Zobacz wÄ…tek - Karta motorowerowa
NAS Analytics TAG

Karta motorowerowa

Przepisy, prawo
_________

Karta motorowerowa

Postprzez Turbo09 » 9/2/2009, 15:46

W 2008 roku pisałem na forum "ścigacz.pl" w sprawie pomocy nad wyborem motocykla. Klamka zapada na keeway matrix, lub yamaha aerox, lecz dość o mnie. Wielkimi krokami zbliża się okres w którym będę mógł zdać kartę motorowerową, lecz potrzebne mi są dodatkowe bodźce które zapewnią, że będę znał wszystko to, co na takowym egzaminie jest potrzebne. Jeśli posiadacie linki, tytuły książek to będę bardzo wdzięczny, jeśli i mi je prześlecie.

Następne pytanie. Mieszkam w okolicach Warszawy. Moja szkoła organizuje egzaminy na kartę co roku w czerwcu, lecz szczerze mówiąc chciałbym posiadać taką kartę wcześniej, czyli w kwietniu. Dochodzimy do sedna sprawy. Kompletnie nie wiem gdzie, za ile i w jakim okresie mógłbym zdawać kartę motorowerową. Czytałem wieeele na forum, lecz tamte wypowiedzi nie zaspokoiły mojej ciekawości i nie przydały się.

Mam nadzieję, że administracja będzie wyrozumiała, jeśli takowy temat się już powtórzył. Zaciskam kciuki i wierzę, że właśnie to forum pomoże mi po raz drugi.

Pozdrawiam Tomek
Ostatnio edytowano 9/2/2009, 15:49 przez Turbo09, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Turbo09
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 29/10/2008, 16:07
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez leff » 9/2/2009, 15:47

sarbo prowadzi kursy na karte motorowerowa
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez Turbo09 » 9/2/2009, 15:50

Nie znam "serbo", dlatego proszę byś swoje wypowiedzi wydłużył i rozpisał.
Turbo09
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 29/10/2008, 16:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez OvertakeR » 9/2/2009, 16:52

Masz bana na google?
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez Turbo09 » 9/2/2009, 18:34

OvertakeR napisał(a):Masz bana na google?


Kiepska, nudna, monotonna ironia w twoim wykonaniu jest żałosna. Zapewne myślisz, że jeśli pisząc coś takiego, ja jako użytkownik speszę się i zaprzestanę dalszej korespondencji, lecz jesteś w błędzie.

Nie będę zdawał w pierwszej lepszej, nie chodzi mi tylko o teorię. Krótki post "Leff"/a rozjaśnił mi w głowię, nawet bardzo. Po przeczytaniu kilku artykułów, komentarzy jestem w pewni przekonany, że ta szkoła nauczy mnie tego, czego chciałbym być nauczony.

Mam nadzieję, że zastanowisz się nad swoimi "tekścikami", które w wirtualnej rzeczywistości, takiej jak internet, już nie śmieszy, a nawet więcej, żenuje.

Pozdrawiam Tomek
Turbo09
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 29/10/2008, 16:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez OvertakeR » 9/2/2009, 19:03

Zapewne myślisz, że jeśli pisząc coś takiego, ja jako użytkownik speszę się i zaprzestanę dalszej korespondencji, lecz jesteś w błędzie.
A skadze. Jest tyle lepszych powodow do speszenia sie i zaprzestania dalszej konwersacji ze mna, unizonym sluga, niz moja skromna odzywka.

Krótki post "Leff"/a rozjaśnił mi w głowię, nawet bardzo.

Nie znam "serbo", dlatego proszę byś swoje wypowiedzi wydłużył i rozpisał.
Szanowny Pan raczy sobie robic ze mnie jaja. Nie umniejszam jego zaslug w podaniu nazwy szkoly, ale forumowa szukajka naprawde nie boli.


Mam nadzieję, że zastanowisz się nad swoimi "tekścikami", które w wirtualnej rzeczywistości, takiej jak internet, już nie śmieszy, a nawet więcej, żenuje.
Nie maja ani smieszyc, ani zenowac. Maja uswiadomic Ci, ze jestes leniem, ktory moglby skorzystac z forumowej szukajki lub google... ALE NIEEEEE! Lepiej przeciez pozawracac ludziom dvpy na forum, prawda, Jasnie Oswiecony? Styl pisania powienien wiele swiadczyc o czlowieku, lecz w Twoim przypadku dowodzi jedynie, ze jestes kulturalnym, wyksztalconym leniem. Ale, zeby Jasnie Wielmoznego zbyt wiele nie obrazic, podam Ci 2 linki

search.php
W odpowiednim polu wpisujesz "sarbo" i voila -> cuda na kiju, 20 wynikow wyszukiwania.

http://www.google.pl/search?q=sarbo&ie= ... =firefox-a
Tu juz jest "sarbo" wpisane, a wiec tez nie bedziesz mogl zmeczyc swych szlachetnych palcow.

A tak w ogole to suodziutka posdruffka <młaaaa> :*

EDIT:
:D Nie chce mi sie juz postow nabijac, wiec mozesz sie poczuc zadowolony ze swojego postepowania wobec przyszleog forumowego trolla :)
Ostatnio edytowano 9/2/2009, 22:13 przez OvertakeR, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez Turbo09 » 9/2/2009, 20:47

Rozumiem twój tok myślenia, sam jestem moderatorem najlepszego ( ? - rcauto.pl ) portalu modelarskiego i wiem jakim tokiem myślenia idziesz.

Nazwa firmy, a znaczy wiele. Przykładowa nazwa pomoże mi wyszukać cokolwiek w google, bądź w forumowym "szukaj", dlatego napisałem to tak, a nie inaczej.

Określając mnie jako lenia sam się błaźnisz. Podstawowa zasada "szukaj" nie jest jedyną, która panuje na forum, dlatego swoje "trzy grosze" możesz odstawić na bok.

Chciałbym podsumować twój post.
"W odpowiednim polu wpisujesz "sarbo" - po otrzymaniu tej nazwy użytkownika forum, od razu to zrobiłem. Chyba zgodzisz się ze mną, że bez tej nazwy niczego nie znajdziemy, prawda?

"Link goole" - j/w

Nie będę ograniczał się do słabej pisowni i "śmiesznego" pozdrowienia, dlatego tradycyjnie.

Pozdrawiam Tomek.
Turbo09
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 29/10/2008, 16:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez C-bool » 9/2/2009, 21:04

Nie róbta offtopa :]
Możesz jeszcze zapytać w WORDzie czy robią egzaminy na kartę.. powinni robić, w końcu zarabiają na tym.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gumis » 9/2/2009, 22:09

panowie...takie rozmowy to na gadu...odpowiadajcie sensownie albo wcale.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê