Zobacz wątek - Zna ktoś niemiecki i mi pomoze ;) ?
NAS Analytics TAG

Zna ktoś niemiecki i mi pomoze ;) ?

O wszystkim
_________

Zna ktoś niemiecki i mi pomoze ;) ?

Postprzez kris » 15/12/2008, 16:43

Siiema mam taką sprawe jak zna ktos niemiecki i chciałby mi pomóc to niech tu napisze bo musze napisać prace na poziomie podstawowym bardzo niskim;D : Takie małe opowiadanie na policji gdy cos zgłaszamy cos zgubionego w czasie Perfekt .... ;D prosze pisać ;p :lol:

hehe np: coś takiego wiem wiem twórczy jestem;p
: Wczoraj gdy wracałem ze szkoły zgubiłem swój portfel w którym były moje dokumenty.
Postanowiłem go poszukać lecz nieudało mi się go znaleźć. Na drugi dzień poszedłem na policję i zgłosiłem zaginięcie mojego portfela, pan policjant powiedział że postarają się go odszukać, zostawiłem wszystkie swoje dane i powiedzieli że oddzwonią do mnie gdy zostanie znaleziony. Po 2 dniach dostałem wiadomość że portfel został znaleziony i że muszę się po niego zgłosić na Komedę policji.
Avatar użytkownika
kris
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 449
Dołączył(a): 31/1/2006, 16:23
Lokalizacja: Biała Podlaska


Postprzez SzpiceR » 15/12/2008, 17:39

az sam jestem ciekaw co wygrzbia... ja juz nic niepomogama bo mam tlyko 45% z podstawowej :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk


Postprzez Fenek16 » 15/12/2008, 17:51

Na kiedy chciałbyś to mieć? Ja bym moze napisał, ale narazie mam od ch*** samemu do zaliczenia i pracy.
CBR 600 F3
Avatar użytkownika
Fenek16
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1590
Dołączył(a): 19/11/2006, 18:39
Lokalizacja: Warszawa / Starachowice

Postprzez gumis » 15/12/2008, 18:19

zprobuj z tym. bedzie "kali chciec kali miec" ale moze 2 dostaniesz :lol:

http://translate.google.com/translate_t?sl=es&tl=pl
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez kris » 15/12/2008, 18:32

Na środe, ale jutro napisze napewno czy nic juz niezrobie i czy ktoś będzie z forumm to mógł napisać ;p bo pogadam jeszce jutro z koleżanką i zobacze co da sie zrobic :lol:
Avatar użytkownika
kris
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 449
Dołączył(a): 31/1/2006, 16:23
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez gumis » 15/12/2008, 18:40

Gestern, als er wieder von der Schule verlor seine Brieftasche, in dem sie waren meine Dokumente.
Ich habe beschlossen, sich für ihn aber nieudało Ich finde es. Am nächsten Tag ging ich zur Polizei und berichtet den Verlust meiner Brieftasche, ein Polizist gesagt, dass Sie sich bemühen, um es zu finden, ich links alle meine Daten und sagte, dass oddzwonią zu mir, wenn es gefunden wird. Nach 2 Tage bekam ich eine Nachricht, dass die Brieftasche gefunden wurde und daß ich, um ihm zu berichten, die Polizei Komeda.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Fenek16 » 15/12/2008, 18:45

gumisss napisał(a): ihn aber nieudało, dass oddzwonią zu mir, ich, um ihm zu berichten, die Polizei Komeda.


:lol: :lol: :lol:

No rzeczwiście kali mieć. Ja bym tylko słówkami się stad kierował, zero perfectu :?
CBR 600 F3
Avatar użytkownika
Fenek16
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1590
Dołączył(a): 19/11/2006, 18:39
Lokalizacja: Warszawa / Starachowice

Postprzez Taser » 15/12/2008, 18:53

Gumisss masz laske jak w banku :p
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez gumis » 15/12/2008, 18:56

mala niedorobka...w slownik zajrzy i bedzie mial te slowka co ich translator nie widzial :D

EDIT:

Gestern, als er wieder von der Schule verlor seine Brieftasche, in dem sie waren meine Dokumente.
Ich habe beschlossen, sich für ihn, aber ich konnte sie nicht finden. Am nächsten Tag ging ich zur Polizei und berichtet den Verlust meiner Brieftasche, ein Polizist gesagt, dass Sie sich bemühen, um es zu finden, ich links alle meine Daten und sagte, dass zu rufen Sie mich an, wenn sie gefunden wird. Nach 2 Tage bekam ich eine Nachricht, dass die Brieftasche gefunden wurde und daß ich, um ihm zu berichten, die Polizei.

prosze, bez PL przerywnikow :lol:


Tester...a czemu to TY chcesz mi gale zrobic?:lol: myslalem, ze to krisowi pomoglem...skoro tak bardzo chcesz odwdzieczyc sie za niego to sie dogadamy :twisted:
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez kris » 15/12/2008, 19:00

I to jest dobrze?? :lol: napewno w takim czasie jakim chciałem bo ucze sie 2 rok a nieumiem DOSŁOWNIE NIC :D zero 00000 dlatego sie pytam ;p
Avatar użytkownika
kris
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 449
Dołączył(a): 31/1/2006, 16:23
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez gumis » 15/12/2008, 19:03

nie wiem jak z czasem bo bylo translate z PL na Szwabski wiec z czasem to bedzie lipa ale jest slowo w slowo.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Taser » 15/12/2008, 19:09

Nie no mowie tylko, ze to jest lipne, jak ma byc na srode to moge jutro skrobnac, bo itak w domu siedze, mieszkalem troche u germancow i kumam ich jezyk, jedyne co by bylo do zweryfikowania to ortografia
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez andy7 » 15/12/2008, 19:11

gumisss napisał(a):Gestern, als er wieder von der Schule verlor seine Brieftasche, in dem sie waren meine Dokumente.
Ich habe beschlossen, sich für ihn aber nieudało Ich finde es. Am nächsten Tag ging ich zur Polizei und berichtet den Verlust meiner Brieftasche, ein Polizist gesagt, dass Sie sich bemühen, um es zu finden, ich links alle meine Daten und sagte, dass oddzwonią zu mir, wenn es gefunden wird. Nach 2 Tage bekam ich eine Nachricht, dass die Brieftasche gefunden wurde und daß ich, um ihm zu berichten, die Polizei Komeda.


Gumis domyslam sie, ze korzystales z " tlumaczarki " wiec bez obrazy

Wczoraj kiedy on ze szkoly zgubil swoja portmonetke niestety (czegos tu jeszcze brakuje - zdanie nie ma sensu ). W ktorym one byly moje dokumenty.

Zdecydowalem sie, sie na niego ale nieudalo uwazam to.

jak na razie jedyne poprawne zdanie to zdanie to

Am nächsten Tag ging ich zur Polizei und berichtet den Verlust meiner Brieftasche,

policjant powiedzial ze beda sie starac ( brakuje co ), oddzwonia zu mir nie ma sensu tak nikt nie mowi.

Najlepsze jest

ich links auf meine Daten - ja na lewo na moje dane :mrgreen:

Nach 2 Tage bekam ich eine Nachricht, Po 2 dni, reszta dobrze


dass die Brieftasche gefunden wurde - dobrze

und daß ich, um ihm zu berichten, die Polizei Komeda.[/quote]

i, ze ja, aby jemu powiadomic, policja

:wink:

Do autora tematu,

kolego nie wiem jak zamierzasz przejsc przez zycie, nie zawsze ktos bedzie za ciebie czy robil lekcje czy odwalal robote. Warto wiec poswiecic troche czasu i nauczyc sie czegos samemu. Podajac Ci na tacy tych pare zdan zrobilbym Ci niedzwiedzia przysluge. Zadaj wiec sobie troche trudu.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez kris » 15/12/2008, 19:22

Sam tego nigdy niezrobie zaliczam to na ocene 2 ;p potyo by zdać niezależy mi natym jezyku wogóle ucze się go 2 rok i nieumiem się przedstawić nawet ... :lol:
Avatar użytkownika
kris
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 449
Dołączył(a): 31/1/2006, 16:23
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez icid » 15/12/2008, 19:44

Andy7 Pewnie nawet twój pies nie merda ogonem na twój widok :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez gumis » 15/12/2008, 19:55

no z tlumaczki, pisalem wyzej...lepiej miec z bykami niz wcale...ale skoro taser sie zaoferowal zrobic to to zobaczymy jak mu pojdzie...

andy a skoro taki dobry jestes ze szwabskiego to wez sie pofatyguj i zrob to koledze...jak ja mialem ruski w szkole to tez bylem noga z tego to prosilem ludzi o pomoc w napisaniu. normalna rzecz.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Taser » 15/12/2008, 20:31

No gumis ma racje, trzeba sobie pomagac, jak przyjdzie czas to i ja o cos z pomoca przyjde
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez andy7 » 15/12/2008, 21:58

icid napisał(a):Andy7 Pewnie nawet twój pies nie merda ogonem na twój widok :D


Masz racje panie, nawet z zoo mnie wyrzucili :oops: :oops:
Ostatnio edytowano 15/12/2008, 22:00 przez andy7, łącznie edytowano 1 raz
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Fenek16 » 15/12/2008, 21:59

kris napisał(a):I to jest dobrze?? :lol: napewno w takim czasie jakim chciałem


Fenek16 napisał(a):
No rzeczwiście kali mieć. Ja bym tylko słówkami się stad kierował, zero czasu PERFEKT :?
CBR 600 F3
Avatar użytkownika
Fenek16
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1590
Dołączył(a): 19/11/2006, 18:39
Lokalizacja: Warszawa / Starachowice

Postprzez Taser » 16/12/2008, 13:20

: Wczoraj gdy wracałem ze szkoły zgubiłem swój portfel w którym były moje dokumenty.
Postanowiłem go poszukać lecz nieudało mi się go znaleźć. Na drugi dzień poszedłem na policję i zgłosiłem zaginięcie mojego portfela, pan policjant powiedział że postarają się go odszukać, zostawiłem wszystkie swoje dane i powiedzieli że oddzwonią do mnie gdy zostanie znaleziony. Po 2 dniach dostałem wiadomość że portfel został znaleziony i że muszę się po niego zgłosić na Komedę policji.

Gestern als ich aus der Schule nach Hause ging, habe ich mein Geldbeutel werloren, wo alle meine dokumente waren. Ich suchte ihn doch ich habe ihn nich gefunden. Den Tag darauf ging ich zur Polizei wo ich alles gemeldet habe. Der Polizist hat mir versprochen das er nach dem Geldbeutel suchen wird. Ich habe alle meine Personalien hinterlassen und der Polizist hat mir versprochen zuruck zu rufen wen er fundich wird. Nach Zwei Tagen habe ich eine Nachricht erhalten das die Polizisten den Geldbeutel gefunden haben und das ich ihn nur abholen muss.


Musisz sobie sprawdzic ortografie, bo napewno sa bledy, ale merytorycznie i gramatycznie jest dobrze.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr