Zobacz wÄ…tek - Andrzej Greedo - mechanik z ludzkÄ… twarzÄ…
NAS Analytics TAG

Andrzej Greedo - mechanik z ludzkÄ… twarzÄ…

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Andrzej Greedo - mechanik z ludzkÄ… twarzÄ…

Postprzez Dzielak » 6/2/2009, 13:53

Dobry!
Jako użytkownik różnych dóbr i serwisów w zwyczaju mam dzielić się, jeżeli coś/ktoś mnie zaskoczy negatywnie lub pozytywnie.

Użytkuję B650s i chwalę sobie. Problem mój polega na tym, że jestem lamerem kompletnym jeśli chodzi o mechanikę jakąkolwiek. Z racji strachu - do tej pory serwisowałem swój motór w ASO Suzuki - nie narzekam na jakość wykonanej przez nich pracy - narzekam jednak na obsługę klienta i podejście, które portfela użytkownika nie oszczędza.

Czytając forum - odkryłem kilka niezłych opinii o gościu z tematu (Andrzej Greedo) - zresztą użytkownik tego forum.
Miałem kilka rzeczy do zrobienia - myślę sobie - spróbuję pierwszy raz u "prywaciarza".
To czy koleś wykonał robotę dobrze to jedna rzecz - nie mi niestety to oceniać - to pokaże historia - jak mówiłem - nie znam się, więc moja ocena warta jest 7 PLN.
Co mi się podoba - to podejście gościa do klienta.
Zamówiełem telefonicznie:
- regulację zaworów (bo wymagał tego przebieg)
- wymianę łożyska główki ramy (w zeszłym roku powiedzieli mi w ASO, że na początku nowego sezonu trzeba będzie wymienić)

Andrzej - za regulację zaworów wziął połowę ceny proponowanej za ten sam zabieg przez ASO,
sprawdził i powiedział, że wymiana łożyska nie jest absolutnie potrzebna. Hm... miły to znak, bo o ile na zakupie łożyska specjalnie zarobić nie mógł, to jednak robocizna kosztuje a sam zgłosiłem się z chęcią wymiany. Wniosek prosty - frajera nie naciął.
Następnego dnia - koleś pyta mnie na Gadu-Gadu - CZY WSZYSTKO W PORZĄDKU!

Dla mnie - rewelacja - to podejście, jakiego szukam u fachowców.

P.S.
Poza tym - widać, że gość "skażony" motocyklami.

Pozdrawiam,
Dzielak
Dzielak
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/7/2006, 22:04


Postprzez MihauG » 6/2/2009, 14:39

Napisz tylko z jakiego miasta jesteÅ›.
MihauG
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19/1/2009, 11:56
Lokalizacja: Rumia


Postprzez Dzielak » 6/2/2009, 15:16

Kurcze... sorki - zapomniałem. Jestem z Warszawy.

Pozdrawiam,
Dzielak
Dzielak
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/7/2006, 22:04

Postprzez Darek G » 6/2/2009, 15:39

To miło słyszeć,że są fachowcy z krwi i kości.Jak podałeś cytuję"gość skażony motocyklami" i o to chodzi.W serwisach pracują nie zawsze ci co lubią swoją pracę i nie za bardzo przykładają się do tego co robią.Inaczej jest,gdy ktoś lubi to co robi i jeszcze do tego umie rzetelnie wykonać swoją pracę.Ja znam kolesia,który każdy naprawiany motocykl traktuje jak swój aż miło popatrzeć jak się z nim obchodzi.I nie tylko wtedy gdy akurat stoi przy nim jego właściciel.
Darek G
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 30/8/2008, 12:14
Lokalizacja: laski * małopolska

Postprzez miki750 » 6/2/2009, 16:47

Ja pochodze z częstochowy, muj wójek który terz niezabardzo rozumie sie na mechanice zaprowadził do serwi żeby ustawili mu zawory i wymienili wszystkie płyny oraz akumulator , a oni dolożyli jakieś 75%ceny i powiedzieli że to najtansze...ogólnie duzo jest ''pseudo mechaników'' :!:
miki750
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 12/1/2009, 18:29
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA

Postprzez CeBeRek » 6/2/2009, 17:35

miki750 napisał(a):Ja pochodze z częstochowy, muj wójek który terz niezabardzo rozumie sie na mechanice zaprowadził do serwi żeby ustawili mu zawory i wymienili wszystkie płyny oraz akumulator , a oni dolożyli jakieś 75%ceny i powiedzieli że to najtansze...ogólnie duzo jest ''pseudo mechaników'' :!:


A tfuj wójek rozumi siem w polska mowa ?
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez OvertakeR » 6/2/2009, 17:56

Morze on tag, ale miki napewno wogule nje.

Dzielak, jaki jest nick tego mechanika? I gdzie on mieszka?
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez C-bool » 6/2/2009, 18:40

miki750 napisał(a):muj wójek który terz niezabardzo rozumie sie na mechanice zaprowadził do serwi żeby ustawili mu zawory i wymienili wszystkie płyny oraz akumulator

Z tego co piszesz zrozumiałem, że Twój wujek był w serwisie i mu ustawili zawory..
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez miki750 » 6/2/2009, 18:50

sorry za błędy ale miałem zalaną klawiature i połowa klawiksów nie chodziła
miki750
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 12/1/2009, 18:29
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Darek G » 6/2/2009, 19:09

Bez obrazy,tylko klawiatura była zalana?
Darek G
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 30/8/2008, 12:14
Lokalizacja: laski * małopolska

Postprzez gumis » 6/2/2009, 19:10

fuck, to kup nowa albo wyczysc stara..teraz najtansze klawiatury to kwota rzedu 15 zl...
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Flow » 6/2/2009, 19:17

Dzielak czy moglbys dac namiary na tego mechanika, jesli nie na forum to prosilbym na PW , bylbym wdzieczny.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez limak14 » 6/2/2009, 22:31

miło mi poinformować, że w LBN znalazłem serwis który ma podobne nastawienie do klienta
podczas gdy robią motonga, cały czas dzwonia do klienta i mówią co ile kosztuje i na jakim są etapie
teraz mają darmową akcje-sprawdzają podstawowe części eksploatacyjne moto, ładowanie, poj.aku itp i wszystko za FREE
wiem, że można to samemu zrobić ale czasem warto też zaciągnąć rady kogoś innego
ps.jak ostatnio robiłem takowy przegląd to nawet Raptowny przyjechał zmienić oponkę :)
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez Dzielak » 6/2/2009, 22:50

"...Dzielak, jaki jest nick tego mechanika? I gdzie on mieszka?..."
Jego nick to Greedo - mieszka w Warszawie


"...Dzielak czy moglbys dac namiary na tego mechanika, jesli nie na forum to prosilbym na PW..."
Mam zgodÄ™ na podanie nr telefonu: 501552144

Pozdrawiam,
Dzielak
Dzielak
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/7/2006, 22:04

Postprzez MadboY » 7/2/2009, 00:21

a nie mozesz podac adresu? Przeciez to bedzie reklama, a jesli gosc jest faktycznie godny polecenia to nie jeden z nas skorzysta :)
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Dzielak » 7/2/2009, 01:16

w sumie mógłbym, ale z tego co wiem On nie siedzi tam cały czas. Trzeba się umawiać telefonicznie na spotkanie. To jest ulica Geologiczna.

Pozdrawiam,
Dzielak
Dzielak
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/7/2006, 22:04



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê