Zobacz wątek - SUZUKI RGV 250
NAS Analytics TAG

SUZUKI RGV 250

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

SUZUKI RGV 250

Postprzez papciu17 » 24/10/2008, 21:57

witam. poszukuje na forum osób, które maja w posiadaniu Suzuki RGV 250. chciałbym zasiegnac troche info na temat moto bo z neta to sie dowiaduje tyle co nic. z góry dziekuje i pozdrawiam.
papciu17
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 12/6/2008, 14:36
Lokalizacja: Głogów


Postprzez Leitho » 24/10/2008, 23:18

szczerze watpie zeby byl ktos tutaj, kto ma takiego szrota
btw jesli chcesz kupic, z calego serca radze Ci - nie rob tego bledu
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL


Postprzez Flow » 24/10/2008, 23:38

szrota? hmm moze cudem nie jest ale moto to moto,kazde lepsze niz mpk ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez papciu17 » 25/10/2008, 10:59

własnie nie wiem czy to szrot czy nie szrot, chcialem sie dowiedziec jak z awaryjnoscia i dostepnoscia czesci.
papciu17
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 12/6/2008, 14:36
Lokalizacja: Głogów

Postprzez Leitho » 25/10/2008, 14:35

15 letni 2 suw, mowi samo za siebie
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez skwy » 25/10/2008, 18:42

Leitho napisał(a):szczerze watpie zeby byl ktos tutaj, kto ma takiego szrota
btw jesli chcesz kupic, z calego serca radze Ci - nie rob tego bledu


Czemu twierdzisz że to szrot???? :?:

15lat i co? Już bania?!

Masz taki sprzęt?Miałeś kiedyś do czynienia?

Może jakieś fakty przytoczysz?
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez sebekmelior » 25/10/2008, 19:22

Nie chce zakladac nowego tematu to pytam...
A co myslicie o CBR250??
Zawsze mnie interesowal ten motocykl... A teraz mam okazje zapytac...
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31

Postprzez melvin » 25/10/2008, 19:32

za tą kasę(ew minimalnie większą) za która kupisz CBR 250 VTR250 czy RGV250 można już mieć GS-a wygląd trochę inny ale jak zacznie się sypać to łatwiej o graty, a i tańsze są...
co do twierdzenia leitho że 15letni 2suw to szrot to się zgadzam, wszak silniki 2T zużywają się o wiele szybciej niż 4T...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez skwy » 25/10/2008, 19:52

Dziwią mnie wasze poglądy.Jeśli ktoś chce mieć wynalazek dzięki któremu wyróżni sie z tłumu
a wy zaraz go młotem z góry że to be nie kupuj szrot itp.
Jesteście tacy jak 90%masy która na polskiej ziemi mieszka czyli jak lansują Diode elektrode to wszyscy bez wyjątku muszą ją podziwiać a jak ktoś sie wyłamie to na stos z nim.

Wieże w to że taki motocykl jak RGV250 potrafił by nieźle dołożyć dzisiejszym sportowym bolidom klasy 600 a może nawet i 1000.Nie chodzi mi o prędkości maksymalne bo to jest z góry przesądzone ale sprawność poruszania sie po zakrętach.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez melvin » 25/10/2008, 20:03

człowieku trochę pomyślunku...


po pierwsze nie krytykujemy samego sprzętu i jego właściwości jezdnych. mówimy tylko jakie jest nasze zdanie, oraz podkreślamy fakt że żeby dostać części do tego motocykla trzeba się sporo natrudzić, do tego konstrukcja jest już lekko przestarzała, a co za tym idzie co raz bardziej awaryjna. Więc jeśli ktoś chce mieć motocykl który po najmniejszej awarii trzeba wstawiać na pół sezonu do garażu bo nie można do niego kupić części to spoko nie mój biznes...
mówimy tez jakie jest naszym zdaniem lepsze wyjście jeśli chodzi o zakup moto w tym przedziale cenowym.
ogólnie nie wiem skąd ty wytrzasnąłeś informację że linczujemy każdego kto chce być indywidualny?
nie znasz mnie ani leitha więc nie wiem skąd taka wiedza...
co do dody to nie lubię jej ale garściówki ma zajebiaszcze,,,
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez skwy » 25/10/2008, 20:24

melvin napisał(a):człowieku trochę pomyślunku...


po pierwsze nie krytykujemy samego sprzętu i jego właściwości jezdnych. mówimy tylko jakie jest nasze zdanie, oraz podkreślamy fakt że żeby dostać części do tego motocykla trzeba się sporo natrudzić, do tego konstrukcja jest już lekko przestarzała, a co za tym idzie co raz bardziej awaryjna. Więc jeśli ktoś chce mieć motocykl który po najmniejszej awarii trzeba wstawiać na pół sezonu do garażu bo nie można do niego kupić części to spoko nie mój biznes...
mówimy tez jakie jest naszym zdaniem lepsze wyjście jeśli chodzi o zakup moto w tym przedziale cenowym.
ogólnie nie wiem skąd ty wytrzasnąłeś informację że linczujemy każdego kto chce być indywidualny?
nie znasz mnie ani leitha więc nie wiem skąd taka wiedza...
co do dody to nie lubię jej ale garściówki ma zajebiaszcze,,,


Wiedza bierze sie z czytania.To chyba proste.
Fakt nie znam was osobiście ale czytam wasze wypowiedzi to poniekąd wystarcza.Jeśli chodzi o dostępność części zamiennych,
może czas przytaczać jakieś fakty a nie opowiadać zmyślone baju baju i przestańcie ludziom wciskać kit że sie nie da załatwić części do starszych motocykli albo że to droga przez mękę.Da się załatwić wszystko tylko trzeba wykonać trochę telefonów i cierpliwie poczekać.
Jestem zwolennikiem silników 2T i uważam że jeśli sie dba to sie ma.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez papciu17 » 25/10/2008, 20:55

dobra ejj nie kłuccie sie, nie ma o co. a do RVG nie podeszłyby zamienniki z RS250?? gdzies czytałem ze serce to samo.
papciu17
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 12/6/2008, 14:36
Lokalizacja: Głogów

Postprzez skwy » 25/10/2008, 21:03

dokładnie tak W RS adoptowano silniki z RGV.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez papciu17 » 25/10/2008, 21:25

o czym mówisz z charakterystyka mocy??
papciu17
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 12/6/2008, 14:36
Lokalizacja: Głogów

Postprzez fandzoilisz » 25/10/2008, 22:41

skwy napisał(a):

może czas przytaczać jakieś fakty a nie opowiadać zmyślone baju baju i przestańcie ludziom wciskać kit że sie nie da załatwić części do starszych motocykli albo że to droga przez mękę.Da się załatwić wszystko tylko trzeba wykonać trochę telefonów i cierpliwie poczekać.


kolejne baju baju :P
wpisz w allegro rgv i poatrz ile czesci wyskoczy :) wykonac pare telefonów zagranicznych i cierpliwie czekac pare mieiseicy na dostawe "nowych" uzywanych czesci lub liczyc ze ktos sie rozwali i sprzeda swoja rgv na czesci.
Chyba ze kogos stac na zakup czesci w ASO suzuki ale to juz inna sprawa


baju baju jak nie wiezysz to sprobuj znalezc skrzynie biegów, blok silnika, tłoki
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez skwy » 26/10/2008, 08:54

fandzoilisz napisał(a):
skwy napisał(a):

może czas przytaczać jakieś fakty a nie opowiadać zmyślone baju baju i przestańcie ludziom wciskać kit że sie nie da załatwić części do starszych motocykli albo że to droga przez mękę.Da się załatwić wszystko tylko trzeba wykonać trochę telefonów i cierpliwie poczekać.


kolejne baju baju :P
wpisz w allegro rgv i poatrz ile czesci wyskoczy :) wykonac pare telefonów zagranicznych i cierpliwie czekac pare mieiseicy na dostawe "nowych" uzywanych czesci lub liczyc ze ktos sie rozwali i sprzeda swoja rgv na czesci.
Chyba ze kogos stac na zakup czesci w ASO suzuki ale to juz inna sprawa


baju baju jak nie wiezysz to sprobuj znalezc skrzynie biegów, blok silnika, tłoki




Jeśli stawiamy na rynek wtórny to może lepiej kupić sobie rower UKRAINA i wszystko nawet na śmietniku sie znajdzie.

Po to są przedstawicielstwa handlowe oryginalnych marek żeby u nich sie zaopatrywać w części.
A jeśli kogoś nie stać to tak jak napisałem wcześniej Rower UKRAINA.

Tak właśnie działa polska-kupie taniochę od chińczyka dzisiaj będzie działać a jak padnie to winę złoże na mechanika bo źle zrobił.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez fandzoilisz » 26/10/2008, 10:59

skwy napisał(a):
Po to są przedstawicielstwa handlowe oryginalnych marek żeby u nich sie zaopatrywać w części.



np:
klamka hamulca z regulacja do popularnego japonskiego moto - nowa w ASO 250zł , zamiennik ok 50 zł , oryginalna uzywka ok 50zł.
Klamki niczym sie nie roznia oprocz ceny i miejsca zakupu -SKORO NIE WIDAC ROZNICY TO PO CO PRZEPLACAC?
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez Szopekk » 26/10/2008, 21:56

ale taka wlasnie 2t'ktowa 250 potrafi sporo... stosunek mocy do masy ( z tego co pamietam to ok 140 kg i 65-70KM ) i macie wszystko jasne...jak byl by to taki szrot jak mowia ludziska to napewno Aprilia nie podwedzila by silnika od RGV jest to motocykl bardzo wymagajacy od uzytkownika pod wzgledem obslugi/mechaniki jak i jazdy nim...fakt faktem ze pali duuuzo....jest to maszyna dla indywidualistow... pozdro
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez papciu17 » 27/10/2008, 18:03

no dokładnie tak jak piszesz, 65KM z tym, że sie orientowałem ze ma 150- 160kg. palanie mnie troche przeraża, ok 8-10L no to raczej sporo:(
ale póki co zbieram informacje itp, maszynka mi sie bardzo podoba, chetnie bym zakupił ten sprzet, ale no na przyszłosc, jak uda mi sie zrobić A2 w wieku 18 lat;) (oczywiescie zdławymy moto by miało 35kW;p)
papciu17
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 12/6/2008, 14:36
Lokalizacja: Głogów

Następna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr