Zobacz wÄ…tek - Kawasaki Z1000 2003 i moja historia...
NAS Analytics TAG

Kawasaki Z1000 2003 i moja historia...

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kawasaki Z1000 2003 i moja historia...

Postprzez kts33 » 22/12/2008, 13:40

hej

taka mala historia i pytanie na koniec...
We wrzesniu przylecialem do Polski ze Szkotlandi swoim Z1000. Mialem na nim wracac spowrotem do szkocji ale zwichnieta lewa kostka nie umozliwila mi jakiejkolwiek jazdy. Wiec moto zostawilem w domu. Szczerze to nie moge czekac az tak dlugo zeby je sprowadzic spowrotem wiec przerejestrowalem moto na ojca, on sobie troche turystykowal tu i tam. Mialem mu zostawic Zed'a ale on stwierdzil ze za szybki, nie ta pozycja i ze woli choppera. Tak wiec moje pytanie do ludzi, ktorzy zakladam znaja nasz rynek lepiej niz ja, ile wart jest:
Z1000 z 29tys km,
2003 rok, pomaranczowy,
stan bardzo dobry,
moto zadbane z pelna historia serwisowa. Ostatni serwis w sierpniu 3000km temu. Moto gotowe do jazdy.

Sprawdzalem znany portal aukcyjny i mam pewne rozeznanie ale jaka musze wystawic cene zeby go w miare szybko uplynnic?

Juz mam zadatkowane kolejne moto, kolejny Zed, a jakze:)

za odpowiedzi dzieki sliczne


Edit: ok, nie potrzebnie uzylem wyrazenia 'szybko'. Teraz swieta, ojciec wyjezdza do 7 stycznia, ja zaraz wracac musze wiec nie ma pospiechu. :D
deszcz, snieg, slonce, wiatr zawsze ale byle do przodu...
kts33
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15/4/2008, 23:32
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Kawasaki Z1000 2003 i moja historia...

Postprzez wajhaziom » 22/12/2008, 21:51

kts33 napisał(a):
Sprawdzalem znany portal aukcyjny i mam pewne rozeznanie ale jaka musze wystawic cene zeby go w miare szybko uplynnic?

Juz mam zadatkowane kolejne moto, kolejny Zed, a jakze:)

za odpowiedzi dzieki sliczne

mysle ze za 1000zl pozbedziesz sie go szybko. Kurde po co zakladac takie bezsensowne tematy. Jak juz powiedziales znasz juz ceny to w czym problem?? Im mniejsza kase bedziesz chcial tym szybciej sie go pozbedziesz, to chyba proste??
wajhaziom
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/8/2008, 22:39


Postprzez Landryss25 » 22/12/2008, 23:59

Chcesz to mogę dać monstera i dopłacić 3-4tyś :] Temat naprawdę niepotrzebny bo jak ktoś w kraju sprzedaje moto to też sugeruje się wartością rynkową a tą już znasz.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez kts33 » 23/12/2008, 07:32

nie wiem jak wy panowie ale ja sens w tym widzialem.
A pytalem sie bo jesli sprawdziliscie allegro to zbytnio duzo Z1000 w stanie idealnym tam nie ma. Plus rozbierznosc cenowa tez jest znaczaca.
Pozatym jesli czegos sie nie wie dobrze jest zapytac grupe sposrod ktorej ktos bedzie wiedzial. Dlatego skierowalem sie na to forum.
Pozdr
Edit: swoja droga ciekawy kolor dla ducatii
deszcz, snieg, slonce, wiatr zawsze ale byle do przodu...
kts33
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15/4/2008, 23:32
Lokalizacja: Edinburgh

Postprzez Nigoss » 23/12/2008, 09:26

Wedlug mnie jak od ceny rynkowej odejmiesz z ponad 1000zl to powinien szybko zostac sprzedany.
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê