Zobacz wątek - Kącik Xbox i Xbox 360
NAS Analytics TAG

Kącik Xbox i Xbox 360

O wszystkim
_________

Kącik Xbox i Xbox 360

Postprzez OvertakeR » 25/1/2009, 15:10

Jest ktoś na forum, kto ma Xboksa, lub wersje 360? Ja kupiłem X360 jakieś 2 tygodnie temu i muszę przyznać, że strasznie mi się to podoba :) Jakie gry wyścigowe oprócz nieśmiertelnego TDU, Burnouta i PGR4 polecacie na iksklocka? Pozdro :)
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53


Postprzez simonw » 25/1/2009, 15:21

Xboxa to juz nie pamietaja najstarsi górale chyba, obecnie moz a kupic jedynie Xboxa 360 w roznych wersjach wyposażenia , poczawszy od arcade a skonczywszy na pro. Niebawem pojawi sie nowy model 560 bodajże, ale zanim to nastapi minie jeszcze zdeczka czasu.

Co do samego X`a to moglbys poszukac czy SBK2008 wyszlo na niego. Jest to moim zdaniem najlepszy symulator motocyklowy jaki powstal. Pomijam juz iz jest to jedyny licencjonowany produkt WSBK na sezon 2008, zawiera wszystkie tory, maszyny oraz zawodników. Jeździ sie o wiele trudniej niz na motocyklu, to duzy plus. Nawet przekozak prostej po zabawie w trybie symulacji powinien nabrac pokory. Dostroic mozna wszystko, od skrzyni, zebatek, lancucha, opon po zmiany owiewek. I na prawde ma to kolosalny wplyw na jazde. Takze zuzycie opony, hamulca .. etc jest yraznie odczuwalne.

Jedyny problem z WSBK2008 jest taki ze widzialem jak na razie tylko wersje na PS2 (data wydania listopad 2008). Nie wiem czy udzielono licencji innym firmom i na inne platformy. Nie widzialem ani wersji na PS3 (chociaz wsteczna kompatybilnosc pozwoli na ps3 grac w gry z ps2) ani wersji na X`a. Moze bedzie wydane w 2009.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez OvertakeR » 25/1/2009, 15:30

Cos slabo szukasz Simon :P

http://www.3kropki.pl/p/1/5/sbk_08_supe ... 8_x360.php

Na PS2 za 99zl a na PS3 za 214 :D
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez simonw » 25/1/2009, 15:39

Wiesz, czasy kiedy specjalizowalem sie w grach dawno minely i zmienilem prace z redaktorczyny pisma growego na cos bardziej ambitnego.

Po prostu widzialem newsa i kupilem sobie pod ps2 w empiku - nie widzialem zadnych innych pudelek w dziale x ani ps3, tylko to jedno jedyne. Logiczne bylo by to, ze jesli to exclusive i licencja na ten sezon to pisali od dawna soft i nie chcialo im sie przepisywac pod inne platformy. Od tego czasu jakos nic nie kupowalem w empiku ani na gram.pl tak wiec zupelnie nie pomyslalem nawet zeby poszukac ;)

Zreszta ja uznaje produkcje w ktorych widzisz koniec karabinu na ekranie. Wszystkie inne jakos mnie nie kreca ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez OvertakeR » 25/1/2009, 15:46

zmienilem prace z redaktorczyny pisma growego
A mozna wiedziec gdzie pisales?

Co do strzelanek, rowniez je lubie, ale nie moge sie jeszcze przyzwyczaic do pada, w koncu 8 lat grania myszka + WSAD robi swoje ;) BF:Bad Company jest calkiem, calkiem :) CoD4:MW przeszedlem pare razy na kompie, ale probuje jeszcze na konsolce, zeby wprawic sie na padzie. Jesli lubisz siekanko-platformowki, polecam szczerze SW:The Force Unleashed.
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez simonw » 25/1/2009, 15:59

Neeee, jak powiem gdzie to bedzie obciach na cala polske ;)
Pismo nadal istnieje i ma sie swietnie, notabene jest dosc poczytalne i ma duzy naklad xD
(mozesz strzelac)

Poza tym tak od 1995 znudzily mi sie single playe i glownie na multi siedze (jak juz). Jakis czas temu mialem wkret na HL2:Puzzle, specjalne mapy gdzie teamowo rozwiazujesz zagadki logiczne uzywajac gravity guna. Jedna rundka trwa jakies 3-4 godziny i na prawde wymaga sporego TP bo jak nobsy wejda to wiecej szkod zrobia niz pomoga.

Druga rzecza ktora jest wiecznie zywa jest Natural Selection, genialny w swojej prostocie pomysl polaczenia strategii i fpp. Mianowicie mamy klasycznego wrecz starcrafta na silniku Half Life. Ludzie i Zergowie (nazwani dla niepoznaki Frintiresement i Khaaara). Bedac ludziem votujesz commandera. Ta osoba wchodzi do command console i ma widok 2d mapki + pelne menu ze starcrafta (grupowanie jednostek, etc). Wydobywajac gaz, stawiajac wieze wiertnicze masz risursy na rozbudowe bazy - postawienie arms lab, wynajdywanie nowych technologii, upgrade pancerzy itp. Reszta teamu powinna isc po waypointach - jak nie idzie, to zawsze bedzie failed. To nie jest rambo game, tutaj trzeba wykonywac rozkazy bardzo dokladnie i solidnie, szczegolnie ze marines na poczatku gry maja przewalone jak zraszujesz ich zerglingami.

Obcy natomiast - nie maja commandera. Podstawowa mutacja to cos jak zergling, ma ataki typu meele jedynie. Kazdy obcy ma na tyle resów zeby zmutowac w gorge`a (jednostka budownicza - ktora mam w wersji mangowej w avatarku) i postawic resource tower. Pozniej - nalezy rozwijac odpowiednie umiejetnosci poprzez nowe budynki , az osiagniesz uber mutacje jak Fade (cos jak hudralisk - taki sam spore acid atak) i mutalisk (nazwany dla niepoznaki Onos - 5,5 metrowy mamut). Oczywiscie marini ciagle buduja jakies wieze obleznicze, sentry turrety i ogolnie ciezko sie gra alienami, jesli nie koordynujesz dzialan. Przez to ze nie ma tam commandera - alienami powinni grac uber micro pro gracze i najlepiej by siedzieli na team speak`u badz uzywali voice comma.
Co prawda hive sight pozwala widziec oczyma innych jednostek, jednak nie sa to takie waypointy jak maja marini na swoich komputerach w kasku. Mozna powiedziec ze nawet bez aima, jest to swietna strategia z pewna dawka umiejetnosci fpp`owych.

Zupelnie inaczej jest w CS`ie gdzie wiekszosc gra rambo style`m fragujac niczym Doom Maine wszystko dookola z M4 i digla. Nie mowie ze klany nie maja opracowanych strategii, bo czasami to wyglada jak rainbow six, ale przewaznie noobizna i gowniarzenia gra rambo stajlem.

^^
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Gandalf » 25/1/2009, 16:40

Ja mam X'a 360 i ciągle męczę GTA IV. Nie grałem jeszcze nigdy w tak dopracowaną grę. Jak kupiłem klocka to dostałem gierkę Gears of Wars,mniód i uoszeszki.
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez Movi » 25/1/2009, 18:43

Ja mam 360-tkę od 1,5 roku i jestem zadowolony.

Teraz pykam w PES'a 2009, Fable 2, COD 5, Soul Calibura IV :p

Co do GTA IV to jest dla mnie już za monotonne :P po przejściu gry nie pozostaje nic innego jak robienie rozpierduch na mieście a ile można :P
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Landryss25 » 25/1/2009, 20:57

Hmm najlepsza samochodówka w jaką grałem narazie to Forza motorsport 2 na X360 (wcześniej w GT 4 na PS2 grałem to duża różnica), niedługo ma wyjść 3 odsłona.

Chyba w połowie roku wejdzie nowy tekken na Xboxa, pierwszy raz legendarna nawalanka na konsolę microsoftu :D

A niezła strzelanka to rainbow six vegas.
,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez OvertakeR » 25/1/2009, 21:29

Simon, strzelajac - CDA, Click, KS Gry, PLAY? :P Stawiam na to drugie :D
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez simonw » 25/1/2009, 21:41

No powiem Ci ze trafiles, owszem - ale nie drugie xD
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez OvertakeR » 25/1/2009, 21:55

Dobra, juz wiem - CDA :D

Ale koniec offtopa :P
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez Konig » 25/1/2009, 22:47

X360 dobra sprawa, koniec z papraniem się w gry na kompa, instalowaniem, brakiem sterowników i takimi tam. Forza 2 wymiata, żadna gra o tematyce sportowej do piet nie dorasta, wystarczy obejrzeć ot taki filmik

http://pl.youtube.com/watch?v=DAKxsHe8l0g

Gier jest masa i jest w czym wybierać a co do strzelanek to mimo że gram już na konsoli M$ już dobrych parę lat (Starego Xboxa też miałem) To jednak strzelanki mają duży minus za celowanie, nic nie pobije myszki. Jedyne jakie trawię to Gears of War i Halo
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity

Postprzez simonw » 25/1/2009, 22:58

Nieee no mozesz kupic pada z dokiem usb i do niego wpinasz klawiature i myszadlo ;) Badz co badz nie wyobrazam sobie halo , quake3 czy chociazby half life 2 na padzie (chociaz na ps2 mam Q3 Arena i nie moge bota zaimowac nawet).

Btw zdziwisz sie ale na Xbox360 systemem jest windows ;]
Moze nie do konca XP ale jednak jest to winda - i dziala -
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez OvertakeR » 26/1/2009, 00:17

Konig - swieta racja. No i przede wszystkim najwieksza ich zaleta jest optymalizacja pod dany zestaw podzespolow. Spadkow fpsow jest naprawde malo (pare razy zdarzyly mi sie w Gears of War, ale to tylko w cut-scenkach sporadycznie) - w stosunku do kompa mozna uznac, ze praktycznie ich nie ma. Odpada tez kosztu up[grade'u/ W momencie premiery wydajesz te zalozmy 2000zl, ale nie wydajesz kasy na upgrade sprzetu przez najblizsze 4-5 lat.
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez Lone » 27/1/2009, 21:26

Za to wydajesz na gry po 200 zł :P
>>>Perłowy Dukat 848<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Lone
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:59
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Konig » 27/1/2009, 22:04

Kto wydaje, ten wydaje :P
I tak Bill ma już gruby portfel, nie będę go dofinansowywał jeszcze grami
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity

Postprzez Lone » 27/1/2009, 22:06

Ale jak jest z X-box live ? , słyszałem, że ci co postępują wbrew woli bana Billa, mają banowane konto... a to z kolei pozbawia grania przez sieć i sciąganiem paczy itp.
>>>Perłowy Dukat 848<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Lone
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:59
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Redd » 27/1/2009, 22:16

Nom coś za coś :roll:

Kurcze tak się zastanawiam nad tym xboxem ale z drugiej strony się boję, że jak już go kupię to po roku wejdzie jakiś model 720 albo co i wrzucę kasę w błoto bo na 360 gry przestaną wychodzić ...i tak myślę wstrzymać się jeszcze z rok?
http://bikepics.com/members/reddie/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
Redd
Świeżak
 
Posty: 312
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez OvertakeR » 28/1/2009, 00:14

Lone - nie, jesli obraz gry, ktorego uzywasz (oczywiscie juz wypalony na plycie) ma stealth patch. Oczywiscie musisz miec tez iXtreme -> oprogramowanie pozwalajace na granie w "kopie zapasowe" ;) Najlepiej jak najnowsza wersja, tj. 1.5 (mzoe juz jakies nowsze wyszly :P). Redd Ja kupilem niedawno i nei zaluje. Nie sadze, ze MS wydawal ju znowy model, ten ma bardzo duzo uzytkownikow i kiedys rzecznik firmy z Redmond mowil, ze postaraja sie teraz skupic na uslugach dla X360 i rozszerzeniu mozliwosci Live.
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr