Zobacz wÄ…tek - Sprowadzenie Motocykla Z Anglii Do Polski, jakie formalnosc
NAS Analytics TAG

Sprowadzenie Motocykla Z Anglii Do Polski, jakie formalnosc

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Sprowadzenie Motocykla Z Anglii Do Polski, jakie formalnosc

Postprzez kraso17 » 15/12/2008, 15:40

Hej

Dzisiaj wygrałem licytacje i moto jest moje

Co powinienem zrobić żeby go legalnie i bezpiecznie sprowadzić (jakie papiery wypełnić itp) znacie jakiś tanich i zaufanych przewoźników ? Słyszeliście może o takiej firmie jak Speed-TRANS?


Proszę o odpowiedzi osób które się na tym znają


Pozdrawiam
kraso17
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 28/12/2007, 15:44


Postprzez gumis » 15/12/2008, 18:07

odnosnie papierkow do wypelnienia, formalnosci a nawet kosztach juz bylo mnustwo razy wiec odp na te pytanie poszukaj. a co do konkretnei tej firmy to sie nie orientuje wiec tu daje pole do popisu userom. Ale pare innych alternatywnych firm przewozowych tez bylo omawiane,
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez Gyezet » 15/12/2008, 19:50

No temat juz był taki, ale jak bys cos nie wiedział, to spoko pisz na gg, lub priv - pomoge. Sam sprowadzałem swojego Bandziora z UK, sam załatwiałem wszystkie papiery i cos wiem na ten temat ;)
Pzdr.
Motorynka---> Wsk 125--->Jawka 50--->Ogar 50--->Wsk 175 "cross"--->MZ 150--->Hyosung GT 250 Comet -----> Bandit 600N K4 i...DR 600

Honda CBR 600 F3;]
Avatar użytkownika
Gyezet
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 10/10/2007, 20:58
Lokalizacja: Podkarpacie, okolice Krosna.



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości




na górê