Zobacz wÄ…tek - Przeglad?
NAS Analytics TAG

Przeglad?

O wszystkim
_________

Przeglad?

Postprzez sopel » 18/11/2006, 05:37

Czy przegladzie musi byc ciaglas tak jak w OC? Czy jesli przeglad "wyszedł" (skonczył sie) w paździerkinu to moge zrobic dopiero na wiosne czy musze to zrobic jak najwczesniej?? Wiecie moze;>
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław


Postprzez Wombat » 18/11/2006, 06:28

na ile mi wiadomo nie musi. ale moge sie mylic (oczywiscje jak zwykle kogos z gory musze przeprosic zeby nie bylo klotni :D ) przeglad musisz miec jak jezdzisz.... teoretycznie bez przegladu nie mozesz wyjechac na ulice i pojechac do zakladu na przeglad - moto powinno jechac na lawecie... samochod tez zreszta - ale pdp wdepniecja jest male a policjanci z reguly - mialem tak juz ze dwa razy - przymykaja oko gdy wytlumaczysz ze jedziesz do zakladu na przeglad bo zauwazyles ze sie skonczyl.... co system zaawansowanych zimowych oszczednosci przed nowym sezonem? :D
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin


Postprzez sopel » 18/11/2006, 13:54

evil ale i tak nie odp na pytanie;<
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez Meciek » 18/11/2006, 14:12

Nie trzeba - mi sie przeglad skonczyl w samochodzie 19.wrzesnia a po nowy pojechalem pare dni temu i wbili mi od 15.listopada. chodzi tylko o to ze jak jedziesz bez przegladu na przegląd to moze cie policja dupnąć i czasem nie pomaga ,ze wlasnie jedziesz na przegląd.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości




na górê