za fatyge jednakze ty zbadaj sobie raczej wzrok lub naucz sie czytac ze zrozumieniem ..

mam prawko , a szukam szkoły ktora DOSKONALI technike jazdy a nei uczy do kursu na prawko .
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz

Postprzez pablomotors » 10/3/2009, 18:15

To, że dałem link nie taki jaki chciałeś to nie znaczy, że musisz się wyżywać na mnie. Poza tym, patrząc na twoje posty i twój podpis zauważyłem, że jeździsz R1 a ujeżdżając takiego potwora trzeba mieć ogromne doświadczenie.
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu

Postprzez DonPedro » 10/3/2009, 23:32

Kilku kolesi z Ł jeździło do Wa-wy. Podobno w Ł nie ma nic sensownego. Do 100-lycy nie ma tak daleko. Przeloteczkę trzaśniesz na rozluźnienie przed i po szkoleniu ;)
Avatar użytkownika
DonPedro
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10/3/2009, 23:17

Postprzez Tomek Kulik » 11/3/2009, 09:43

Zapraszam do Warszawy. Tak jak wspomniano wyżej, doszkalamy na szosie i w terenie.
Płyta lotniska Bemowo - największy plac w Warszawie. Ćwiczymy na motocyklu ośrodka, który jest ogmolowany, ale można i na swoim.
www.kulikowisko.pl
motocyklowa szkoła jazdy www.kulikowisko.pl na warszawskim Bemowie
Tomek Kulik
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 13/8/2007, 09:58
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Postprzez danielot » 13/3/2009, 08:39

pablo nie wyzywam sie na tobie bron bosze ..poprostu nie lubie jak ktos pisze posta byle by napisac ..tzw brak zrozumienia tematu ..


a co do mojego motocykla to nie mowi eze nie mam zadnego doswiadczenia ...mam pewne aczkolwiek nie takei jak bym sobei wymarzył...

chce mocniej składac sie w zakretach i szybciej w nie wchodzic ..o to chodzi ...a co do ogarniecia mocy ...spoko daje rade ..wole miec nadmiar mocy niz jej niedomiar.


szkoda ze w łodzi nie ma zadnej szkoły bo moj czas jest strasznie ograniczony a jakby nie patrzec wyprawa do wawki to poczawszy od pojechania po motocykl (parkuje gdzie indziej niz mieszkam) przebrania sie , przejazd , kurs porwot itd....tak sie powie ale to cały dzien zlatuje a ja jak wygodpodaruje łacznie z 10 h na latanie w tygodniu to jestem happy

ale dzieki tomek za info przejrze na spokojnie stronke a ze jestem słuzbowo czesto w wawie to moze zalece zobaczyc co tam uczycie .pozdro
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz

Postprzez mrcb » 13/3/2009, 14:36

Też jestem z Łodzi i niestety w W-wie jest najbliżej. Zapisałem się na kurs doszkalający www.pro-motor.pl najpierw jadę na teorię 100 PLN a później już indywidualnie z instruktorem 75 PLN/h. Jak będę po pierwszych jazdach to dam znać czy są warci tej drogi.
Pozdroofka
Y FZ6
mrcb
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12/3/2009, 19:08



Powrót do Technika jazdy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr