Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Wymiana koła w motocyklu - warsztat...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Wymiana koła w motocyklu - warsztat...

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Wymiana koła w motocyklu - warsztat...

Postprzez Åšcigacz » 8/12/2008, 20:26

Dyskusja na temat: Wymiana koła w motocyklu - warsztat Ścigacz.pl
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Wymiana koła w motocyklu - warsztat Ścigacz.pl
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 20:26

Żenada! Myślałem ze ten portal jest poważniejszy ale jak widze zamieszcza sie tu insturikcje obslugi cepa!!!<br><hr>Birol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 20:39

a mi się podoba. znam wielu ludzi którzy traktują motocykl czysto rozrywkowo i boja się nawet najprostszych czynności serwisowych.
Co dla Ciebie może być "proste jak cep" innym może przysporzyć niemałych trudności.

lovtza..przednie koło w endurakach jest zazwyczaj WIĘKSZE od tylniego :) ale co do wagi zgadzam się, jest zazwyczaj lżejsze i łatwiejsze do wyjęcia <br><hr>Sabathius
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 20:43

Bardzo dobre. Serwisy za zdjecie i zalozenie kola przy wymiane opon biora po 50 zeta! Juz lepiej samemu sobie te kola zdjac i potem zamontowa. <br><hr>Tony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 21:44

eee tam, w innych serwisach mozna przeczytac wiecej porad i do tego lepszych porad... zadna rewelacja...<br><hr>phi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 22:07

Fachowiec w filmiku raczej mało rozmowny :) Redaktor sam mówił jak mechanik, a żeby głupio nie wyszło, na koniec swojego stwierdzenia dodawał pytanie "prawda?". Ogólnie artykuł moim zdaniem ciekawy ale jednak poruszył chyba najłatwiejszy (może poza wymianą żarówki) aspekt majsterkowania przy motocyklu.
Zastanawia mnie też sens pisania takiego 'poradnika', bo jeśli ktoś nie ma pojęcia o mechanice to nawet z tak dobrą instrukcją jak ta nie zabierze się do rozbierania swojej maszyny, a z drugiej strony jak ktoś zna się na tych sprawach to takiego poradnika nie potrzebuje...
Pozdrawiam<br><hr>faja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 22:17

Komentatorzy napisał(a):Żenada! Myślałem ze ten portal jest poważniejszy ale jak widze zamieszcza sie tu insturikcje obslugi cepa!!!<br><hr>Birol<br>
jak chcesz to gdzieś może w muzeum znajdziemy dla ciebie jakiegoś cepa i zamieścimy instrukcję obsługi :) <br><hr>Ron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 22:47

żenada jesli ktos nie wie jak zmienic koło to po kiego mu motocykl ... tez myślałem ze portal dla poważnych a tu prosze... ;( napiszcie jeszcze jak zatankowac moto bo moze co niektórzy nie wiedza tylko na orlenie pan im tankuje...<br><hr>pavlorbr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 23:25

Komentatorzy napisał(a):Fachowiec w filmiku raczej mało rozmowny :) Redaktor sam mówił jak mechanik, a żeby głupio nie wyszło, na koniec swojego stwierdzenia dodawał pytanie "prawda?". Ogólnie artykuł moim zdaniem ciekawy ale jednak poruszył chyba najłatwiejszy (może poza wymianą żarówki) aspekt majsterkowania przy motocyklu.
Zastanawia mnie też sens pisania takiego 'poradnika', bo jeśli ktoś nie ma pojęcia o mechanice to nawet z tak dobrą instrukcją jak ta nie zabierze się do rozbierania swojej maszyny, a z drugiej strony jak ktoś zna się na tych sprawach to takiego poradnika nie potrzebuje...
Pozdrawiam<br><hr>faja<br>
z tego co zobaczyłem w filmiku to ma być jakaś seria a akurat w tej była za prezentowana wymiana koła, poczekajmy może w następnych będzie coś bardziej skomplikowanego. Duzy plus że mimo zimy i chlapy za oknem chłopaki nie zapadli w sen zimowy i nie obudzili się dopiero na wiosnę tylko coś robią przez 12 miesięcy w roku <br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 23:28

Komentatorzy napisał(a):eee tam, w innych serwisach mozna przeczytac wiecej porad i do tego lepszych porad... zadna rewelacja...<br><hr>phi<br>
w innych serwisach można też przeczytać o kłopotach Boruca z alkoholem lub co kupić pod choinkę <br><hr>Paweł_01
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 23:30

Komentatorzy napisał(a):żenada jesli ktos nie wie jak zmienic koło to po kiego mu motocykl ... tez myślałem ze portal dla poważnych a tu prosze... ;( napiszcie jeszcze jak zatankowac moto bo moze co niektórzy nie wiedza tylko na orlenie pan im tankuje...<br><hr>pavlorbr<br>
z tego co zobaczyłem w filmiku to ma być jakaś seria a akurat w tej była za prezentowana wymiana koła, poczekajmy może w następnych będzie coś bardziej skomplikowanego. Duzy plus że mimo zimy i chlapy za oknem chłopaki nie zapadli w sen zimowy i nie obudzili się dopiero na wiosnę tylko coś robią przez 12 miesięcy w roku<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/12/2008, 03:05

prosze podajcie wiecej stron z tak przydatnymi fiszkami lub skąd można ściągnąć pełne wersje istrukcji technicznych motocykli <br><hr>fz1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/12/2008, 09:42

Komentatorzy napisał(a):Fachowiec w filmiku raczej mało rozmowny :) Redaktor sam mówił jak mechanik, a żeby głupio nie wyszło, na koniec swojego stwierdzenia dodawał pytanie "prawda?". Ogólnie artykuł moim zdaniem ciekawy ale jednak poruszył chyba najłatwiejszy (może poza wymianą żarówki) aspekt majsterkowania przy motocyklu.
Zastanawia mnie też sens pisania takiego 'poradnika', bo jeśli ktoś nie ma pojęcia o mechanice to nawet z tak dobrą instrukcją jak ta nie zabierze się do rozbierania swojej maszyny, a z drugiej strony jak ktoś zna się na tych sprawach to takiego poradnika nie potrzebuje...
Pozdrawiam<br><hr>faja<br>
Komentatorzy napisał(a):z tego co zobaczyłem w filmiku to ma być jakaś seria a akurat w tej była za prezentowana wymiana koła, poczekajmy może w następnych będzie coś bardziej skomplikowanego. Duzy plus że mimo zimy i chlapy za oknem chłopaki nie zapadli w sen zimowy i nie obudzili się dopiero na wiosnę tylko coś robią przez 12 miesięcy w roku <br><hr>Tomek <br>
Ściągają. ścigacz.pl? Raczej ściągacz.pl<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/12/2008, 09:47

Komentatorzy napisał(a):Fachowiec w filmiku raczej mało rozmowny :) Redaktor sam mówił jak mechanik, a żeby głupio nie wyszło, na koniec swojego stwierdzenia dodawał pytanie "prawda?". Ogólnie artykuł moim zdaniem ciekawy ale jednak poruszył chyba najłatwiejszy (może poza wymianą żarówki) aspekt majsterkowania przy motocyklu.
Zastanawia mnie też sens pisania takiego 'poradnika', bo jeśli ktoś nie ma pojęcia o mechanice to nawet z tak dobrą instrukcją jak ta nie zabierze się do rozbierania swojej maszyny, a z drugiej strony jak ktoś zna się na tych sprawach to takiego poradnika nie potrzebuje...
Pozdrawiam<br><hr>faja<br>
Komentatorzy napisał(a):z tego co zobaczyłem w filmiku to ma być jakaś seria a akurat w tej była za prezentowana wymiana koła, poczekajmy może w następnych będzie coś bardziej skomplikowanego. Duzy plus że mimo zimy i chlapy za oknem chłopaki nie zapadli w sen zimowy i nie obudzili się dopiero na wiosnę tylko coś robią przez 12 miesięcy w roku <br><hr>Tomek <br>
ÅšciÄ…gajÄ…. I usuwajÄ… komentarze.
ścigacz.pl? Raczej ściągacz.pl.
Każdy o tym wie.<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/12/2008, 10:47

Widac ze pomysl z WARSZTATEM sie podoba. Osobiscie czekam na opisy wymiany tloka, korby, regulacje zaworow, oceny stanu cylindra itp<br><hr>Crazy supermoto.pl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/12/2008, 11:06

Komentatorzy napisał(a):Fachowiec w filmiku raczej mało rozmowny :) Redaktor sam mówił jak mechanik, a żeby głupio nie wyszło, na koniec swojego stwierdzenia dodawał pytanie "prawda?". Ogólnie artykuł moim zdaniem ciekawy ale jednak poruszył chyba najłatwiejszy (może poza wymianą żarówki) aspekt majsterkowania przy motocyklu.
Zastanawia mnie też sens pisania takiego 'poradnika', bo jeśli ktoś nie ma pojęcia o mechanice to nawet z tak dobrą instrukcją jak ta nie zabierze się do rozbierania swojej maszyny, a z drugiej strony jak ktoś zna się na tych sprawach to takiego poradnika nie potrzebuje...
Pozdrawiam<br><hr>faja<br>
Komentatorzy napisał(a):z tego co zobaczyłem w filmiku to ma być jakaś seria a akurat w tej była za prezentowana wymiana koła, poczekajmy może w następnych będzie coś bardziej skomplikowanego. Duzy plus że mimo zimy i chlapy za oknem chłopaki nie zapadli w sen zimowy i nie obudzili się dopiero na wiosnę tylko coś robią przez 12 miesięcy w roku <br><hr>Tomek <br>
Komentatorzy napisał(a):Ściągają. I usuwają komentarze.
ścigacz.pl? Raczej ściągacz.pl.
Każdy o tym wie.<br><hr>.<br>
Proszę o konkretne przykłady. Nie potrafisz wypowiedzieć się kulturalnie to się nie dziw, że ktoś usunie Twój komentarz. W innych przypadkach raczej nie interweniuję.<br><hr>Gelo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/12/2008, 14:48

super pomysł, sam szukałem informacji na temat podstawowych napraw motocykla, pozdrawiam
<br><hr>Kr2ys2tof
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2008, 09:37

Myślę że warto wspomnieć o "podpompowaniu" hamulców przed jadą po wymianie kół, ponieważ przy rochyleniu klocków w celu łatwiejszego zamontowania koła, klocki nie przylegają do tarczy. W takim przypadku po pierwszym naciśnięciu hamulca pompka hamulcowa może nie wytworzyć odpowiedniego przesunięcia klocków, aby te zblokowały tarczę. W skrócie-po pierwszym naciśnięciu na hamulec motocykl pędzi jak pędził a drogi ubywa.<br><hr>mors
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2008, 10:54

A to przeprasza, filmu nie oglądałem. Pozdro<br><hr>mors
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2008, 10:55

A to przepraszam, filmu nie oglądałem. Pozdro<br><hr>mors
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê