Zobacz wątek - Blokowanie tematów, do moderatorów i adminów
NAS Analytics TAG

Blokowanie tematów, do moderatorów i adminów

O wszystkim
_________

Blokowanie tematów, do moderatorów i adminów

Postprzez Traperoso » 9/2/2009, 21:10

Elo Panowie mam pytanie:
mianowicie, dlaczego kretyńskie tematy są blokowane, a spamerskie wiadomości zostają w strukturze forum?

Dlaczego nie są po prostu kasowane, a tona zbędnych tematów wypełnia forum: nie raz nic przez to znaleść nie można. Czy nie wydaje sie Wam, że poprzez kasowanie takich tematów zostaje zachowany fason na forum. Siedzę trochę tu i mnie to irytuje, więc ponawiam pytanie czy nie kasujecie tematów bo ich po prostu nie da się skasować (w co wątpię), jeśli nie tak to dlaczego. Im więcej takich debilnych tematów, a jest ich z dnia na dzien coraz więcej; to forum działa wolniej, a nawet jeśli nie to staje się coraz mniej rzeczowe. Piszę to gdyż parę innych for, które znam, kasuje tematy. Na prawdę, uwierzcie mi struktura tych for i zawartość merytoryczna jest znacznie bardziej ułożona. Z góry mówię, że nie są to fora motocyklowe, więc jak ktoś powie "to spadaj tam" - uprzedzam go.

Jednocześnie jeśli nie ma takiej opcji, chciałbym ją zaproponować, w końcu wszystko w życiu można udoskonalać. Pomysły osób z zewnątrz nie powinny być traktowane jak powietrze, lecz także przemyślane.

Pozdrawiam
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez C-bool » 9/2/2009, 21:15

Zgadzam się - jeśli ktoś zakłada temat np. taki jak ten viewtopic.php?t=29192 to lepiej by było usunąć go, niż czekać aż jeszcze kilka osób dopiszę, że to zły dział, przyklejony temat, itp..
Takich tematów codziennie jest zawsze kilka.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań


Postprzez turboponczek » 9/2/2009, 21:52

Słuszne uwagi płyną z ust kolegi 8)

Proponuje jako PRZYSZŁY MODERATOR ( :lol: ) forum:

1. Utworzyć dział "Kosz" w nim załączyć opjce autokasowania zawartosci po 7 dniach - dajmy na to.

2. Przeprowadzić ostrą i bezlitosną selekcje zawartosci działu Motocykle oraz Prawo. Połowe tematów wyje*ać, te ciekawe, wielestronne, informacyjne itp zostawić.

3. Wywalić offtop +18.

4. Wyłączyć licznik postów w dziale Hydepark. Lub też kompletnie zlikwidować liczniki postów na całym forum. A zamiast tego pacnąć "Motocykl".
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez gumis » 9/2/2009, 22:02

usuwamy to co mozemy. mozna wywalic kazdy temat. blokujemy i usuwamy po czasie a to dlatego aby troll, ktory go zalozyl widzial, ze mu go zablokowalismy i dlaczego bo jak go wywalimy to za chwile bedzie ten sam i gosc sie bedzie rzucal, ze nie wie dlaczego jego temat zostal usuniety.

narazie najbardziej kosimy w dziale motocykle i raczej tam staramy sie usuwac spamerskie posty. ale nie siedzimy 24 na forum i z czasem nie da sie kazdego osobnego posta usunac. najlepiej byloby czasem wywalac cale tematy ale jest w nich czesc sensownych odp. niestety nie da sie zrobic nic sensownego w kwestii debilnych tematow. forum pojawia sie na 1 stronie w googlach wiec kazdy troll tu wchodzi i zaklada temat zamiast pomyslec. ale od tak wykasowac go nie mozna bo tepak nie bedzie wiedzial dlaczego jego temat zostal usuniety i po chwili znow bedzie.

ponczek...propozycja z wywaleniem offtopu juz byla ale wytrzymaliscie bez niego jakies 3 dni...w sumie paru userow mialo racje ze spam poszedl na inne watki...i albo bedzie smietnik w hydeparku i offtopie albo na calym forum..

a prawda jest taka ze forum jest tak ogromne i rozrosniete ze nie da sie wszystkiego opanowac nawet jakby wszyscy modzi siedzieli na nim cala dobe.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez simonw » 10/2/2009, 00:49

1. Ponczek modem, po moim trupie

2. Zapomnij, automaty, lasery, samokasowanie, kox, lasery, dziwki - to tylko u kapitana bomby

3. Raz jeszcze powtarzam - na prawde NIC nie dociera do Was. Wiecie jaki jest koszt pracy admina zeby dodac opcje autokasowania ? Nawet nie wyobrazacie sobie jaka to kupa kasy. Jesli ktos za to zaplaci to swietnie - natomiast NO WAI ze to przejdzie. Nawet z zakonczeniem testow czatu sa problemy a co dopiero z tak gruntowna modyfikacja forum.

I to chyba tyle - kasa, kasa, kasa, kasa, kasa i raz jeszcze kasa.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez wiklad » 10/2/2009, 00:54

gumis napisał(a):ale od tak wykasowac go nie mozna bo tepak nie bedzie wiedzial dlaczego jego temat zostal usuniety i po chwili znow bedzie.


Tym sposobem jest jeszcze większy burdel, bo trzymacie zbędne tematy, zamiast wysłać wiadomość trolowi w której jest opisana przyczyna wywalenia tematu.

Najlepsza opcja to zrobienie streszczenia regulaminu do 4 najważniejszych (czyt. najczęściej łamanych) zasad i wyświetlanie ich każdemu nowemu userowi przy zakładaniu tematów aż do osiągnięcia 50 postów. Dlaczego? Bo wątpię żeby wielu osobom chciało się czytać cały regulamin, podejrzewam że większość nawet nie wie gdzie Regulamin jest. A tak jak przykładowy dzieciak będzie za każdym razem przed oczami dużymi literami napisane co może a co nie, to w końcu jakaś nauka wpłynie do tego tępego pokemonowego łba.
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin

Postprzez siekson » 10/2/2009, 01:04

Ja tam zawsze jak trollowi skasuję temat to wysyłam mu polecony za potwierdzeniem odbioru a później zarówno potwierdzenie nadania jak i odbioru wkładam ad acta - żeby potem nie było że nie został dostatecznie poinformowany :twisted:
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Leg1oN » 10/2/2009, 01:55

hmm.. a ja np. zauwazam dobra prace moderatorow i adminow na forum.. tematy bez sensu, umieszczane w nieodpowiednich działąch itp itd z ktorymi sie spotykam na forum, sa praktycznie natychamiast przenoszone, blokowane usuwane a autorzy dostaja warny.. i zawsze sa info na temat za co warn zostal dany.. oczywiscie zdazaja sie sytacje o jakich mowa ale trzeba zrozumiec ze to forum jest duza struktura z duza iloscia userow i nie mozna od razu nad wszytkim zapanowac..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Movi » 10/2/2009, 07:27

Ja celowo nie wywalam tematu od razu jak go zablokuje, tylko zostawiam na 1 dzień. Dlaczego?

Ano dlatego, żeby każdy kto wejdzie zobaczył jakie tematy są blokowane i wierzę że dzięki temu właśnie blokuje 10 tematów dziennie a nie 25..
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez bast » 10/2/2009, 08:28

hej co jest, gdzie jest OT ?? przeciez to juz bylo ustalone ze zostaje, gdzie ja mam teraz wykrzyczec bunt przeciw bezsensowi istnienia ? :?
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Movi » 10/2/2009, 09:05

Dla mnie to jest śmieszne że ludziom przeszkadza ten cały OT.. to jest dla mnie śmiech na sali i tyle :lol:

I tak za 2 dni max powstanie nowy.. sam go pewnie założę jeśli nie powstanie do tego czasu :)

Totalnie nie rozumiem wszystkich przeciwnych wielce jak już wspomniałem... dla mnie nie macie ani jednego racjonalnego wytłumaczenia, czy argumentu dla którego można OT zamknąć.

Mówicie że jest tam tylko spam i **** kocopołów (czyli jak wszędzie, bo to są uroki forum internetowego). Później mówicie o liczniku postów, to chyba wy sami macie kompleks, bo z całym szacunkiem ale ja mam wyje**** na to czy Pan Juziu ma 3 tys. postów, a Pani Kasia 12 postów, ważne co piszą, bo niektórzy mogą mieć 50 tys. postów i pozostaną dla mnie największymi debilami tu, a inni mogą mieć 300 i będę ich najbardziej szanował.

Zresztą teraz się tak zastanawiam po chuj ja w ogóle zabieram głos :lol:

Idę się edukować ;]
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Bystry » 10/2/2009, 11:15

OT jak komuś nie pasuje to przecież niech nie wchodzi tak ? Sami problemy robicie :D
BTW. to może cały Hyde Park wyrzucić ? bo to jeden wielki offtop ?
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez wiklad » 10/2/2009, 11:59

Ja do OT rzadko zaglądam, ale mi temat nie przeszkadza. W końcu trzeba gdzieś się powydruniać. Lepiej robić to w jednym temacie niż na całym forum. Zresztą temat OT był poruszany wiele razy i nie ma co już o tym gadać. Niech zostanie i koniec.

Najbardziej pracę modów widać w dziale 'skutery' :lol: Jak przeglądam dział zawsze z 5 zablokowanych tematów znajdę.
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 10/2/2009, 12:11

Tez naprawde nie wiem komu OT przeszkadzal w sumie ostatnio ilosc przybywajacych stron na dobe zmalala hehe xD Kit z postami ,szkoda jedynie jakiejs tam zawartej historii w OT ,moze kots by kiedys napisal o tym pamietnik po przeczytaniu tych wszystkich stron ,eh tego sie juz nie dowiemy :(
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez bast » 10/2/2009, 15:06

przez to ze zniknal OT to mnie dzisiaj tu zagladalem.
Mam pomysl zrobmy ot z tego teamtu :twisted:
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez adam_89 » 10/2/2009, 15:08

dobra nie ma co się srać był temat teraz go nie ma może MOVI załozy nowey tak jak napisał tylko pytanie kto usunoł tak nagle nam temat?
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Bystry » 10/2/2009, 15:51

pewnie ktoś się przyzna, ale to usuńcie najlepiej cały Hyde Park i będzie lajtowo :D
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 10/2/2009, 15:52

Juz predzej lepiej bylo zablokowac niz usuwac ;]
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez bast » 10/2/2009, 15:54

ja czuje sie zagubiony odkad nie mam gdzie dac upustu swoim emocjom, chyba az pojde do kibla upuszcze ;)

oddajcie ot
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez inzynier » 10/2/2009, 15:57

pod HYDE PARK jest napisane "o wszystkim" a OT bylo jak najbardziej o wszystkim :D wiec dlaczego poszlo.... ?
Życie jest po to by śmigać na moto!
Honda CM 400
HONDA VFR 750F (aktualnie)
RC24 & RC36
Avatar użytkownika
inzynier
Świeżak
 
Posty: 385
Dołączył(a): 20/12/2006, 17:15
Lokalizacja: Dębica

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr