Zobacz wątek - Ręce opadowywują do kostków normalnie..
NAS Analytics TAG

Ręce opadowywują do kostków normalnie..

O wszystkim
_________

Ręce opadowywują do kostków normalnie..

Postprzez Movi » 18/12/2008, 19:45

Przykro mi Movi, nie ma tolerancji dla łamania zasad, to dotyczy wszystkich a w szczególności moderatorów. Mam nadzieje że to ostatni taki wybryk.
Icid.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city


Postprzez Flow » 18/12/2008, 19:51

dzieki za pozdro Movi ;)
no racja troche przegiecie zeby dostac warna za slowo sciągacz.pl albo za slowo "jebe" xD
no kur :D
kumam ze pozadek musi byc no ale bez przesady zeby czepiac sie bzdur , zwlaszcza ze zblizaja sie swieta :) powinnismy bcy zyczliwi i kochani : *
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50


Postprzez mahomet84 » 18/12/2008, 19:52

Zgadzam się w 100% z Tobą .Przez te dawanie warnów z dupy wyjętych robi się taka dolina tzn już się zrobiła bo to forum umiera śmiercią tragiczną...Jak się rejestrowałem w czerwcu to się działo coś żyło te forum a teraz to tutaj jest normalnie masakra...
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez inzynier » 18/12/2008, 19:58

Masz racje...niedługo będzie trzeba zmienić nazwe na Forum RM...chociaż pewnie nawet tam nie dają warnów za takie duperele...ale na własne zyczenie roz***ą to forum...
Życie jest po to by śmigać na moto!
Honda CM 400
HONDA VFR 750F (aktualnie)
RC24 & RC36
Avatar użytkownika
inzynier
Świeżak
 
Posty: 385
Dołączył(a): 20/12/2006, 17:15
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Flow » 18/12/2008, 20:01

wszyscy powinnismy sie Kochac bo wszyscy jestesmy barcmi xD
i ty , i ty i ty, nawet ty Piankowy, tak tak jestes moim bratem : * xD

Kocham Was tak jak Buk kocha mnie : *

:D ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Gandalf » 18/12/2008, 20:01

Kurwa mać ja pier***
I co mam warna??
;-)
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez Rocca » 18/12/2008, 20:03

Wszyscy mają warna MAM I JA!!!

A tak na poważnie to miałem okazje przez kilka lat być administratorem na innym forum nie związanym z motoryzacją gdzie liczba użytkowników jest pewnie z 10-20krotnie większa niż tutaj i nigdy nie widziałem żeby ktoś dawał warny za tak idiotyczne rzeczy... i jakoś forum dalej ma się dobrze pomimo że jest tam dużo więcej dzieci neo niż tutaj i więcej syfu do pilnowania.
Są pewne granice i wcale nie bronie tutaj nikogo bo dostał bana i trzeba z tego powodu popłakać, żadne szanujące się forum nie ma warnów za takie rzeczy jak tutaj.
Jak sama nazwa wskazuje to jest forum a nie ocenzurowane TVP1 .
Jeśli kogoś tak boli poczucie humoru innych użytkowników(ściągacz.pl) to należy się zastanowić , może odejść na chwile od kompa , kilka głębokich oddechów zamiast kompromitować się dając tego typu warny...
Jeśli ktoś poda mi chociaż jeden racjonalny powód dlaczego na tym forum za "sciągacz.pl" można dostać warna dam mu medal...

Może komuś z "góry" przydałaby się jakaś przerwa od forum, ewentualnie jakieś ziółka na uspokojenie...
Jako były admin mogę jedynie życzyć osobom które są odpowiedzialne za to forum trochę więcej dystansu do siebie oraz to co chyba w tej robocie najważniejsze czyli wykonywanie swojej pracy jako admin/mod a nie jako "ja"
Ostatnio edytowano 18/12/2008, 20:23 przez Rocca, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Rocca
Świeżak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 21/10/2007, 14:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez gumis » 18/12/2008, 20:05

heh pianka i ponczek zbanowani? sie porobilo...
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Bostorn » 18/12/2008, 20:15

noż *** jasna... w dupe mac....
co to sie porobiło...kiedys moglem spamowac do bólu bo tematów było w chuj a teraz.... 1 2tematy na 2 3 dni... no nie wiem noo zmuaa.. straszna


a jeszcze zeście zbanili *** 2ch pączko żerców??

pączka i pianke.. toż oni *** jak wujek i ciocia, jak szprycha i piasta... bez nich jest do dupy...


a żeb was pioruny siarczyste ogniste łłł łł lłł...
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez inzynier » 18/12/2008, 20:18

WŁADZA DLA LUDU!!! :D :D
Życie jest po to by śmigać na moto!
Honda CM 400
HONDA VFR 750F (aktualnie)
RC24 & RC36
Avatar użytkownika
inzynier
Świeżak
 
Posty: 385
Dołączył(a): 20/12/2006, 17:15
Lokalizacja: Dębica

Postprzez zdzichu123 » 18/12/2008, 20:19

Juz od dłuższego czasu zauważyłem ze na forum robi sie coraz większa stypa. Nie chcialem zakladac tematu bo to i tak na dzień dzisiejszy nie zmieni sytuacji jaka tutaj panuje, ale moze przez takie własnie tematy władze tego portalu zwrócą większa uwagę na forum. Bo z tego co widze to poprostu skupiają sie na "ogóle" jak mozna to tak nazwac, a o forum zapomnieli. Moderatorzy bez władzy nad sobą robią coraz to wiekszy "porządek" ktory staje sie juz bardzo przesadzony. Kiedy zawitalem tutaj pierwszy raz jakies prawie 2 lata temu, to forum tetniło życiem, chcialo sie przyjsc i pogadac swobodnie, każdy w miare mozliwosci pilnował siebie samego i byl swego czasu porzadek. Niewiem co sie stało teraz ale w duzej mierze jest to wina Administracji, ale nie mowie ze my "userzy" jestesmy bez winy. I prosze drodzy Admini zajmijcie się tym wkoncu a my "usery" tez przyczyńmy sie do tego aby forum znowu zaczeło byc przyjazne dla nas. To wszystko odemnie Dziekuje :)
Ostatnio edytowano 18/12/2008, 20:21 przez zdzichu123, łącznie edytowano 1 raz
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez Terror » 18/12/2008, 20:19

Się porobilo, bo ich rola ograniczyła się ostatnio do spamowania po wątkach w których nie mają nic rozsądnego do powiedzenia.
Nikt tu nie chce radia maryja, ale jest tu też spora grupa ludzi, która chce się czegoś dowiedzieć, poznać opinie innych.
OK, to Hydepark, przymykamy na dużo oczy, ale są granice.

Tak się złożyło, że jeden dostał 9 warna, a drugi 3 warna. Taki life
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez andy7 » 18/12/2008, 20:20

Jest regulamin to powinno sie go respektowac, to raz.

Dwa to raczej osoby ktore cos soba reprezentuja nie uzywaja podobnych zwrotow i slownictwa.
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Flow » 18/12/2008, 20:24

dobra niech ktos ogarnie forum scigacz2.pl i zrobimy wlasny portal ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Wilku111 » 18/12/2008, 20:29

andy7 napisał(a):Jest regulamin to powinno sie go respektowac, to raz.

Dwa to raczej osoby ktore cos soba reprezentuja nie uzywaja podobnych zwrotow i slownictwa.


wazelinka...
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez mokuso » 18/12/2008, 20:31

Terror napisał(a):Tak się złożyło, że jeden dostał 9 warna, a drugi 3 warna. Taki life


"Taki life"?? Life is brutal tak mawiaja... ale bez przesadyzmu. Tak sobie czytam i czytam, i zastanawia mnie co kieruje tymi, ktorzy daja warny. Jest wolnosc slowa, no nie? Po to jest forum, zeby kazdy wypowiedzial to, co chce.
Uważam, ze to poprostu przerost ambicji!
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Movi » 18/12/2008, 20:32

Terror to sorry, ale wypas masz granice dosłownie. Jak wklejasz komuś 9 warna za to że zaczął robić drobny off top w HP no to ja już nie wiem. Niedługo może wlepisz komuś warna bo napisze "kurde ale dzisiaj zimno" co? Po chuj robić takie coś z tego forum, każdy kto siedzi na tym forum widzi że jesteś na ponczka cięty i tyle. Tak samo byłeś cięty na Labiss'a, właściwie nie wiem gdzie tam było podłoże waszego konfliktu, ale coraz częściej mam wrażenie że dlatego, że miał inne zdanie na niektóre tematy niż Ty.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Rocca » 18/12/2008, 20:33

Powiedz mi Terror czy potrafisz podać mi powód ewentualnie jakiś punkt w regulaminie w którym zabrania się wypowiadania się na temat w tym przypadku w temacie odnośnie kalendarza scigacz.pl w sposób w jaki zrobił to pączek? I nie pod spam to tego nie podciągniesz bo był to taki sam pomysł na gadżet z logiem scigacz.pl jak każdy inny i prawdę mówiąc wiele różnego rodzaju serwisów ma tego typu rzeczy w swojej ofercie bo są z jajem.
Ale tak to jest jak się wstało nie tą nogą lub z kijem w du...
Bardzo bym chciał zobaczyć pod co podepniesz tego posta ;)
Avatar użytkownika
Rocca
Świeżak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 21/10/2007, 14:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mahomet84 » 18/12/2008, 20:42

Movi napisał(a):każdy kto siedzi na tym forum widzi że jesteś na ponczka cięty i tyle. Tak samo byłeś cięty na Labiss'a

Widać to jasno i wyraźnie ,a tak w ogóle co jest z Labissem wie ktoś coś ?
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez Terror » 18/12/2008, 20:44

Movi napisał(a):Terror to sorry, ale wypas masz granice dosłownie. Jak wklejasz komuś 9 warna za to że zaczął robić drobny off top w HP no to ja

Ten drobny off top ma miejsce wszędzie w ich wykonaniu, a ostatnio lekko skręca w kierunku jednego. Wątek tyczył sie konkretnej sprawy redakcji i teksty w stylu
szczotka na napleta
są conajmniej nie na miejscu.

Movi napisał(a):już nie wiem. Niedługo może wlepisz komuś warna bo napisze "kurde ale dzisiaj zimno" co? Po *** robić takie coś z tego forum,

Ja Cię proszę, nie wymyślaj tego co nigdy nie miało miejsca.

Movi napisał(a):każdy kto siedzi na tym forum widzi że jesteś na ponczka cięty i tyle. Tak samo byłeś cięty na Labiss'a, właściwie nie wiem gdzie tam było podłoże waszego konfliktu, ale coraz częściej mam wrażenie że dlatego, że miał inne zdanie na niektóre tematy niż Ty.

A jakieś dowody na to, że jestem na Ponczka cięty? konkrety, skoro chcesz mi tu coś publicznie udowadniać to DOWODY! Nigdy nie byłem na niego cięty. skorio tak sądzisz to jak się odniesiesz do tego, że to ja go własnie zaproponowałem na VIPa? Sprawdz w dziale dla modów, zanim zaczniesz mi tu coś udowadniać. Przeczytaj sobie też tam moje uzasadnienie, dlaczego go proponuję. I jeśli już to zrobisz, to możesz to upuplicznić, żeby nie było że się Ponczka czepiam.
Lubię go za humor i styl, ale ostatnio lekko przegina czego wyrazem jest warn. Zbieg okoliczności, że trzeci.
Labiss to całkowicie inny przypadek i nie porównuj ich tutaj
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr