Zobacz wątek - Szkoła jazdy w Poznania
NAS Analytics TAG

Szkoła jazdy w Poznania

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Szkoła jazdy w Poznania

Postprzez midori » 30/10/2008, 14:23

Witam,
ponieważ woj. zachodniopomorskie ma dziwną politykę dot. egzaminów i na kategorię A można zdawać tylko do końca tego miesiąca (i w Szczecinie i w Koszalinie) zdecydowałam się zdawać w Poznaniu... No i chciałabym kilka godzin na zapoznanie się z trasą - czy możecie mi polecić którąś szkołę?
midori
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/10/2008, 13:54
Lokalizacja: Szn/Pzń/...


Postprzez KawiarzErPiontacz » 2/11/2008, 22:05

autoszkola "high" na chwaliszewie,

maja tam profesjonajne kursy
Avatar użytkownika
KawiarzErPiontacz
Świeżak
 
Posty: 76
Dołączył(a): 31/10/2008, 18:11


Postprzez kociol » 6/11/2008, 16:29

trasa jest bardzo prosta egzaminator oddzywa sie zaledzie 3-4 razy za kazdym razem mowiac "prosze skrecic w prawo"

wystarczy ze bedziesz jechal spokojnie 40-50 km/h, kontrolujac znaki poziome oraz pionowe zeby nie popelnic bledu i masz zdane !

na twoim miejscu naprawde nie tracilbym kasy na dodatkowe lekcje na tej trasie, ja 1 raz widzialem ja na egzaminie a tak caly kurs siedzialem na placu bo nie bylo czasu na miasto i wyjezdzilem zaledzie 7-8h i zdawalem tylko raz :lol:
kociol
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11/7/2008, 10:08
Lokalizacja: ÅšREM

Postprzez midori » 1/12/2008, 12:56

Bardzo dziękuję za rady. Niestety, muszę sobie wziaćjazdy, bo jeżdżenie po Poznaniu, z rondami, gdzie są światła etc., to za dużo dla mnie... Za bardzo się rozbestwiłam jeżdząc autkiem :roll:
midori
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/10/2008, 13:54
Lokalizacja: Szn/Pzń/...

Postprzez hugo2003 » 3/12/2008, 19:12

midori napisał(a):Bardzo dziękuję za rady. Niestety, muszę sobie wziaćjazdy, bo jeżdżenie po Poznaniu, z rondami, gdzie są światła etc., to za dużo dla mnie... Za bardzo się rozbestwiłam jeżdząc autkiem :roll:



kolego autka dotycza takie sameprzepisy jak moto.... a po 2 "rondo ze swiatlami" to zwykla krzyzowka.... co do tradycyjnego ronada to zasada prosta:
pinluj strzalek z kotrgo pasa mozna skrecac itp przed wjazdem na rondo
na rondzie tranwaj ma pierwszenstwo pod warunkiem ze juzjest na przed rondem nie!! no i tak samo inne pojazdy ... wyjaqtek na sygnale pojazdy....
Motorynka Pony

WSK 125 (1983r)

MZ ETZ 251

GSX 600F

ZX 9 R (moje oczko w głowie)
Avatar użytkownika
hugo2003
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 18/9/2006, 10:23
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê