Zobacz wątek - "Pętla śmierci" - artykuł z onet.pl
NAS Analytics TAG

"Pętla śmierci" - artykuł z onet.pl

O wszystkim
_________

"Pętla śmierci" - artykuł z onet.pl

Postprzez Sureal » 9/12/2008, 14:47

Przeczytajcie sobie ten artykuł.

http://wiadomosci.onet.pl/1521517,2677, ... skart.html

Napiszcie co o tym sÄ…dzicie.

Pozdrawiam
Sureal
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30/6/2008, 23:41
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Leitho » 9/12/2008, 14:51

pianka to w ot juz wklejal
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL


Postprzez Sureal » 9/12/2008, 15:08

Demnnn...

Przestałem zerkać na OT z 2 miesiące temu.

Najbardziej mnie bawią komenty pod artykułem:
1."ja jak widzę motocykl w lusterku to włączam spryskiwacze w moim cherokee"
2. "ja z kumplem rzucam shake (szejk z mcdonalds) w takich..."

Ludzie mają zajebistą wyobraźnie i chyba dużo kasy na lusterka/żęby...
Sureal
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30/6/2008, 23:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez falconiforme » 9/12/2008, 15:14

Artykuł pozytywny.
Koleś szukał przez 3 miechy i znalazł chyba trzech psycholi.

Na 750 000 motocykli, to można tylko powiedzieć że wyjątek potwierdza regułę.
Pętla to bajki. Więcej jest narkomanów, pedofilów i pijanych niż takich debili.
Jeden dekiel na 100 000 to wybaczcie ale wszędzie się znajdą takie fantastyki.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Flow » 9/12/2008, 15:18

albo wymyslili sobie historyjke z Markiem i Jackiem :) Jacek to zly i szalony, Marek spokojny i czujny,proooosze Was. bajka i tyle.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Nigoss » 9/12/2008, 15:32

Nom zgadzam sie, ze to bajka. Jakis redaktorzyna nie mial o czym pisac wiec wymyslil taka historie. A ludzi w to wierza ehh..
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01

Postprzez wikples » 9/12/2008, 15:37

Na mój gust, bajkopisarstwo, komentarze idiotyczne, tak jak większosc kierowców katamaranów.
Avatar użytkownika
wikples
Bywalec
 
Posty: 969
Dołączył(a): 24/1/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez adam_89 » 9/12/2008, 15:40

jak dla mnie ŻENADA! szkoda czytać
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez indor » 9/12/2008, 15:45

Nikt z was nie może powiedzieć na pewno że to bajka, możecie mieć tylko własne zdanie na podstawie własnych domysłów. Ja myślę że są tacy ludzie. I chyba jestem w pewnym sensie w stanie zrozumieć ich decyzje. A czy ja wiem czy tacy debile ? Skoro i tak jeżdżą szybko i na granicy to po co mają zostać kalekami ? Wolą zginąć. Myślę że nie jeden motocyklista siedzący dziś na wózku lub leżący sparaliżowany cały w łóżku żałuje że sam na ten pomysł nie wpadł.

Ale komentarze ludzi są boskie. Przecież jak bym dostał shejkiem to chyba bym gościowi krzywdę zrobił. A lusterko :) sam żadnego jeszcze nie urwałem bo chyba nie miałem jeszcze powodu by to robić, ale mój znajomy zaliczył już dwa z buta i jak najbardziej się należało katamaranowi.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez Wombat » 9/12/2008, 16:12

Tak, tylko dziwnie zalatuje bajkÄ…... Anonimowy Jacek... :lol:

na razie jedno lusterko na koncie. Najpierw gość widząc mnie w lusterku na skrzyżowaniu silnie utrudniał mój dojazd na czoło "konwoju" a kilkaset metrów dalej korzystając z okazji usiłował mnie zepchnąć swym puntem do rowu. Nie mam żadnych wyrzutów sumienia z powodu tego co zrobiłem. Cham, ch*j i sk*syn....
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez indor » 9/12/2008, 16:33

Moim zdaniem dobrze zrobiłeś... jak tacy potracą kilka lusterek może dojdą w końcu do wniosku że lepiej zjechać i ustąpić miejsca.

A czy zalatuje bajka ? No trochę tak. Ale wykluczyć tego nie możemy... Trudno żeby nie dbał o anonimowość gdy nawet Ci najbardziej szaleni motocykliści potępiają (słusznie zresztą) ten pomysł z pętlą. W Polsce jest sporo motocyklistów i będzie ich coraz więcej są ludzie robiący głupsze rzeczy niż "pętla" więc nie mam powodów by zakładać że jest to tylko bajka.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez Pawcio415 » 9/12/2008, 16:37

Moze ktos kiedys cos takiego uzywal do jazdy.
Teraz plota poszla i tylko my jako motocyklisci na tym tracimy bo ludzie mysla o nas jak o idiotach na dwoch kolkach.
Podslyszeli kiedys bajeczke o petli i nie majac pojecia o czym mowia uwazaja,ze przewazajaca wiekszosc bikerow tak robi.
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk, Newbridge

Postprzez Borax » 9/12/2008, 17:03

Ktos kiedys puscil plote a media podchwycily. Jak zaczeto to w kolko powtarzac, to wreszcie mogl znalezc sie idiota ktorego to zainspirowalo i rzeczywiscie sie "zapetlil".
Borax
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16/3/2008, 21:43

Postprzez pablomotors » 9/12/2008, 17:14

W każdej plotce jest ziarno prawdy. Ja jednak sądzę, że to bajka.
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu

Postprzez skwy » 9/12/2008, 18:33

Czasami znajdujÄ… sie psychole przekraczajÄ…cy granice rozsÄ…dku
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez Kula07 » 9/12/2008, 18:45

artykul nie jest moze az taki drastyczny,jak komentarze ludzi
k***a nie mialem pojecia ze jest tylu idiotow czekajacych na smierc motocyklisty!!! przeciez to co oni wypisuja sie w glowie nie miesci! nigdy bym nie przypuszczal ze koles jadacy przede mna puszka moze czekac az zaczne go wyprzedzac,tylko po to zeby zepchnac mnie do rowu!!!
naprawde brak slow...
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki

Postprzez falconiforme » 9/12/2008, 19:28

Dla mnie taki zwis na szyi niczego nam nie gwarantuje i siÄ™ kompletnie nie sprawdza.
Najmniejsza gleba i paraliż gotowy i to przy małej prędkości.
Do tego możemy być wleczeni przez motocykl, zero gwarancji.

Bajka i Åšciema. To wszystko nie trzyma siÄ™ kupy.
Ci ludzie muszą być wymyśleni. Czemu nie chcą się ujawnić?
Z jednej strony są psycholami z problemami i linką, a z drugiej strony martwią się o rodzinę i są strasznie opiekuńczy.?? Śmiechu warte takie brednie.

Do tego linka jest przeciwieństwem tego co w motocyklistach jest najpiękniejsze - czyli adrenalina. A NIE paniczny strach.
Nikt nie chce umierać wszyscy chcą tylko podjechać pod granicę przyczepności opon i nie dalej.
Nikt nie chcę się bać tylko pokonywać swoje umiejętności. A strach w niczym nam nie pomaga i nie sprawia nam przyjemności.
Dlatego linka kompletnie nie ma sensu i nie ma zastosowania.
Bajka przez duże B.

A co do komentarzy to wiadomo. Wrzeszczą na motocyklistów a sami piszą takie rzeczy, że każdy motocyklista przy nich to święty.
Naprawdę brak słów mi jak czytam nie to co piszą nie ludzie tylko zwierzęta. Ciężko nazwać ich jakkolwiek.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez indor » 9/12/2008, 20:48

falconiforme... zgadzam się z Tobą w 100% ... ale pamiętaj że Ty o tym wiesz że ta linka jest bez sensu, ja o tym wiem i wy tez wiecie... ale weź pod uwagę że ludzie którzy są neandertalczykami, takie głąby kompletne z ulicy które pisać nie potrafią a handlują powiedzmy narkotykami też sobie może kupić motorek... dodam że ja nie uważam że akurat ten artykuł opowiada o realnych konkretnych ludziach... uważam po prostu że tacy goście mogą być... może jest ich 5 może 20 ale na pewno jest co najmniej jeden...
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez falconiforme » 9/12/2008, 21:21

Zaburzenia osobowości - wytłumaczenie naukowe

Ludzie, którzy narażają własne życie mają zaburzenia osobowości i powinni się leczyć. Życie ludzkie jest najwyższą wartością i jeżeli ktoś świadomie naraża się na śmierć, kaleczy czy ryzykuje życie swoje czy innych osób jest człowiekiem niezrównoważonym psychicznie. Szczytem egoizmu jest narażanie własnej rodziny - osób dla których się żyje na takie straty moralne. Żyjąc w rodzinie nie żyjemy już dla samych siebie tylko dla tych których kochamy i ich dobro powinno być dla nas głównym celem. Nie jest to bynajmniej chrześcijańskie przesłanie, ale etyczne, zdroworozsądkowe i racjonalne. Ludzie, którzy robią rzeczy takie jak Ci w artykule mają poważne problemy ze sobą - szkoda tylko, że narażają innych na głupią śmierć a swoje rodziny na taki stres. Psychoterapia jest skuteczna tylko dla tych którzy rzeczywiście chcą się mzienić i naprawić swoje życie. I dojrzeć do tego, aby przestać widzieć świat przez pryzmat wyłącznie siebie samego. A największą wolnością jest wybór - mogę ryzykować zycie, mogę z nim zrobić co chcę, ale tego nie robię. To jest właśnie wolność. Ci ludzie nie są wolni, są niewolnikami swoich emocji i wewnętrznego bólu, który potrafią wyrazić autoagresją.


Więc to są psychole a nie zdrowi na umyśle ludzie.
A ten artykuł to kpina. Ciekawe czy jeden z tych szaleńców nie podawał się za Napoleona Bonaparte.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Invi » 9/12/2008, 21:21

Bajki.
2 metrowa linka? Ciekawe co by gdyby się poluzowała i wkręciła np w koło.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê