Zobacz wątek - Musicie to zobaczyć !
NAS Analytics TAG

Musicie to zobaczyć !

O wszystkim
_________

Musicie to zobaczyć !

Postprzez cb1000r » 26/2/2009, 23:15

a co byście chcieli zobaczyć?

nic ciekawego tu nie ma :)

chce jedynie wyrazić swą opinię o tym forum, opinię o zarozumiałych i nadętych moderatorach i administratorach

nie obchodzi mnie, że na wyspy bananowe zostanę wysłany :) tam chociaż małpa mi odpowie na moje pytanie METZELER czy BRIDGESTONE

o oponach pytań zadawać nie można, ale o r6 do znudzenia tak, czyżby admin lub moderator właśnią ją ma lub miał lub co gorsza chce mieć?

myślałem, że to forum jest inne, ale tak nie jest, klikanie tu to poprostu strata czasu, lepiej wybrać się po opinię do fachowców, zawodowców, a nie tracić czas z amatorami

serdecznie wszystkich pozdrawiam, życzę szerokości i wolałbym sie z wami wszystkim spotakć na drodze a nie przed klawiaturą nudnego kompa

ps

na przód założę metzelera, a na tył bridgestona :) założę własne forum i przedstawie wam swą opinię :)
cb1000r
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 19/2/2009, 20:01
Lokalizacja: warszawa


Postprzez Sureal » 26/2/2009, 23:26

ja dostałem warna za to samo...
Chciałbym zwrócić uwagę/wyrazić opinię, że przyklejonego o oponach nikt nie czyta.
Sureal
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30/6/2008, 23:41
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Movi » 26/2/2009, 23:34

To może niech zacznie.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Sureal » 26/2/2009, 23:39

hehe, szyderca:)

chodziło o to, że na 10 postów, 9 jest z pytaniami, a 1 ze zdawkową odpowiedzią...

Kuleje to trochę
Sureal
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30/6/2008, 23:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mar111cin » 26/2/2009, 23:41

hmm ja zazwyczaj jak coś chcę, to też najpierw wpisuje różne frazy w szukajke i czytam, to jest znacznie szybsze niż zadać pytanie i czekać na odpowiedź. Tak że nie rozumiem o co ten cały bulwers :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 26/2/2009, 23:42

Kurde ale ile razy mozna pisac to samo, wciaz i w kolko - kazdego dnia przybywa userow i kazdy ma przewaznie pytania o olej, filtry, lancuch i opony - to by pieknie sparalizowalo prace i zwiekszylo rozmiar i tak juz ogromnej bazy danych ;]
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez elco » 26/2/2009, 23:47

nie wiem dlaczego tak sie spinacie :roll:

ja czytam wiekszosc tematow tego forum, w tym takze podwieszone. Niestety na wiele z tych odpowiedzi nie znam odpowiedzi i podejrzewam, ze wielu z nas takze ich nie zna. Na kilkadziesiat a moze nawet juz kilkaset tysiecy uzytkownikow tego forum moze jakies 50 osob posiada honde cb1000r z czego polowa nie zabiera glosu, 1/4 bywa tutaj rzadziej niz raz na miesiac a 1/4 nie testowala opon, o ktorych mowisz. Oczekujesz obiektywnej opinii czy jezeli ktos Ci powie: bierz Metzelery - sa dobre. Opony zalozone w roznych modelach potrafia zachowywac sie nieco inaczej. Poza tym dla kogos moga byc dobre, bo sa tanie.
Temat jest dodatkowo nie sprecyzowany. Chcesz cos kupic ale jeszcze nie wiesz co ? Ktore Metzelery i ktore Bridgestony ? Chcesz opony lepsze ale w czym ? Sprzezenie zwrotne ? Zachowanie na mokrej/suchej nawierzchni ? Gdybys zadal sobie choc troche trudu i poczytal o oponach zarowno na forum jak i na portalu zrozumialbys nieco wiecej i inaczej podszedl do tej sprawy. A tak zamiast szukac rozwiazania czekasz na gotowe.
Ostatnio edytowano 26/2/2009, 23:54 przez elco, łącznie edytowano 2 razy
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez melvin » 26/2/2009, 23:48

gumowym młotkiem dziada i ch*j mu po same nery...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Sureal » 26/2/2009, 23:51

Nie no spoko, inne przyklejone funkcjonują zarąbiście. Jak mam czas, to posiedzę i odpisuję ludziom w pytaniach o motocykle, czy co na pierwsze moto, ostatnio nawet sam podjechałem po komisu, czy kuzyna wysłałem w ostrowie. Ale jakoś kurde temat o oponach się nie rozkręcił - to było może nawet bardziej spostrzeżenie.

Szymon, ja rozumiem w czym jest rzecz. Nie zajmuję się może forami, ale piszę programy bazodanowe i wiem, do jakich rozmiarów potrafi się coś takiego rozrosnąć.

Nie wiem, może ten przyklejony powinien znajdować się w mechanice?

Pozdr.
Sureal
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30/6/2008, 23:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Flow » 26/2/2009, 23:57

ja bym brał BRIDGESTONA , moze dlatego ze sam mam w 1000 rr ;) nie masz czasem przodu do sprzedania 120/70/17 ? ;) pozdro
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Leg1oN » 26/2/2009, 23:58

stonetown napisał(a): w tematach przyklejonych zostało już trochę napisane a zatem większość odpowiedzi już została tam napisana. Wystarczy trochę wysiłku i znajdziesz tam informację która Cię interesuje. Nawet nie musisz tam zadawać pytania. Wystarczy poczytać.

AMEN
a tak poza tym nie pozwole obrazac mojego ulubionego forum... hehe
na powaznie to ja jakos nigdy sie na nim nie zawiodlem.. zawsze jak ktos moze mi pomoc pomaga.. jak ja moge pomoc pomagam.. jak zadaje sensowne pytania takie tez odp dostaje.. dzieki niemy dowiedzialem sie wielu rzeczy ktorych sie chcialem dowiedziec.. wystarczyla odrobina checi.. i po co sie tak stawiac.. sam na poczatku odstawilalem. jak kazda swiezynka.. i tylko dzieki cierpliwosci tych adminow i modow nie dostalem bana..
btw pelne poparcie dla slow elcommendante oraz za takie zachowanie - melvin calkowicie sie zgadzam z toba
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Sureal » 27/2/2009, 00:05

Fakt, jest w tym racja co napisał elcommendante .

Wrzuciłem linka do strony z doborem opon do działu/przyklejonego o oponach.

Może będzie łatwiej.
Sureal
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30/6/2008, 23:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Łukasz_15* » 27/2/2009, 00:35

Oj Boże przeżywacie, bo wam nie odpowiedzieli jakie opono założyć. Straszne. :lol:
Mi się też zdarzyło, że musiałem pytać parę razy, że długo szukałem ale znalazłem, ale nie płakałem z takich głupich powodów.
Avatar użytkownika
Łukasz_15*
Świeżak
 
Posty: 411
Dołączył(a): 26/4/2008, 20:26

Postprzez melvin » 27/2/2009, 00:39

bo ludzie to problemów w życiu nie mieli...
i teraz im zwieracze puszczają jak ich na forum ktoś oleje i nie odpowie jakie mają laczki założyć.
a że temat nie w tym dziale to już zapominają...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez mar111cin » 27/2/2009, 00:41

ten już też powinien dawno wylecieć w kosmos :lol:

po cholere go jeszcze trzymają ?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez kravec » 27/2/2009, 12:07

ten człowiek po prostu wykracza poza normy... już normalnie mu pisałem, nie poskutkowało... za trudno mu jest wejść do działu akcesoria i zobaczyć że ma tam taki temat na samej górze o oponach.. no za trudno.. do tego pieknie sie rzuca
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez pablomotors » 27/2/2009, 12:16

Nie widzę powodu żeby miał być na forum. Nie podoba mu się forum to niech znajdzie inne. W końcu to nie jedyne forum poświęcone motocyklom. Tyle ode mnie.
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu

Postprzez Pisiu » 27/2/2009, 12:42

Na forummotocyklistóff napewno znajdziesz odp,więc dziękujemy panu.. :lol:
Pisiu
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez cb1000r » 28/2/2009, 14:19

kravec pisałem ci co sądzę na twój temat i nie ma potrzeby byś się wybielał i puszył, może bycie moderatorem na tym forum to wszystko czego dokonałeś w życiu i być może wszystko czego dokonasz, zatem daruj sobie i nie komentuj tego co napisałem

drugim od którego nie życzę sobie komentarzy to mar111cin, który wie o czym teraz mówię i prosiłbym by przemyślał to co zrobił Borutowi

a reszta, która tylko wie o czym mowa z tego co napisałem w pierszym poście tego tematu niech wie, że było to tylko wynikiem mej porywczej natury, nie chcę nikogo obrażać i jeśli ktoś się tak poczuł to jestem w stanie go serdecznie przeprosić, włącznie z adminem, nie dotyczy to się jedynie KRAVCA i MAR111CINA bo oni jedynie zasługują na porządny wpier...ol

ps

znalazłem wszystko czego chciałem i to na tym forum i rzeczywiście jak się dobrze poszuka to się znajdzie :) pzdrawiam all
cb1000r
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 19/2/2009, 20:01
Lokalizacja: warszawa

Postprzez simonw » 28/2/2009, 14:32

Piszac w ten sposob pokazujesz jedynie brak kultury i podstaw jakiegokolwiek wychowania, posluchaj sam siebie "(...) przprosze wszystkich oprocz...(...)" rownie dobrze mogles tego nie pisac bo takie wybiorcze przeprosiny g* sa warte, mozna to napisac zupelnie innymi slowami i w inny sposob, wiec pls nie pograzaj sie juz bardziej.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr