Zobacz wątek - wypadki chodza po ludziach - Bristol
NAS Analytics TAG

wypadki chodza po ludziach - Bristol

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

wypadki chodza po ludziach - Bristol

Postprzez klocek » 15/9/2008, 21:23

doslownie 10 min temu widzialem "katem oka" jak R1 wbila sie w samuchod. wina kierowcy samochodu. wyjechal z bocznej, chyba tylem i bez swiatel. jakis Turek bez wyobrazni. ofiara okazal sie Polak, raczej ostry gosc. nic mu sie nie stalo. moze to ktorys z Waszych ziomow? mowil ze jutro mial zamiar jechac do Polski. podnosza cisnienie takie akcje. w podobny sposob jakas babcia wyjezdzajac bezmyslnie na droge skasowala mi motor 2 lata temu. a podobno drogi w Anglii sa bezpieczne. nie dalej jak 2 miechy temu widzialem bardzo pdobny wypadek, tez z udzialem polskiego motocyklisty, tylko ze przy malej predkosci i szkody wygladaly na niewielkie. wina byla po stronie kierujacego samochodem.
klocek
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4/9/2007, 20:27


Postprzez sieka » 19/9/2008, 16:11

naprawde musimy uwazac, mi osobiscie babka wyjechala prosto pod moto z podporzadkowanej, pomimo ze sie rozgladala w prawo i lewo, na moje szczescie jechalem predkoscia spacerowa i jakos mi sie udalo, czy oni nas nie widza czy nie chca widziec :?:
sieka
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25/11/2007, 21:13
Lokalizacja: Mansfield-Zabkowice


Postprzez Bigos-77 » 15/10/2008, 20:12

Jeżdżę motocyklami juz ponad 10 lat, w Londynie ponad 3 i codziennie mam wrażenie, ze jakiś ciapak, albo asfalt ma ochote mnie zabic. Nie używają kierunków, jeżdżą bez świateł, czarni wchodzą na droge jak im się podoba i gdyby się nie uśmiechali to nie byłoby ich widać. Koszmar. Plus taki, że jednak jest tutaj większa kultura jazdy i tolerancja do motocyklistów, bo w PL to nadal tragedia. Jeżdżę z Londynu do Polski i z powrotem motocyklem, kiedy tylko się da i najlepiej jeździ mi się w Niemczech.
Bigos-77
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15/10/2008, 20:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Mynemo » 2/1/2009, 21:20

Takie sytuacje tez mam codziennie.Ludzie nie widza nas albo jak kolega powiedzial nie chca nas widziec.Najbradziej przerazaja ciapaki.Jak sobie o tym pomysle to prawie codziennie walcze o zycie na drodze.
Avatar użytkownika
Mynemo
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 12/1/2008, 23:57
Lokalizacja: Londyn

Postprzez andrzej zzr » 4/1/2009, 18:06

Do tego tematu włączę się może z moja historią parę miesięcy temu zmieniłem moto,cieszyłem się bardzo że znalazłem w świetnej formie gsxr-a nie podrapany itp.Aż tu tydzień temu cipak gdy mnie zobaczył w lustrach to tak zaczął hamować że trzeba było się ratować drugim pasem- co się nie do końca powiodło w auto nie uderzyłem ale glebę przeliczyłem i teraz moto jest do remontu lakierowania itp gips z ręki zdejmą mi jutro bo kości tylko mi popękały?kask kurtka nadają się do śmieci a koleś się nawet nie zatrzymał nikt tablic nie zapamiętał bo patrzyli jak motocyklista lata.
andrzej zzr GSXR750srad
andrzej zzr
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24/4/2008, 19:51
Lokalizacja: luton - lublin

Postprzez patek » 17/1/2009, 04:35

Ale jadac za nim zdolales przy tym spostrzec ze to "ciapak"? Ciekawe.

Chlopaki, naprawde nie ma innych slow niz "ciapak" i "asfalt"? Takimi okresleniami, wypowiadanymi z taka pogarda, najwiecej mowicie o sobie a nie o nich.
patek
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9/10/2008, 00:18
Lokalizacja: Polska!

Postprzez dariap74 » 25/1/2009, 16:36

nie właśnie nie powinni gadać po**** ciapak mojemu przyjacielowi wyjechał pod prąd jednokierunkowa z*** taxi driver niestety urwało mu nogę w kolanie i kostce ZMARŁ albo inaczej zabił go BRUDAS z***!!!!
dariap74
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/6/2008, 11:20
Lokalizacja: BOLESłAWIEC/SHEFFIELD

Postprzez patek » 25/1/2009, 23:36

Bardzo przykra sprawa, wspomnijmy kolege w modlitwie!
Niestety to nie usprawiedliwia rasistowskich okreslen.
patek
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9/10/2008, 00:18
Lokalizacja: Polska!

Postprzez mokuso » 26/1/2009, 00:09

patek napisał(a):Niestety to nie usprawiedliwia rasistowskich okreslen.


Niestety, da sie zauwazyc na emigracji, ze Polacy czuja sie panami swiata... Polacy to rasisci i cyba nigdy sie to nie zmieni :(
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez simonw » 26/1/2009, 08:45

Polska nigdy wysoko nie stala kulturalnie, jedyne chwile rozwoju to pod zaborem pruskim. A ze przegoniliscie niemcow to macie teraz taki kraj, gdzie teletubis to pedal, murzyn to ciapek,krajem rzadzi wariat ksiadz, polacy wygrali II wojne i cierpieli bardziej niz inni, oraz wsrod krajow katolickich panuje najwiekszy odsetek gwaltow na nieletnich popelnionych przez duchownych.... ale cooooooo tam nie ?

Tak wiec, jako iz konstytucja RP ostro tepi wszelkie przejawy rasismu (tudziez faszyzmu) na jej podstawie bede usuwal z naszej spolecznosci forumowej wszystkie chwasty. I nie bawimy sie w warny - czarnuch, ciapek, asfalt etc - ban 3 miesiace albo perm.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez BeataK » 27/1/2009, 18:18

Żeby nie zadzierać z Adminem dodam tylko,ze Pakistanczycy sa fatalnymi kierowcami,wydaje im sie ze sa sami na drodze, powodują tu bardzo dużo wypadków przez nieuwagę... Czarni jeżdżą bardzo dynamicznie,wymuszają pierwszeństwo i lubią czuć sie królami drogi....a ja, jak juz znajdę sie na moto na drodze w tym Londyńskim młynie narodowości czuje sie jak białas (to określenie dotyczy tylko mojej osoby!!), który nie ma nic do powiedzenia i najlepiej niech trzyma się krawężnika...

P.S. Polacy wykazują więcej pokory i ściągają nogę z gazu...kamery i wysokie mandaty robią swoje...:) szkoda tylko ,ze wciąż nie możemy sobie dac rady z alkoholem i powodujemy tu z tego powodu plagę wypadków...
Załączniki
list.jpeg.jpg
a to tak dla złagodzenia napięć odnośnie rasizmu...
list.jpeg.jpg (69.34 KiB) Przeglądane 7554 razy
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez dariap74 » 28/1/2009, 11:12

dariap74 to moja żona żeby nie było że to ona napisała Rasista JA . Beatak bardzo ładnie napisała a WY inni nie widzicie jak oni jeżdżą zresztą TYLKO TYLE OBY ŻADNEMU Z WAS NIE PRZYTRAFIŁO SIĘ TO CO NAM ???? bo przyjaciel teraz pokazuje ANIOŁOM jak się lata na kole 3majta się ( DZIĘKI ZA OSTRZEŻENIE )
dariap74
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/6/2008, 11:20
Lokalizacja: BOLESłAWIEC/SHEFFIELD

Postprzez dariap74 » 29/1/2009, 13:35

bracia motocykliści !!!!!! zamiast stanąć po stronie motocyklisty to jeszcze jadą na ciebie ale jaja.A jak widać prawie wszyscy użyli tego słowa Ciap..!!!! ja parę innych :) a pan Simonw-administrator ma jakiś motor?? dzięki Becia wsómie więcej czerwonego koloru się zrobiło w tym temacie BRISTOL
dariap74
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/6/2008, 11:20
Lokalizacja: BOLESłAWIEC/SHEFFIELD

Postprzez mokuso » 29/1/2009, 15:14

dziwny z Ciebie czlowiek :|
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez simonw » 29/1/2009, 19:38

dariap74 napisał(a):bracia motocykliści !!!!!! zamiast stanąć po stronie motocyklisty to jeszcze jadą na ciebie ale jaja (...)


1. Wladza jest po to by pilnowac a nie rozmawiac :)

2. Rownie dobrze mozna powiedziec ze czlowiek zabil czlowieka, tragedia jest taka sama i nikt tego nie podwaza, jednakze mowienie w ten sposob coz ... rownie dobrze moglbym powiedziec iz ten kolega byl p* białasem, *** *** *** polaczkiem etc ... i co z tego wyniknie ? Generalizowanie i obrazanie calej grupy spolecznej, narodowosciowej. Czy kazdy nigeryjczyk jest morderca? Wynika z tego ze tak , i do tego twierdzisz ze sie nie myje.

Prezentujesz absolutny brak szacunku i kultury zarowno wobec nas jak i bogu ducha winnych murzynów, dla tego (slusznie!) ludzie poczuli sie oburzeni i poprosili mnie o zareagowanie
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 29/1/2009, 21:28

dariap74 napisał(a):bracia motocykliści !!!!!! zamiast stanąć po stronie motocyklisty to jeszcze jadą na ciebie ale jaja.A jak widać prawie wszyscy użyli tego słowa Ciap..!!!! ja parę innych :) a pan Simonw-administrator ma jakiś motor?? dzięki Becia wsómie więcej czerwonego koloru się zrobiło w tym temacie BRISTOL


Czlowieku wez spadaj na drzewo prostowac banany i zamiatac liscie !
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez dariap74 » 30/1/2009, 12:10

ty simon a piankowy bałwan ma 3 ostrzeżenia i co ???? odpokutował już a o mój post zaraz się pobijemy tak to wygląda skończcie już ja odpuściłem
dariap74
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/6/2008, 11:20
Lokalizacja: BOLESłAWIEC/SHEFFIELD

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 30/1/2009, 12:59

Nazywajac mnie balwanem ublizasz mi i nie zycze sobie ,zebys do mnie pisal na pw takie rzeczy ,ledwo co tu na forum zagladasz ,a siejesz zamet wiekszy niz nastolatka z bravo.
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez klocek » 30/1/2009, 22:54

Zakladajac temat nie wiedzialem ze wsadzilem kij w mrowisko... Chodzi o to ze niezaleznie od poprawnosci politycznej wnioski trzeba wyciagac na podstawie doswiadczenia, codzienej obserwacji. Jezdze juz ladnych pare lat po dgrgach w Uk na motorze. Jestem w stanie z duza dokladnoscia okreslic kto przede mną jedzie. I nie chodzi tu o rasizm czy uprzedzenia. Fakt jest fakt. Od jakiegos czasu zauwazylem ze potrafie po zachowaniu kierowcy na drodze okreslic jego rase czy plec. Powaznie. Utwierdzam sie w tym codziennie. Sa nacje ktore jezdza naprawde fatalnie. Ale mysle ze odnosi sie to w wiekszosci do ludzi ktorzy nawyki poruszania sie po drodze "przywiezli" z krajow swojego pochodzenia (ci sa najgorsi), albo odziedziczyli po rodzicach, ktorzy mentalnie bardziej tkwia w kraju pochodzenia niz UK. Azjaci o ciemnym kolorze skory wioda tu prym. Moglbym sie jeszcze rozpisac o kobietach za kolkiem, czarnych, seniorach, bialych mezczyznach. Poprawnosc polityczna nie ma tu nic do rzeczy. Uczy sie nas zeby nie szufladkowac. Jesli wszyscy jezdziliby rowno nie mialbym frajdy z odgadywania kto jedzie przede mna :wink:
klocek
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4/9/2007, 20:27

Postprzez mokuso » 30/1/2009, 23:40

Chcialabym zauwazyc, ze od kilku postow nie chodzi tu o to, kto jak jezdzi. Zgodze sie, ze mozna poznac kto jedzie, bo sama to zauwazam, ale poszlo o nazewnictwo, to jakis okreslen uzyto. Co niektorzy zbulwersoawali sie na tyle, ze w wiadomosciach prywatnych szydza nawet z moto na jakim sie jezdzi. Paranoja, łapy opadaja!
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Następna strona


Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr