Zobacz wątek - Proszę o opinie
NAS Analytics TAG

Proszę o opinie

Dla fanów czterokołowców
_________

Proszę o opinie

Postprzez SIYE » 9/2/2009, 14:11

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu quada. Znalazłam coś, co mi odpowiada, ale w internecie nie ma zbyt wiele informacji na temat takich quadów: SUZUKI APACHE ACCESS 450. W związku z tym, proszę Was o opinie.
Pozdrawiam :D
SIYE
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9/2/2009, 14:07
Lokalizacja: Łódź


Postprzez Bostorn » 9/2/2009, 17:21

hmm opis nawet dobry tutaj jest :P

http://allegro.pl/item544023765_suzuki_ ... 2008r.html

zaraz zaraz... to nie jest suzuki??... bardziej mi to przypomina lucky stara albo jakiegos chinola bo do suzy daaleko jakos

na bank to nie suza nawet po cenie widac..

i to automat??
http://www.youtube.com/watch?v=wbh-5xU_D18
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin


Postprzez herbatkowy » 9/2/2009, 18:11

Masz racje, przypomina Ci. Poza tym 52 konie to wpizde duzo. Zreszta jak to moze nie byc suzuki? Skoro jest produkowane przez suzuki takie cos jak apache 450 i mozna to znalezc w internecie, to niby kto to wyprodukowal? Podroba suzuki? A moze susuki? Sprzet jedwabisty ja bym bral, lepiej smiga niz moj grizlik :P Cena? 13k to strasznie malo jak za nowke quada? Byc moze nie jest to model flagowy, ale raczej suzuki to suzuki.
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Bostorn » 9/2/2009, 21:05

hmm ja sie na tym nie znam i nie bd tu dużo gadał ale w necie nawet trudno to znalesc przynajmniej ja nie znalazłem

1 raz słysze o tym quadzie i ta cena mnie jakos jak za nówkę.. odstraszyła
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez wikples » 9/2/2009, 21:17

Wygląda jak Lucky Star...
Avatar użytkownika
wikples
Bywalec
 
Posty: 969
Dołączył(a): 24/1/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Legnica » 9/2/2009, 22:27

Jest to nowy model Lucky Star produkowany przez firmę Acess Motors z Tajwanu. Silnik jest "podobno" wykonywany na podzespołach Suzuki. W sumie niezła maszyna. Dość mocna ale do wyczynu się nie nadaje, raczej rekraacja.

Szczyt beszczelności z tą nazwą!

Najbardziej rozwala mnie opis, który sprzedawca podaje potem dwukropek i brak danych. Wysilił się na stworzenie nowego modelu suzuki a nie umie wstawić odpowiedniego opisu.

link do strony producenta:
http://www.accessmotor.pl/index2.php?si ... odele&id=3

a tutaj macie test :
http://www.scigacz.pl/Kawasaki,KFX450R, ... ,8260.html
Legnica
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 27/1/2009, 20:10

Postprzez Bostorn » 10/2/2009, 17:15

noo i mówiłem że to nie suka haa... może ja ślepy głuchy i nie dorobiony ale suke od koreana odróżnię ;d
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez icid » 11/2/2009, 21:31

To zwykły Lucky Star. Produkcja KOREA i z suzuki nie ma wspólnej nawet jednej śrubki :)
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Bostorn » 11/2/2009, 22:35

Herbatka... i co ty na to??;d
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Dzięki

Postprzez SIYE » 12/2/2009, 12:13

Dzięki chłopaki za odpowiedzi:) Wiedziałam, że znajdę tu fachową pomoc:) Od razu nie pasowało mi to, że quad jest TANI, do tego ma przejechane TYLKO 1000 km, w internecie prawie głucho na ten temat, no i właściciel twierdzi, że jeździł tylko po utwardzonych drogach. Kto sprzedaje prawie nowego quada w ponoć bardzo dobrym stanie tak tanio? Dla mnie oznaczało to, że ten quad, to jakaś ściema.
Trochę mi szkoda, bo ok. 400 m ode mnie jest miejsce, gdzie wszyscy szaleją: quady, crossy, jeepy... a ja z pieskiem sobie mogę iść pooglądać:( No cóż, znajdę następnego:)

Pozdrówki.

SIYE
SIYE
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9/2/2009, 14:07
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Bostorn » 12/2/2009, 16:27

powiedz tylko do ilu chcesz a znajdę coś ciekawego


hmm lucky stary to bardzo dobre sprzęty tak więc wiesz

a co do tego quada niestety nic nie powiem pbo 1 raz słyszę taką nazwę
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Hmm

Postprzez SIYE » 13/2/2009, 12:04

nie mam sprecyzowanych oczekiwań, ale np. dzisiaj oglądałam Hondę TRX 400 i już mi się nie podoba w niej, że ma chłodzenie powietrzem. Ale znowu facet mówił, że silnik jest jeden z lepszych. Nie wiem jak spisuje się ten typ chłodzenia, ponieważ w miesiącach letnich, kiedy się szaleje i quad się grzeje, a temp. powietrza wynosi ok. 30 st. to czy to chłodzenie zdaje egzamin? Poza tym interesują mnie quady tylko i wyłącznie zarejestrowane i nie jakieś stare, 2006-2008 rocznik, 400 lub 450. Wiadomo, że im lepiej wyposażony, tym prędzej przypadnie mi do gustu. Co polecasz?
SIYE
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9/2/2009, 14:07
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Bostorn » 13/2/2009, 22:26

wyposażony ale w coo??

musisz się sprecyzowac bo albo lubisz sportowego quada albo przeprawowego tzn: 2osoby,wyciągarka,kufry,4x4 itp??

czy sportowy- 1.5osoby;d sportowe niższe zawieszenie, bardziej zwinny, zrywniejszy, lepsze prowadzenie i manewrowanie??
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez herbatkowy » 14/2/2009, 01:35

A ja na to jak na lato, myslalem ze suzuki to suzuki ;]
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Bostorn » 14/2/2009, 14:39

wiesz motobi też robiony na podzespołach yamahy :P ^_^ też to uznamy za yamahe?? ;p


to z wyglądu do suzi nie pasuje a co do piero z ceny :P
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez herbatkowy » 14/2/2009, 15:24

No chopaku obczaj ze jak zobaczylem ze gosc sprzedaje suzuki, jest napisane suzuki, to uznalem ze gosc raczej nie klamie i nie oplaca mu sie oszukiwac ze to suzuki, bo co by z tego mial, jak ktos przyjechalby i zobaczyl ze to podroba? A tak apropo z tymi podzespolami to chyba najwieksza bujda w historii motoryzacji. Skuterek na podzespolach yamahy kosztuje tyle, co rama i pare plastikow prawdziwej yamahy. Wiec takie bajki o podzespolach to mozna sprzedawac jedynie na jakichs wioskach gdzie ludzie sie nie znaja.


PS: Jak wogole mozna zdefiniowac "podzespoly yamahy", chodzi o caly silnik? Zawieszenie? Czy moze same srubki? Chwyt marketingowy na biednych ludzi.
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Bostorn » 14/2/2009, 15:41

herbatka rozumiem Cię :P ale czy nie spotkałeś się z duperelami typu super yamaha bla bla bla.. otwierasz patrzysz a tam te gówniacze krosóweczki tak zwane bemi czy tam coo??

"No chopaku obczaj ze jak zobaczylem ze gosc sprzedaje suzuki, jest napisane suzuki, to uznalem ze gosc raczej nie klamie i nie oplaca mu sie oszukiwac ze to suzuki"

a kto tobie w Polsce uczciwie co kolwiek sprzeda, bez przekręcania ??
robi sobie tym reklamę i tak dalej

a co do chłopów ze wsi to nie biedni ludzie tylko naiwne tumany które myślą że kupią markowca za grosze.. dobre bo nowe..

biednemu szkoda by było tych 2k na szrota...
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez herbatkowy » 14/2/2009, 15:55

Mowiac biedni nie mialem na mysli ubodzy w kase. Za jedna z pietnastu krow przecietnego rolnika mozna by kupic fajnego sprzeta ;] Nie mowie jakie co niektorzy w wiosce u mojej babci maja ciagniki :D Mowiac biedni mialem na mysli wlasnie to ze sa karmieni propaganda ze nowe musi byc dobre, ale i to sie niedlugo zmieni, kazdy widzi ze szrot to szrot, szkoda ze dopiero jak sobie taki wynalazek kupi.
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Bostorn » 14/2/2009, 16:08

taa ;p hmm ciągniki nie liczni mają... jeśli masz hektary dostajesz kase;d a jak ich nie masz to ciągnij siee krótko mówiąc ;p
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

sportowy

Postprzez SIYE » 14/2/2009, 18:58

jasna sprawa:)
SIYE
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9/2/2009, 14:07
Lokalizacja: Łódź

Następna strona


Powrót do Quady



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr