Zobacz wątek - Zdławienie motocykla
NAS Analytics TAG

Zdławienie motocykla

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Zdławienie motocykla

Postprzez Sonik » 12/2/2006, 20:59

Witam
Wiecie może jak to jest z tym zdławieniem motocykla.
Od jakiegoś czasu marze o jakimś GSXR 600 i ZX6R.
Więc jeśli jest opcja spełenienia tego marzenia to być może skusze się na takie moto.
No właśnie i boje się że będzie mnie kusiło do odkręcania.... no ale aby temu zapobiec wpadłem na pomysł zdławienia motocykla... no i właśnie co musze zrobić aby zdławić taki motocykl powiedzmy do 60 KM ??
Proszę o poważne potraktowanie mojego pytania :wink:
Sonik
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29/11/2005, 18:35


Postprzez BigBiker » 12/2/2006, 22:31

Boże ............. czemu nie grzmisz ? :)
2004 YZF-R6 Superbike - wersja torowa !!!
Avatar użytkownika
BigBiker
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 29/10/2005, 18:22
Lokalizacja: Wrocek


Postprzez MATI.smg » 13/2/2006, 11:58

Juz kiedys ja zamiesciłem taki temat (o Yamaha FZ6) i uzyskałem takie odpowiedzi: nie blokuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak juz to kup gs 500 : ) hihi. POszukaj mojego tematu ; ]
MATI.smg
Świeżak
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2/12/2005, 18:19

Postprzez BLADY » 13/2/2006, 12:23

zdejmij najpierw 3 przewody ze świec,a jak bedziesz chciał wiecej mocy to sobie załozysz jeszcze jeden a z czasem jak dorosniesz do powaznego moto i fajnych predkości to załóż wszystkie kable i zacznij sie modlić!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
BLADY
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/1/2006, 16:39

Postprzez fokuz » 13/2/2006, 14:55

BigBiker napisał(a):Boże ............. czemu nie grzmisz ? :)


Na serio:D Albo sie podejmujesz kupna gsxr-ki albo nie. A jezeli nie posiadasz czegos takiego jak opanowanie to kup gs500 ale wydaje mi sie ze nawet gs ci nie pomoze;):]
gsf 400 bandit
Avatar użytkownika
fokuz
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 30/1/2006, 12:16

Postprzez Pająk » 13/2/2006, 15:27

zdejmij najpierw 3 przewody ze świec,a jak bedziesz chciał wiecej mocy to sobie załozysz jeszcze jeden a z czasem jak dorosniesz do powaznego moto i fajnych predkości to załóż wszystkie kable i zacznij sie modlić!!!!!!!!!!!!!!!!!

widze brak jakiej kolwiek wiedzy o funkcjonowaniu silnika na 1 garze jeździć się nieda można ewentualnie zdjąć kable z dwóch garów ale trzeba by było odciąć gaźniki bo po cholere ma się wacha lać do wydechu i wykręcić świece aby niebyło tam kompresji będzie więcej mocy ;)
jak sam widzisz my tylko o zwiększaniu mocy ;) Kup sobie k5 i trumne postaw trumne w pokoju a napewno niebędziesz szalał ;)
Avatar użytkownika
Pająk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław

Postprzez BLADY » 13/2/2006, 15:56

Pająk napisał(a):
zdejmij najpierw 3 przewody ze świec,a jak bedziesz chciał wiecej mocy to sobie załozysz jeszcze jeden a z czasem jak dorosniesz do powaznego moto i fajnych predkości to załóż wszystkie kable i zacznij sie modlić!!!!!!!!!!!!!!!!!

widze brak jakiej kolwiek wiedzy o funkcjonowaniu silnika na 1 garze jeździć się nieda można ewentualnie zdjąć kable z dwóch garów ale trzeba by było odciąć gaźniki bo po cholere ma się wacha lać do wydechu i wykręcić świece aby niebyło tam kompresji będzie więcej mocy ;)
jak sam widzisz my tylko o zwiększaniu mocy ;) Kup sobie k5 i trumne postaw trumne w pokoju a napewno niebędziesz szalał ;)
akurat o budowie silnika moglibyśmy sporo podyskutować! Tylko na głupie pytanie głupia odpowiedz!
Avatar użytkownika
BLADY
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/1/2006, 16:39

Postprzez Sonik » 13/2/2006, 16:54

Boże ............. czemu nie grzmisz ? :)

Hmm... zadałem pytanie i oczekiwałem odpowiedzi na nie ,a nie głupich komentarzy :? lepiej nic nie pisz jeżeli ma to byc taki komentarz który jest zbędny :?

Albo sie podejmujesz kupna gsxr-ki albo nie. A jezeli nie posiadasz czegos takiego jak opanowanie to kup gs500 ale wydaje mi sie ze nawet gs ci nie pomoze;):]

Słuchaj, to nie jest tak że jestem początkujący. Jeźdze już jakiś czas na 125ccm. (Honda NSR), wcześniej motorynka :wink: tyle że rozważam każdą opcje która pozwoli mi opanować taki motocykl. Wiesz skok z 30 konnej NSR na GSXR-a który ma grubo ponad 100 KM to raczej szok, więc różnie to może być. Nigdy nie miałem skłonności do szalenia na motocyklu , ale to jest warunek ojca - kup co chcesz byle nie miało aż tyle KM.
Marze o GSXR-ze więc czemu nie zblokować go jeśli to jest warunek zakupu ?? Więc te głupie komentarze są zbędne, chyba że chcesz nabić sobie posty.

Kup sobie k5 i trumne postaw trumne w pokoju a napewno niebędziesz szalał

Na K5 mnie nie stać :wink: hehe ale dobra rada :wink:
Sonik
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29/11/2005, 18:35

Postprzez CBkamil » 13/2/2006, 17:03

ogólnie bez sęsó!!!!!!!!
Jest nowy gsx-r w opcji 34 albo 27 koni <nie pamiętam dokładnie>
Człowieku, stary Ci nie pozwala :shock:
To jak Ci nie pozwala kup sobie średni motor ok 50-70 koni i po sprawie
P.S a papierosy możesz juz palić;)
gsf 1250SA
CBkamil
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 29/1/2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Sonik » 13/2/2006, 17:16

CBkamil napisał(a):ogólnie bez sęsó!!!!!!!!

:shock: :shock:
Jest nowy gsx-r w opcji 34 albo 27 koni <nie pamiętam dokładnie>
Człowieku, stary Ci nie pozwala :shock:

Pisałem że nie stać mnie na nowego GSXR-a zreszta pierwsze słysze o 34 konnym GSXR-ze
Tak stary mi nie pozwala, mam dopiero niespełna 18 lat i mieszkam z rodzicami, zresztą to ojciec daje większość kasy na motor więc chyba może mieć jakies rządania :roll:
To jak Ci nie pozwala kup sobie średni motor ok 50-70 koni i po sprawie

Doradź coś z sensem to się zastanowie, chodzi mi o motocykl sportowy tylko nie pisz o ZX4R - myślałem o nim ale odradzano mi go.
P.S a papierosy możesz juz palić;)

W domu nie :wink: zresztą nie pale bo po co mi to.
Wole kase wydawać np. na benzyne do moto :wink:
Sonik
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29/11/2005, 18:35

Postprzez BLADY » 13/2/2006, 17:19

Słonik a weż określ do jakiej kwoty chcesz coś kupić?
Avatar użytkownika
BLADY
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/1/2006, 16:39

Postprzez Sonik » 13/2/2006, 17:26

Słonik

Chciałeś mnie obrazić czy to tylko drobna pomyłka ??

weż określ do jakiej kwoty chcesz coś kupić?

Myśle że max. 9 kafli
(nie piszcie że nie dam rady kupić GSXR-a za te pieniądze :wink: wszystko się da :wink:)
Sonik
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29/11/2005, 18:35

Postprzez BLADY » 13/2/2006, 17:44

Sonik napisał(a):
Słonik

Chciałeś mnie obrazić czy to tylko drobna pomyłka ??

weż określ do jakiej kwoty chcesz coś kupić?

Myśle że max. 9 kafli
(nie piszcie że nie dam rady kupić GSXR-a za te pieniądze :wink: wszystko się da :wink:)
pewnie że się da tylko z ktorego roku,ale w tej cenie ? na ten temat było mówione już na forum co wybrac,więc możesz poczytać.Bo ja juz nie wiem o co ci hodzi skoro mowisz ze kupisz gsxr to mozesz zadzwonic do najbliszego serwisu i zapytac o zdławienie
Avatar użytkownika
BLADY
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/1/2006, 16:39

Postprzez Sonik » 13/2/2006, 17:51

Z którego roku.. hmm... wiesz jak będe coś kupować to tylko zza granicy. W Niemczech kupiłem moją NSR w bdb stanie od właściciela ,a nie z jakiegoś szrotu za małą kase, w tym czasie ma allegro stały za 6-6,5 tys. a ja moją kupiłem za mniej niż połowa tej sumy i co najważniejsze moto nigdy nie miało dzwona !!
Tak więc mogę znaleźć (tj. znajomy który mi przywiózł obecne moto) coś od 96 w zwyż jak dobrze pójdzie.
Jeżeli masz jakieś alternatywy to proponuj.
Napisałem że GSXR jest moim marzeniem i dlatego chciałbym go kupić ale jeśli masz inne propozycje to pisz.
Sonik
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29/11/2005, 18:35

Postprzez Bunny » 13/2/2006, 18:06

ja mam propozycje, troche bardzije sportowo-tusrystyczny moto ;) Bandziorno 600S ;) znajomy miał i całkiem ładnie latało. O ile sie nie myle to ok 75KM ale to nie na 100%Ale wybor nalezy do Ciebie [GSX-Ra szkoda by było dławić :( ]
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: się: biorą: dzieci: ?

Postprzez Logum » 13/2/2006, 19:14

hmmmmm to masz problem z tym ojcem ja tez mam 18 latek od 4 miechow a juz w pokoju na dole stoi Kawasaki gpx 750 i nawet nie przychozi mi do głowy by go blokowac :P jak jezdzilem nim 1 raz to 180km/h to byl wogule moj 1 raz na takim motorze i z taka prendkoscia wczesniej jezdzilem minskiem 80 km/h i ty tylko 4 razy bo potem szlag go trafił a moja mama ktora mi kupiła kawe w zyciu by mi nie pozwolila jej zblokowac ;] bo mi ufa i ja sobie tez w prawdzie te 180 pierwszy raz to było lekkie przegiencie z mojej strony ale czegos mnie to nauczyło ;] pozdrawiam
Kawasaki GPX 750R :P
Avatar użytkownika
Logum
Świeżak
 
Posty: 68
Dołączył(a): 14/9/2005, 17:37
Lokalizacja: Ciechanowiec

Postprzez CBkamil » 13/2/2006, 21:05

a ja jechałem w bluzie 120 km/h jak kupowałem honde w minus 20 i nigdy wiecej tego nie powtórze:)tez sie czegos nauczyłem
gsf 1250SA
CBkamil
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 29/1/2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez CBkamil » 13/2/2006, 21:14

SOLUCJA DLA NIEPEŁNOLETNICH
wogle to fajny post się zrobił, śmieszny
Ja mając do dyspozycji 9 tys PLN kupił bym er-5 kilkuletnia, kupioną w salonie, serwisowaną i ogólnie cacy - albo jak chcesz coś szybkiego -
FZR - 1000 - mój sąsiad ma akurat takie cacko do sprzedania, jedyne 145 koni
jak chcesz jeździć nie majac prawka?
gsf 1250SA
CBkamil
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 29/1/2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Sonik » 13/2/2006, 21:34

FZR - 1000 - mój sąsiad ma akurat takie cacko do sprzedania, jedyne 145 koni

Powiedziałem że chce takie coś ?? ...NIE! Jak Ci się podoba to kup :P

jak chcesz jeździć nie majac prawka?

Jak już szkoły jazdy rozpoczną kursy to natychmiast ide się zapisać.
Nie zamierzam jeździć bez prawka choćby nie wiem co !!

Co do Bandita bo ktoś rzucił propozycję - fajny sprzęt no i podoba mi się :)
ER5 - jakoś nie przekonuje mnie ten motocykl, chociaż nie wiem czemu ale to nie to..

Hehe Logum gdybym moja starsza kupiła mi motocykl ehh... to właśnie ona jest najbardziej temu przeciwna, z ojcem da się dogadać w tym temacie.
Widze że dalsza dyskusja jest raczej bezsensowna.
Pozdrawiam
Sonik
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29/11/2005, 18:35

Postprzez BigBiker » 13/2/2006, 21:57

Sonik napisał(a):
Boże ............. czemu nie grzmisz ? :)

Hmm... zadałem pytanie i oczekiwałem odpowiedzi na nie ,a nie głupich komentarzy :? lepiej nic nie pisz jeżeli ma to byc taki komentarz który jest zbędny :?

To zacznij myśleć zanim zadasz jedno z najgłupszych pytań jakie można postawić :lol: :lol: :lol: a na marginesie jak już ktoś napisał : głupie pytanie - głupia odpowiedź . Sorki ale sam sobie jesteś winnien .
2004 YZF-R6 Superbike - wersja torowa !!!
Avatar użytkownika
BigBiker
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 29/10/2005, 18:22
Lokalizacja: Wrocek

Następna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na gr