Zobacz wÄ…tek - Pomoc w szukaniu F4 kogos z BYgoszczy.
NAS Analytics TAG

Pomoc w szukaniu F4 kogos z BYgoszczy.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Pomoc w szukaniu F4 kogos z BYgoszczy.

Postprzez Wadel » 3/2/2009, 11:29

Witam ! Mam nadzieje ze odnalazlem sie w dobrym dziale. Problem polega na tym ze nie znam sie z abardzo na motorach. Nie jestem totalnym laikiem ale postanowilem kupic na pierwsze mmoto F4 Cbr 600 ( nastepnie zaraz ja zblokowac ). Z góry wychodzilem z zalozenia ze lepiej kupic moto z salonu dolozyc ciut i czuc sie bezpieczniej. Jak sie okazalo w yamaha nie zawsze to daje pewnosc kupienia dobrego moto szczesliwie owiedzialem sie prawdy o rozpatrywanym egzemplarzu.

Ale do sedna jaka jest wasza opinia o japan biku i innych salonach w Bydgoszczy ? I czy jest ktos na tyle uprzejmy do kogo bym mogl zazwonic w razie jakis watpliwosci lub tez by chial sie w wekend przejechac ze mna gdzies w okolice jak cos wyszukam ? Za przyslowiowe piwo ... ?

Z góry dzieki.
Wadel
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1/2/2009, 15:13
Lokalizacja: Bydgoszcz


Bydzia

Postprzez WENICJUSZ » 3/2/2009, 11:41

Cześć jestem z toronto - jesli bedę mógł pomóc to bardzo chetnie...
pisz na gg

Co do salonów w Bydzi... większość kolegów kupuje w toruniu - podobno pierniki łagodza obyczaje :0)

A tak poważnie to słyszałem tylko o BE.. BA.. niepochlebne opinie, o innych nic mi nie doszło.

Ale jeśli chodzi o używane moto z okolicy - ciężko będzie ci znaleść - ja sam musiałem jechać aż do Kraka...
VFR - daje rade
Avatar użytkownika
WENICJUSZ
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 12/3/2008, 17:21
Lokalizacja: Toruń


Postprzez Wadel » 3/2/2009, 11:54

Zdaje sobie sprawe ze ciezko bo juz jakis czas szukam ale podchodze do tematu z rezerwa wole kupic dwa miechy pozniej i dobrze niz pozniej wkladac i pluc sobie w brode. Jakie salony w Toronto powinenem odwiedzic ? I czy w sobote sa otwarte ?
Wadel
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1/2/2009, 15:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez palgumeniedusze » 3/2/2009, 12:48

a po co kupowac f4 i ja blokowac...?? jak chcesz cos co ma mniej mocy prosciej bedzie kupic cos co ma mniej mocy .... :shock: a co do sprzetow z angli to jakos do mnie nie przemawiaja!!
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Wadel » 3/2/2009, 13:11

krajos3 napisał(a):jak juz wybierasz sie w wycieczke po okolicy to moim zdaniem warto odwiedzic roosterbike w grudziadzu. Sprowadzaja moto z wysp, sam sie przymierzalem do kupna u nich koles jest bardzo konkretny, ogladalem u nich gsxr 600 srad ale w koncu dolozylem troche i kupilek k2, na bank nie sprowadzaja rozbitkow i odpicowuja je tylko tak jak sprowadza tak sprzedaja.
oto ich strona
http://www.roosterbike.com/index.html
\

Bardzo czesto trafiam na ta firme na allegro.

Na poczatek nie chce mocy, ale liczy sie z tym ze szybko sie ogarne i nie chce zmieniac po 20 tysiacach motoru na inny. Chce kupic raz.
Wadel
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1/2/2009, 15:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kosta » 3/2/2009, 14:20

palgumeniedusze napisał(a):a po co kupowac f4 i ja blokowac...?? jak chcesz cos co ma mniej mocy prosciej bedzie kupic cos co ma mniej mocy .... :shock: a co do sprzetow z angli to jakos do mnie nie przemawiaja!!
i dla mnie to jakaÅ› dziwna akcja, albo decydujesz sie na sporta albo nie
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez MaXior » 3/2/2009, 15:49

Co do blokowania..nie jest to potrzebne jeśli ''myślisz'' wystarczy z głową uzywać manetki..
MaXior
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24/12/2008, 20:56

Postprzez Lone » 3/2/2009, 15:49

Dokładnie, poza tym takie blokowanie też kosztuje, kup sobie jakies sv jak lubisz obudowane motocykle a nie pchaj się w sporty jak nie czujesz się na siłach, a wiesz mi z motocyklami nie ma żartów.
>>>Perłowy Dukat 848<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Lone
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Postprzez Wadel » 3/2/2009, 16:53

Blokowanie do dowolnej mocy 300zl plus powrot pozniej do serii 100zł.
Wadel
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1/2/2009, 15:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez <borut> » 3/2/2009, 18:19

Takie blokowanie jest beznadzieja... to tak jak by ktoś ci pisora o 4cm skrócił i jak byś już potrafił to lepiej robić to z powrotem go do naturalnej wielkości...
Jestem na Nie
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez OvertakeR » 3/2/2009, 18:21

Lone, a SV nie jest czasem trudniejsze do opanowania od F4? Nie patrz na suche dane techniczne.

Przy takich cenach, ja bym ja zblokowal.
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez Nigoss » 3/2/2009, 19:13

To skoro juz mowa o firmach, ktore sciagaja moto zza granicy to znacie moze takowe na śląsku?? Z gory thx za odpowiedz.
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01

Postprzez zdrojek » 3/2/2009, 19:33

jesli chodzi o japan bike z wyscigowej to goscie spoko,sam u nich czesto naprawiam.
jesli chodzi o zakup to trzeba uwazac co sie od nich kupuje,bo potrafia niezle moto odpicowac.
zdrojek
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14/7/2008, 09:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez CeBeRek » 3/2/2009, 19:59

A dlaczego on nie może jeździć zablokowanym sportem, kupi to co mu się podoba i będzie miał zdławionego sprzęta, który mu się podoba. Popieram takie działanie jak najbardziej.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Wadel » 3/2/2009, 21:55

zdrojek napisał(a):jesli chodzi o japan bike z wyscigowej to goscie spoko,sam u nich czesto naprawiam.
jesli chodzi o zakup to trzeba uwazac co sie od nich kupuje,bo potrafia niezle moto odpicowac.


Wyobraz sobie ze to juz nie pierwsza osoba z BYgoszczy lub okolic ktora mi tak wyswietla sprawe. Taki starszy dosc przy kosci Pan strasznie wzbudzil moje zaufanie nie powiem nadaje sie. Nie powinno byc jaj w salonach na moje.

Co do zblokowania czyli jednak jest ktos kto jest za a juz Gsy zaczynalem ogladac jutro jade sie przejechac do Grudziadza bede mial jakies pojecie przynajmniej to juz drugi jaki bede ogladal.
Wadel
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1/2/2009, 15:13
Lokalizacja: Bydgoszcz



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê