Zobacz wątek - Suzuki gsx-r 1000 k8 , problem , pękające ramy , defekt
NAS Analytics TAG

Suzuki gsx-r 1000 k8 , problem , pękające ramy , defekt

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Suzuki gsx-r 1000 k8 , problem , pękające ramy , defekt

Postprzez Flow » 2/12/2008, 20:38

Witam

moj znajomy napisał(a):siema jacol !
słuchaj, kupiles k8 ? jaka pojemnosć ? ja tez zastanawiam sie nad 1000 k8 ale kurwa boje sie tych pękających ram, bo jest afera z tym ;( do konca grudnia musze sie zdecydowac, ale chyba postawie na cebre :D na styczen chce juz miec moto nowe ! kwestia jakie...


napisal mi ta wiadomosc znajomy ale nigdzie w necie nie moglem sie nic dowiedziec apropo tego problemu, slyszal ktos o pekajacych ramach w k8 ?
wydawalo mi sie ze w k6 byl ten problem.

z góry dzieki za informacje ;)

pozdrawiam Flow
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50


Postprzez Nigoss » 2/12/2008, 20:40

Wedlug mnie to kolejna plota. Komus sie zdarzylo i teraz gadka, ze niby w kazdym. Wlozmy takie newsy w bajki.
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01


Postprzez dambandit » 2/12/2008, 20:56

Jak mu się podoba k8 to niech kupuje . Mnie stać finansowo na k6 , podobno ramy pękają jednak nie mam zamiaru się tym przejmować .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez Meciek » 2/12/2008, 21:51

Ja też uważam że to plota w która nie należy wierzyć.skoro masz k8 to powinieneś mieć na nią jeszcze gwarancje?! ja mam tylko nadzieję że na k6 ten problem się skoczył i moja k7 jest bezpieczna:)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Majkel22 » 2/12/2008, 22:08

Ludzie sami się nakręcają, jeden powie ze rama pęka i juz idzie fama bo kiedys komus pękła od ostrego katowania albo po jakims dzwonie, tak to by we wszystkich pękały.
GSX-R 1000 K4
&
Bandit 600 S
Avatar użytkownika
Majkel22
Świeżak
 
Posty: 190
Dołączył(a): 3/11/2008, 13:43
Lokalizacja: LBN

Postprzez Majkel22 » 2/12/2008, 22:36

temat kiedys czytałem, a co do tych pękających ram to nie mam 100% przekonania, moze to były jakies fabryczne usterki, nie mam pojęcia, tylko ze jezeli któs sobie kupi nówkę to raczej sie nie powinien tym przejmowac. tak czy inaczej ja sie nie spotkałem zeby komus z moich znajomych cos takiego sie przydarzyło w gixerze, ale mozesz mnie poprawic bo to tylko moje odczucie. Może i pekają.
GSX-R 1000 K4
&
Bandit 600 S
Avatar użytkownika
Majkel22
Świeżak
 
Posty: 190
Dołączył(a): 3/11/2008, 13:43
Lokalizacja: LBN

Postprzez Flow » 2/12/2008, 22:42

Majkel22 napisał(a): Może i pekają.

trzymajmy sie jednak wersji ze tego nie robią :D
w koncu k8 to rocznik z tego roku wiec juz bylyby jakies słychy o takich cudach,koniec sezonu a nowki ktos napewno kupowal,na razie nic nie slyszalem ale w sumie on teraz sam mnie sie pyta czy to ta sama rama co k6 wiec chyba jednak nie mial zbyt dobrego zrodla jesli zaczyna w to watpic i pyta sie czy moi znajomi o tym slyszeli.

mysle zeby tematu nie zamykac bo moze jeszcze ktos napisze apropo tego moto w przyszlosci, w koncu jest nowe wiec osob kupujacych je bedzie przybywac a razem z nimi opinie i usterki ;) oby tych ostatnich bylo jak najmniej ;) pozdro i dzieki
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez _OUTLAW_ » 2/12/2008, 22:49

Meciek napisał(a):Ja też uważam że to plota w która nie należy wierzyć.skoro masz k8 to powinieneś mieć na nią jeszcze gwarancje?! ja mam tylko nadzieję że na k6 ten problem się skoczył i moja k7 jest bezpieczna:)


Maciek a k6=2006 rok? a k7=2007?

eneasz napisał(a):
Majkel22 napisał(a):Ludzie sami się nakręcają, jeden powie ze rama pęka i juz idzie fama bo kiedys komus pękła od ostrego katowania albo po jakims dzwonie, tak to by we wszystkich pękały.

Przeczytaj ten temat, tu pekaly prawie nowki.
viewtopic.php?t=11541&postdays=0&postorder=asc&start=60


zgadza sie takich tematów jest mnóstwo , nie tylko na polskich forach.

Majkel22 napisał(a):temat kiedys czytałem, a co do tych pękających ram to nie mam 100% przekonania, moze to były jakies fabryczne usterki, nie mam pojęcia, tylko ze jezeli któs sobie kupi nówkę to raczej sie nie powinien tym przejmowac. tak czy inaczej ja sie nie spotkałem zeby komus z moich znajomych cos takiego sie przydarzyło w gixerze, ale mozesz mnie poprawic bo to tylko moje odczucie. Może i pekają.


z tym Majkielu róznie bywa :evil:
Ostatnio edytowano 2/12/2008, 22:54 przez _OUTLAW_, łącznie edytowano 1 raz
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni

Postprzez Flow » 2/12/2008, 22:52

Meciek napisał(a): mam tylko nadzieję że na k6 ten problem się skoczył i moja k7 jest bezpieczna:)

czyt ze zrozumieniem Outlaw
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez _OUTLAW_ » 2/12/2008, 22:55

Flow napisał(a):
Meciek napisał(a): mam tylko nadzieję że na k6 ten problem się skoczył i moja k7 jest bezpieczna:)

czyt ze zrozumieniem Outlaw


nie wiesz o co chodzi to sie nie wcinaj u Macka ogladalem fotki a ma wpisane ze jest to gixxer z 2006 dlatego pytam czemu pisze że to k7
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni

Postprzez Flow » 2/12/2008, 23:03

wiec napisz mu to na priva a nie zasmiecasz temat , czujesz sie fajny przez to?
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez dambandit » 2/12/2008, 23:05

eneasz napisał(a):
Majkel22 napisał(a):Ludzie sami się nakręcają, jeden powie ze rama pęka i juz idzie fama bo kiedys komus pękła od ostrego katowania albo po jakims dzwonie, tak to by we wszystkich pękały.

Przeczytaj ten temat, tu pekaly prawie nowki.
viewtopic.php?t=11541&postdays=0&postorder=asc&start=60


Chciał bym tu troche nawiązać do twojego motoru , jak wiadomo jeździsz kawasaki ninja 6 , które też miało problemy z pękającymi ramami ( ogólnie ten motocykl też bardzo mi się podoba i nie zawachał bym się go kupić mimo jakiś głupich mitów ) . Do czego zmierzam , akurat też podobają mi się gsx-r najbardziej ze sportów . Chodzi mi o to że ludzie powinni kupować te motory na widok których szybciej bije im serce , a nie rezygnować z mażeń o danym motocyklu z powodu jakiś mitów i pewnych problemach , bo która marka ich nie ma .
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez palgumeniedusze » 3/12/2008, 00:13

ale to nie mity "HELOOOOŁ" ramy pekaly w ninjach i pekaly w giexach.....w vtr tez widzialem w gsr itp itd ....coz rama nie jest niezniszczalna!!!
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Sebastian » 3/12/2008, 09:01

Witam Pytałem o pękające ramy w gsxr - ach K5 - 6 1000 i k6 - k7 600 i 750 Suzuki Jaskłowski w Warszawie i powiedzieli że tak się dzieje od latania na gumie i niewłaściwego lądowania Wcale się tego nie wypierali Więc to nie mity tylko brak umiejętności Przed zakupem warto sprawdzić stan łożyski główki ramy i można mieć pewną wiedzę o eksploatacji moto Chyba że sprzedawca jest "sprytny'' i wymieni łożyska Pozdro
Sebastian
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 26/9/2006, 09:59
Lokalizacja: Wawa

Postprzez palgumeniedusze » 3/12/2008, 12:06

łozysko wcale nie musi byc luzne od latania na gumie....niestety polskie dorgi bardzo czesto zmuszaja nas do dokrecania glowki ramy albo wymieny lozyska!!
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Sebastian » 3/12/2008, 13:23

To prawda ale moto 2 - 3 letnie z przebiegiem ok. 15 tys. z łożyskami do wymiany? To trochę dziwne przy rozsądnej jeździe
Sebastian
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 26/9/2006, 09:59
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Wombat » 3/12/2008, 13:28

Sebastian napisał(a):To prawda ale moto 2 - 3 letnie z przebiegiem ok. 15 tys. z łożyskami do wymiany? To trochę dziwne przy rozsądnej jeździe


niekoniecznie. Wystarczy że przez całe lato codziennie jeżdżąc z domu przejeżdżasz szybciej przez to samo torowisko PKP co zwykle... 3 lata i 15tysi to w sam raz na nasze kaprawe drogi.
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Flow » 3/12/2008, 14:32

hmm coraz bardziej sie zastanawiam czy nie opchnac gixa poki to nowka z 0km przebiegu i kupic honde 1000rr , chcialem wlasnie w przyszlym sezonie polatac troche na gumie a jesli i k5 i k6 i k7 mialy z tym problemy to moze i k8 , nie wiem suzuki nie wyciaga wniosków ? ludzie tak meczą hondy w stuntach i pekajacych ramach nie slyszalem. tez szalec nie bede bo moc prawie 200 kucy (chce kupic odrazy wydech chyba jardine lub yoshi wiec bedzie to 200) to nie przelewki i jedyne gumy jakie chcialbym robic to delikatne podnoszenie kola , na trenowanie kupie sobie raczej jakiegos pieska zeby pomeczyc, kurde nie chce mi sie bawic znow w sprzedawanie,zamienianie,rejestrowanie itd , zwlaszcza ze w lodzi w kolejce czasem stac sobie mozna po 2-3h i to pare razy zeby cos zalatwic...
chyba jednak pozostane wierny suzuce,trzeba dac szanse ;)) sprawdzimy ją :D
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Sebastian » 3/12/2008, 15:23

W k8 jest jest trochę inna rama niż K5 -6 K8 ma o 1 spaw z boku mnie więc może coś tam poprawili i raczej nie ma co wpadać w panikę Tam gdzie pytałem o ramy nie mieli ani jednego przypadku pęknięcia a trochę tych sprzętów stało w różnym stanie tzn po dzwonach, szlifach większych i mniejszych i właśnie te " feralne" modele Może jeszcze wszystko przed nimi Więc nie tak łatwo popsuć Pozytywne jest jednak to że się nie wypierają że nic takiego nie występuje w tych modelach
Ostatnio edytowano 4/12/2008, 08:34 przez Sebastian, łącznie edytowano 1 raz
Sebastian
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 26/9/2006, 09:59
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Flow » 3/12/2008, 19:23

MOJ ZNAJOMY napisał(a):D:D byłem dzisiaj w profi :D Stary biore gixa k7,k8 !!!!!!!!!!!!!!!!!! daje gwarancje na rame suzuki motor poland, gdybys cos sie dzialo to byla by akcja wielka o tym. Po gwarancji jak cos takiego sie dzieje to wymieniaja taka rame ;] staaaaaaaaaaaary jak ja ci zazdroszcze teraz !!!!!!!!:D siedzialem na rrce i gixu :D bez porownania ! wole gixa !! :D

wiec juz wysztko wiemy :)
uff juz troche lepiej sie czuje ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Następna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr