Zobacz wÄ…tek - GP Europy w Lesznie
NAS Analytics TAG

GP Europy w Lesznie

Dla fanów czarnego sportu
_________

GP Europy w Lesznie

Postprzez lukaso » 2/3/2009, 18:50

Witam czy ktoś się wybiera do Leszna 9 maja ?chętnie bym pojechał tylko cena biletu trochę wysoka chyba że stojący za 65 zł .
lukaso
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24/8/2008, 14:31


Postprzez Hamulec » 6/3/2009, 13:25

Witam. Na GP Europy do Leszna oczywiście, że się wybieram. Jedziemy cała paczką tak samo jak rok temu. Jeżeli mieszkasz gdzieś daleko od Leszna to z transportu mimo szczerych chęci chyba nici, bo ja mam na stadion o rzut komórki. Jeżeli chodzi o cenę biletu to powiem tak, bilet xx zł, a przeżycia bezcenne. Pozdrawiam.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna


Postprzez lukaso » 6/3/2009, 17:16

Z transportem nie ma problemu zastanawiam się nad samym faktem pobytu na stadionie czy miejsca stojące dają jakieś szanse zobaczenia czegokolwiek czy poprostu stoisz w ścisku i nic nie widzisz ?Ile godzin wcześniej trzeba być przed stadionem żeby się dopchać.
lukaso
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24/8/2008, 14:31

Postprzez Hamulec » 7/3/2009, 09:01

Witam, a o to chodzi to już odpowiadam. Szczerze mówiąc w ścisku przebywają chyba wszyscy kibice, no może z wyjątkiem tych, którzy mają najdroższe bilety na miejsca numerowane przy linii start/meta. W trakcie biegu tak i tak cały stadion stoi, numerowane, nie numerowane siedzące, stojące. Miałem bilet za 120 zł na miejsce nienumerowane siedzące co korzystne było przed zawodami, bo po otwarciu stadionu od 17.00 do zawodów 19.00 siedzieliśmy. W związku z powyższym zastanawiam się czy w tym roku nie kupię na stojące, bo oczekując na zawody też mogę usiąść na ziemi, kocu.Faktem jest, że w Lesznie miejsca stojące są trochę jak dla mnie za daleko od toru. Znajdują się na wysokości +-- środka pierwszego wirażu. Tor jest niżej niż teren wokół niego, do tego dmuchawce i kiedy zawodnicy są na środku wirażu najniżej siedzący mogą przez chwilę widzieć same kaski. Ten problem jest do rozwiązania. Licząc od góry, korony stadionu nie siadajcie niżej niż 3/4 na tym sektorze. Plusy też są, spoko, pięknie widać start od przodu, łamanie maszyn, wejście w wiraż, taktyczne rozegranie pierwszego wirażu, wyjście z wirażu, przycinka do kredy lub wyjście z małego na orbitę. Jeżeli chodzi o pytanie ile wcześniej przed zawodami to tak odp. jak będziesz miał bilet to proponuję być w czasie otwierania stadionu. Sprawę otwarcia trzeba indywidualnie śledzić, bo jak byłem na spotkaniu z żużlowcami to dyrektor sportowy Unii Leszno pan Sławek powiedział, że chcą udoskonalić wejście na GP. Atmosfera była super np. obok siedzieli kibice z Zielonej Góry i mówimy do siebie tak, w lidze się nie lubimy, ale Polska jest Jedna i razem kibicowaliśmy z całego serca Wszystkim polskim żużlowcom. Nieznajomi byli na czas tego żużlowego święta znajomymi.Przeżycia na torze i trybunach niezapomniane. Pozdrawiam .
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez lukaso » 7/3/2009, 09:50

No to trochę mnie oświeciłeś .Stadion Smoczyka znam dobrze bywałem tam wiele razy swego czasu w 1993r byłem w armi w Lesznie a jednostka jest za płotem stadionu .Zawsze podziwiałem ludzi z Leszczyńskiego kochających żużel .coś w tym jest .
lukaso
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24/8/2008, 14:31

Postprzez Hamulec » 7/3/2009, 10:00

Dzięki Wielkie za dobre słowo. Pozdrawiam.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez lukaso » 10/3/2009, 20:06

Witam dzwoniłem dzisiaj w sprawie biletów niema problemu ,mam jeszcze jedno pytanko jak to wyglądało w poprzednich latach ,chodzi mi o to o której godzinie należało by być przed stadionem żeby odebrać bilecik i bezproblemowo wejść na stadion ?
lukaso
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24/8/2008, 14:31

Postprzez DK » 10/3/2009, 20:58

W Lesznie jak to w Lesznie wspaniałe zawody :) Co do konktretnej godzini Ci Lukaso nie powiem, bo zawsze wchodziłem, jako dziennikarz, ale te naprawde dobre miejsca zapełniały się w ciągu kilku minut po otwarciu bram, więc musiałbyś być moim zdaniem, co najmniej godzinę przed otwarciem bram, choć mogę się mylić.
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Hamulec » 10/3/2009, 21:06

Szczerze mówiąc to nie wiem jak na to pytanie odpowiedzieć. Ponieważ tak jak ja mieszkam blisko Leszna to pojechałem sobie przed południem kupiłem bilet wróciłem do domu i na ok. 3 godz. przed rozpoczęciem byłem ponownie pod stadionem. Nic nie ryzykuję, ale w Twojej sytuacji proponował bym bilet kupić przez internet i przyjechać do Leszna z nim. O której Ty masz być, żeby odebrać bilet nie wiem, bo w takiej formie nie dokonywałem zakupu.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez lukaso » 18/3/2009, 20:30

No i bilecik już kupiony czyli wszystko gra byle pogoda dopisała .To do zobaczenia w Lesznie .
lukaso
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24/8/2008, 14:31

Postprzez Hamulec » 19/3/2009, 10:38

No moje gratki dla Ciebie lukaso. Nie zapomnij o barwach narodowych, ja ubieram koszulkę i czapkę z Białym Orłem. Masz rację z tą pogodą, to przez nią nerwówka przed każdymi zawodami. Do zobaczenia.
P.s. Oby stare czasy Ci się nie przypomniały i zamiast na Smoka to Ty do J.W. hi,hi,hi, mi to nie grożi, bo ja byłem w Zarach.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez Hamulec » 10/5/2009, 10:13

1. Jason Crump - Australia
2. Tomasz Gollob - Polska
3. Andreas Jonsson - Szwecja

5. Jarosław Hampel - Polska
8. Sebastian UÅ‚amek Polska
9. Rune Holta - Polska
13.Grzegarz Walasek - Polska

Trochę zabrakło, żebym usłyszał mazurka....
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez lukaso » 10/5/2009, 19:40

Hamulec napisał(a):1. Jason Crump - Australia
2. Tomasz Gollob - Polska
3. Andreas Jonsson - Szwecja

5. Jarosław Hampel - Polska
8. Sebastian UÅ‚amek Polska
9. Rune Holta - Polska
13.Grzegarz Walasek - Polska

Trochę zabrakło, żebym usłyszał mazurka....


Kurde było warto co za przeżycia ja pier*** szkoda mi tylko Jarka .
Najbliższa duża impreza to Drużynowy Puchar Świata 18lipca czy już wiadomo po ile bileciki.Kocham LESZNO
ps Hamulec pozwiedzałem trochę w JW bida jakoś pusto pozmieniało się trochę tylko jedno się nie zmieniło dziewczyny takie pikne jak kiedyś .pozdro
lukaso
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24/8/2008, 14:31

Postprzez Hamulec » 10/5/2009, 19:48

..., a nie mówiłem, że wszystko będzie OK. Cieszę się, że jesteś zadowolony i przy okazji odwiedziłeś stare śmieci czyli J.W., no i, że dziewczyny ładne. Pozdrawiam.
Przeżycia bezcenne...
P.s. jak coś będę więdział o cenach biletów na drużynówkę to napiszę. :lol:
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez mokuso » 10/5/2009, 19:54

Ja moze za rok sie wybiore.
Pozdrawiam
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Hamulec » 10/5/2009, 20:04

... mokuso to super. Atmosfera na GP jest niepowtarzalna. :D
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez lukaso » 27/2/2010, 20:35

Witam kolego Hamulec rok miną i niedługo znowu Leszno ja już bilecik zamówiłem .
lukaso
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24/8/2008, 14:31

Postprzez Hamulec » 10/3/2010, 20:54

Witam, witam lukaso. Faktycznie jak się spojrzy w tył, to czas leci szybko i już tuż, tuż następne GP. Fajnie, że zamówiłeś sobie bilet i będziesz znowu na " Smoku", ja jak zwykle kupię bilet rano w dzień zawodów z uwagi na bliską odległość do stadionu.
Pozdrawiam serdecznie.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna



Powrót do Żużel



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê